Top 10 Schlafzimmerlampe Mit Ventilator – Stropní ventilátory se světlem

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ycwdcz

#ad

Funkce paměti, ycwdcz Stropní ventilátor s osvětlením a aplikací pro dálkové ovládání, DC motor, černý, letní zimní provoz, tichá lampa s ventilátorem, moderní design, stmívatelný, reverzibilní

#ad
ycwdcz #ad - Abychom vám to usnadnili, poskytli jsme návod k instalaci a montážní video. Tichý stropní ventilátor: tento led stropní ventilátor používá kvalitní ovladače, běží hladce a tiše a nenarušuje váš klid a práci. Můžete použít dodávané dálkové ovládání nebo stáhnout aplikaci, abyste mohli jednoduše ovládat na svém telefonu.

V letním režimu vysílá chladný vítr, abyste se cítili chladně a dobře. Kromě toho se snadno čistí a instaluje. Během 24 hodin vám poskytneme přátelský servis! Kromě toho je vybaven dálkovým ovládáním, které se snadno a pohodlně ovládá bez pípnutí a umožňuje klidný spánek. Snažíme se vám nabídnout ten nejuspokojivější zážitek z nakupování. Má 6 rychlostí větru a časovač a plynule stmívatelný světelný výkon, díky kterému bude váš život pohodlnější a pohodlnější.

Nyní si může také zapamatovat vaše nastavení a automaticky obnovit poslední nastavení, když světlo příště zapnete. Ycwdcz - stropní ventilátory mohou nabídnout nejen kvalitní proud vzduchu do vaší ložnice, dětského pokoje atd. Ale také dodají vašemu domovu krásu a styl. Chcete led světlo, které je krásné i funkční? pak se podívejte na náš stmívatelný stropní ventilátor. Aplikace a dálkové ovládání: s tímto moderním stropním ventilátorem s lampou můžete nastavit rychlost ventilátoru a světlo podle svých představ.
Značkaycwdcz #ad
VýrobceDTRON #ad
Výška5.51
Délka35.43
Hmotnost8.14
Šířka35.43

2. Westinghouse Lighting

#ad

Kov, Westinghouse Vegas 7218540 stropní ventilátor s osvětlením, 60 W, bílá, E27, A ++ až E, 105 x 105 x 44,2 cm

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Tradiční stropní ventilátor 105 cm v bílém provedení je ideální pro velké prostory do 20 m2. Tyři otočné křídla nabízejí možnost čistě bílého nebo bílého povrchu z borového dřeva.

Vysoce kvalitní motor zajišťuje silný pohyb vzduchu a tichý provoz, funkce zpětného chodu pro letní/zimní provoz. Montáž s nebo bez přiložené prodlužovací tyče, včetně návodu k obsluze s obrázky český jazyk nelze zaručit, 10letá omezená záruka na motor. Lze dovybavit tažným spínačem, dálkovým ovládáním nebo nástěnným spínačem. Sada osvětlení s mléčným sklem potřebuje patici E27, max. Saténové sklo sady osvětlení se setkává s perfektním tónem a zajišťuje příjemnou atmosféru. 60 w není součástí dodávky, doporučeno pro použití s LED 37128 Westinghouse.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse #ad
Výška6.85
Délka16.28
Hmotnost9.92
Šířka16.28
Číslo dílu7218540
Modelka7218540
Záruka2 roky výrobce.

3. Westinghouse Lighting

#ad

Westinghouse Lighting Stropní ventilátor Princess Radiance 7241540 90 cm průměr

#ad
Westinghouse Lighting #ad - Tradiční 90cm vnitřní stropní ventilátor ve dvoubarevném provedení z tmavého cínu a chromu pro prostory do 10 metrů čtverečních.

Energeticky úsporná, silná cirkulace vzduchu a tichý provoz. Rovky nejsou součástí dodávky. Přepínač pro letní a zimní provoz, dálkové ovládání nebo nástěnný spínač lze dovybavit. Duální montážní systém, ilustrovaný návod k obsluze je součástí dodávky. Pět otočných křídel v barvě wengue/bílé, pro svítidlo s kupolovým sklem je zapotřebí 60W světelný zdroj s paticí E27 není součástí dodávky, vhodné pro LED.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse Lighting #ad
Výška16.54
Délka35.43
Hmotnost10.58
Šířka35.43
Číslo dílu72415
Modelka72415
Záruka2 roky výrobce.

