Top 10 Rancilio Silvia V1/V2 Dampfstab – Pěchovadla na kávu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rancilio

#ad

Rancilio Silvia V1 / V2 parní trubka s parní tryskou

#ad
Rancilio #ad - Lze přizpůsobit pro použití s mnoha ale ne všemi stroji gaggia a delonghi Pro instalaci tohoto výrobku může být nutné vyměnit stávající připojovací matici a provést další úpravy vašeho kávovaru. Pění mléko podstatně lépe než továrně namontovaný model Pannarello. 100% pravý produkt Rancilio, vyrobený v Itálii. Před nákupem si prosím přečtěte níže uvedený popis produktu. Náhradní damová rostlina pro Rancilio Silvia V1 & V2.
ZnačkaRancilio #ad
VýrobceRancilio #ad
Výška0.24
Délka0.24
Hmotnost0.11
Šířka5.12
Číslo díluEPGC10049046
ModelkaEPGC10049046

2. Edesia Espress

#ad

Rancilio Silvia V1/V2 Dampflanzen-Dampfrohr-Umrüstsatz für Gaggia oder Delonghi

#ad
Edesia Espress #ad - Wird in drei einzelteilen zerlegt geliefert, sodass Sie es einfacher und schneller installieren können. Lässt sich für die verwendung mit vielen aber nicht allen Maschinen von Gaggia und DeLonghi anpassen.

Bitte lesen sie vor dem kauf die untenstehende produktbeschreibung. Ersatz-dampflanze für rancilio Silvia V1 & V2 - ohne die sinnlose originale weibliche Rancilio-Verbindungsmutter. Möglicherweise ist es erforderlich, die vorhandene Anschlussmutter auszutauschen und weitere Anpassungen an Ihrer Espressomaschine vorzunehmen, um diesen Artikel zu installieren. 100 % echtes, hergestellt in Italien.
ZnačkaEdesia Espress #ad
VýrobceEdesia Espress #ad
Číslo díluEE1438

3. Rancilio

#ad

Rancilio Silvia Old Version Dampfstab

#ad
Rancilio #ad - Rancilio der #10049046 dampfstab bietet präzision für ein Espresso-Erlebnis in Café-Qualität direkt zu Hause. Dieser dampfstab erfordert möglicherweise ein sanftes Anziehen nach dem Transport, um Kondensationslecks zu verhindern.

Verbessern sie ihr espresso-erlebnis mit der Mazzer Espressomühle, kompatibel mit Super Jolly & Major Mühlen. Kompatibel mit älteren modellen. Rüsten sie ihre rancilio ausrüstung mit der neuesten Ventilmontage für Spitzenleistung und Langlebigkeit auf. Perfekt für rancilio silvia maschinenbesitzer, der Ersatz-Dampfstab sorgt für hochwertiges Aufschäumen O-Ringe nicht im Lieferumfang enthalten.
ZnačkaRancilio #ad
Číslo dílu.
Modelka.

4. Edesia Espress

#ad

Edesia Espress – Rancilio Silvia V1/V2 – Modifikovaný profesionální kopí – již Přizpůsobeno pro vaše Gaggia

#ad
Edesia Espress #ad - Modifikované parní lanze pro vaše gaggia classic pouze modely před 2015. Nevhodné pro gaggia classic RI9403 vyrobeno podle 2015. Lze přímo na gaggia classic v modely před 2015, bez další provádět změny museli a šetří Vám tak času a námahy. Nebude dodáván kompletně připraveno s gaggia classic – spojení šroub s vnější závit, s Rancilio-matice s vnitřním závitem. Přečtěte si prosím před nákupem dole stojící popis výrobku. Není nutné, ohnout stávajících parní Lanze nebo poškození, aby spojení matice.
ZnačkaEdesia Espress #ad
VýrobceEdesia Espress Ltd #ad
Číslo díluEE1033

5. TREETDOBV

#ad

Kávová parní trubka, parní tyč z ušlechtilé oceli, parní trubka pro kávovar Rancilio Silvia V1/V2, parní tyč pro DeLonghi EC680/EC685, kávovar

#ad
TREETDOBV #ad - Pohodlná instalace: může být skvělou náhradou příslušenství ke kávovarům a je praktické použití. Omyvatelné hlavice trysek s dlouhou životností zaručují dlouhodobé používání a dělají z něj spolehlivou a hodnotnou investici pro vaše potřeby přípravy kávy.

Tato parní tryska vyrobená z robustní ušlechtilé oceli je nejen odolná vůči korozi, ale také zajišťuje zdravý proces spaření. Připravte se na prvotřídní zážitek z kávy! bezpečné použití: s tepelně izolujícím gumovým pouzdrem pro zabránění popálení, snadné čištění, lze používat po dlouhou dobu. Vylepšený design: vzhled byl vylepšen a výkon je lepší než u původní verze. Prémiová kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304, nerezavějící a zdravá, má dlouhou životnost a dlouhou životnost.

Převezměte kontrolu nad teplotou a dosáhnete bez námahy perfektní pěny. Definitivní upgrade pro váš ec stroj delonghi: tato parní tryska z ušlechtilé oceli byla vyvinuta speciálně pro modely kávovarů DeLonghi EC680/EC685 a Rancilio. Rozlučte se s nerovnoměrnou mléčnou pěnou – tato parní tryska snižuje obsah vlhkosti a poskytuje pokaždé měkkou a dokonalou mléčnou pěnu.
ZnačkaTREETDOBV #