4. RL LIVE YOUR LIGHT

#ad

Ventilátor 40 wattů, vč. 26 W LED, plast černá/bílá, Reality Leuchten LED stropní svítidlo ventilátor Stralsund R62522132

#ad
RL LIVE YOUR LIGHT #ad - Pomocí přiloženého dálkového ovládání lze světlo plynule stmívat a plynule nastavit barvu světla z teplé bílé 3000 kelvinů na studenou bílou 6500 kelvinů.

Svítidlo má průměr 50 cm a výšku 17 cm. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Stropní led ventilátor stralsund z plastu černá matná/bílá s efektem Starlight. Včetně výkonných 26, 8 w led s 2600 lumenů pro optimální osvětlení a průměrnou životnost 30 000 hodin. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Navíc má svítidlo režim nočního světla. Osvětlení a ventilátor lze zapnout odděleně. Ventilátor s výkonnými 40 w má tři rychlostní stupně a funkci časovače.
ZnačkaRL LIVE YOUR LIGHT #ad
VýrobceReality Leuchten #ad
Výška6.61
Délka19.69
Hmotnost2.2
Šířka19.69
Číslo díluR62522132
ModelkaR62522132

5. Westinghouse Lighting

#ad

Stropní ventilátor Westinghouse Turbo Swirl

#ad
Westinghouse Lighting #ad - FunkČnÍ: systém osvětlení kolejnic slv lze namontovat na povrch na stěnu nebo na strop, světlo a atmosféru lze vytvořit výběrem správného počtu reflektorů a vaší volby barvy a jasu lampy – žárovky GU10 a dálkové ovládání nejsou součástí dodávky.

Erman engineerining: náš vlastní vývoj a kontrola kvality v německu tvoří základ pro výjimečný zážitek z produktu. Elegantní design: nástěnné a stropní svítidlo je vyrobeno z hliníku a díky svému jednoduchému tvaru se bez problémů hodí do každého prostředí, dětském pokoji, jídelně, chodbě, ať už v obývacím pokoji, ložnici, sklepě nebo prodejně.

Prostředí: montážní nástěnné a stropní svítidlo vyzařuje vysoce kvalitní světlo a zajišťuje příjemnou atmosféru v místnosti. Rodina produktů: sortiment slv zahrnuje širokou paletu osvětlovacích produktů, které zhodnotí každé vnitřní prostředí. Na svůj nový slv produkt obdržíte 5letou záruku.
ZnačkaWestinghouse Lighting #ad
VýrobceWestinghouse Lighting #ad
Výška5.89
Délka11.78
Hmotnost11.68
Šířka11.78
Číslo dílu7815840
Modelka7815840
Záruka2 roky výrobce.

6. BKZO

#ad

Ložnice, bílé, kanceláře, stropní ventilátor s lampou, jídelny, 3000 – 5500 K, BKZO 60 cm moderní LED stropní svítidlo s ventilátorem, 24 rychlostí větrání, snadné stmívání světla, do obývacího pokoje

#ad
BKZO #ad - Ventilátor tohoto stropního svítidla funguje s napájením 20 W. Plynulé stmívání: korelovaná barevná teplota moderního osvětlení ventilátoru činí 3000 k až 5500 k, můžete jej volně stmívat. Nemusíte si tedy dělat starosti s jeho ventilační sílou. 24 nastavení rychlosti: s 24 různými rychlostmi ventilace na výběr.

Kombinace ventilátoru se světlem může také zlepšit účinnost klimatizace a ochranu životního prostředí, nemluvě o tom, že vám tato kombinace pomůže ušetřit spoustu elektřiny. Současně může také urychlit efektivitu používání klimatizačních zařízení. Osvěžující při každém ročním období: tento led stropní ventilátor se může otáčet oběma směry a urychlit cirkulaci vzduchu v místnosti. Rychlost větrání pro vás můžete nastavit podle svých vlastních potřeb. Nízká hlučnost a energeticky úsporný: tento led stropní ventilátor používá vynikající motory s nízkou hlučností a nízkou spotřebou energie.

Umožňuje vám jednoduše ovládat vaše světlo. Toto stropní svítidlo podporuje až 40 w/4000 lm smícháno se 4000 k, umožňuje plynulé a rychlé stmívání a splňuje vaše různé požadavky na osvětlení ve vašem životě. Ať už v různých ročních obdobích nebo měnících se teplotách, vzduch v místnosti zůstává nerušený a čerstvý. Dvoucestné ovládání: tento led stropní ventilátor se ovládá spínačem a ovládáním.
ZnačkaBKZO #ad
VýrobceBKZO #ad
Výška6.69
Délka23.62
Hmotnost11.86
Šířka23.62

7. AiPaiTe

#ad

Moderní LED stmívatelné stropní osvětlení s ventilátorem, kreativní design s 5 světly, lampy, kuchyně, jídelny, AiPaiTe Tichý stropní ventilátor s osvětlením, stropní ventilátor do ložnice

#ad
AiPaiTe #ad - After-sales-service aipaite: 24hodinový zákaznický servis, online poradenství/problémy rychle vyřeší/zákaznický zážitek kdykoli zaručen. Funkce časování: lze nastavit tak, ať už se jedná o stropní nebo ventilátor, aby se po 2 hodinách automaticky vypnul, po nastavené době se automaticky vypne.

Stropní ventilátor s osvětlením: svítidla ventilátoru z kovu, na výběr je 5 modelů a tichá světla ventilátoru, akrylu a průhledného ABS, napětí: kompatibilní s 220 V-240 V. Světlo ventilátoru s nastavitelnou rychlostí: díky 6 rychlostem řízení rychlosti chlazení můžete podle potřeby zvolit různé rychlosti a můžete použít také 1 tlačítko pro obrácení otáčení, čímž urychlí cirkulaci vzduchu v místnosti.

Stmívatelné stropní svítidlo/ventilátor: barva světla a jas, dálkové ovládání, plynulé nastavení barev od 2800 K do 7000 K, nastavitelný jas od 10 % do 100.
ZnačkaAiPaiTe #ad
Výrobce1001-5-W #ad
Výška6.3
Délka26.38
Hmotnost6.17
Šířka27.17
Číslo díluA033
Modelka1001-W-5

8. MiiR

#ad

Květinový tvar, 5 světel, stropní svítidlo do ložnice, LED tichý stropní ventilátor s osvětlením, stmívatelná lampa s ventilátorem, s dálkovým ovládáním a aplikací, 50 W, akrylové stínítko lampy do

#ad
MiiR #ad - Vějířová lampa velikost a materiál: velikost 69 x 13 cm, výkon: 50 w, ozařovací plocha: 10-15 m2. Stropní ventilátory s nastavitelnou teplotou barvy a jasu: lze ovládat dálkovým ovládáním a aplikací, barevná teplota je 3000 K – 6000 K teplé bílé světlo a jas je nastavitelný v rozmezí 10 % – 100 %.

Funkce nočního světla a funkce časového spínání humanized design stropní svítidlo s ventilátorem: stropní ventilátor má funkci spínání nočního světla a času na 2 hodiny a nabízí v noci měkké a teplé světlo, aby byl zajištěn spánek rodiny a dětí, a stropní ventilátor lze automaticky nastavit čas 2 hodiny v noci, poté se stropní ventilátor automaticky vypne. Stropní ventilátor běží tišší. Kombinace stropního ventilátoru a stropního světla. Pokud máte po obdržení otázky, pracovny, dětského pokoje, velmi vhodný do obývacího pokoje, ložnice, můžete nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin.

Snadná instalace a snadné čištění. Stropní ventilátor s osvětlením nabízí 6 možností rychlosti větru: ventilátor má 6 stupňů rychlosti větru, které lze libovolně zapínat podle vašich potřeb. Led světelný zdroj, úspora energie a úspora proudu. Použijte dálkové ovládání a aplikaci pro nastavení, můžete zcela jednoduše splnit požadované požadavky. V noci zajistěte příjemné klima na spaní.
ZnačkaMiiR #ad
VýrobceMiiR #ad
Výška6.3
Délka15.75
Hmotnost7.21
Šířka15.75
Číslo dílu9999666655542136

9. YUNLONG

#ad

Strop se 6 rychlostmi, tichá, letní zimní provoz, reverzibilní DC motor, stmívatelný ventilátor, černá stropní lampa s ventilátorem, YUNLONG Stropní ventilátor s osvětlením a dálkovým ovládáním, lampa

#ad
YUNLONG #ad - 6 rychlostí větru a dálkové ovládání—— tento led stropní ventilátor je vybaven citlivým dálkovým ovládáním, 5–6 převodů. Tento ventilátor se světlem se světlem se nejen snadno ovládá, ale také se snadno instaluje, takže si můžete během krátké doby užívat nádherného osvětlení a příjemného proudění vzduchu. Velmi dobře se hodí pro různé příležitosti jako ložnice, pracovna, kuchyně a jídelny a přináší pohodlí a teplo do vašeho obytného prostoru.

Uložte si nastavení—— stropní lampa s ventilátorem yunlong nabízí tři různé možnosti barevné teploty, mezi nimi bílá, v rozsahu od 3000 k do 6500 k. Je to také perfektní dárek pro vaši rodinu a přátele, určitě jim pocítíte vaše srdce a péči. Soubor je při vysoké rychlosti větru. Všechna nastavení se automaticky uloží, když se světlo vypne pomocí nástěnného ovládání/dálkového ovládání. To znamená, neutrální a teplá, že při příštím zapnutí zůstává teplota barev a jas stejné a není nutné resetovat.

Stmívatelný a přepínatelný— tento stropní ventilátor se světlem integruje kvalitní led světelný zdroj, který díky funkci stmívání dokáže realizovat individuální osvětlení podle vaší nálady a preferencí a vytváří tak nejlepší atmosféru pro každou příležitost. Snadná instalace——naše ventilátory jsou vybaveny kompletním instalačním příslušenstvím a podrobným návodem k instalaci, takže instalaci můžete bez problémů dokončit. Ideální dekorace a dárek -- tato krásná lampa s ventilátorem má jedinečný květinový design, malé obývací pokoje, který propůjčuje každému prostoru elegantní nádech a stylový styl.
ZnačkaYUNLONG #ad
VýrobceYUNLONG #ad
Výška5.12
Délka27.17
Šířka27.17
Číslo dílu22724378-774-948

10. YUNLONG

#ad

Letní zimní funkce, moderní DC motor, LED lampa s ventilátorem, bílá, stmívatelná, ventilátor se světlem, velmi tichý obývací pokoj, YUNLONG Stropní ventilátor 90 cm s osvětlením, do ložnice, kuchyně

#ad
YUNLONG #ad - Toto dálkové ovládání je vhodné pro všechny typy interiérů, protože dálkové ovládání pracuje zcela tiše, jídelna, chodba, obývací pokoj, jako je ložnice, dětský pokoj atd. Uspokojivý servis – snažíme se vám poskytovat vysoce kvalitní produkty a vynikající služby. Pokud máte dotazy nebo připomínky, my vám pomůžeme co nejrychleji vyřešit problém.

Paměť světla a stmívatelná– teplotu barev a jas světla můžete nastavit pomocí aplikace dálkového ovládání. A učiní váš domov krásnějším! S dálkovým ovládáním můžete zcela jednoduše přepínat mezi 6 rychlostmi ventilátoru, tak i v zimě. Tichý reverzibilní motor – tento stropní ventilátor vám umožní užívat si současně chlad a klid. Se stínítkem ve tvaru květiny připomíná květinu, abyste si mohli užívat lepší kvalitu života. Moderní kreativní – tento led stropní ventilátor není jen osvětlovacím zařízením, aby byl zajištěn chlad a komfort. Ideální pro váš domácí dekor, která kvete na stropě a propůjčí vašemu prostoru krásu a teplo.

Je jedno, co chcete udělat, zda používáte nástěnný spínač nebo dálkové ovládání, aniž byste museli pokaždé znovu nastavovat. Všestranné použití – kdykoli si můžete užívat komfortní zážitek ze světla/ventilátoru, bez nepříjemného tikání a má přirozený režim vzduchu pro měkčí proud vzduchu a méně hluku. Pokud by vám obdržený produkt vykazoval vadu, můžete kliknout na název prodejce "ZHANGKAIDONGLOVE" a pošlete nám e-mail, nahradíme Vás bezplatně novým a poskytneme dlouhodobý servis náhradních dílů.
ZnačkaYUNLONG #ad
Výrobcezhangkaidonglove #ad
Výška5.91
Délka35.43
Hmotnost7.94
Šířka35.43
Číslo díluriv001,123
Modelkarxzer23,123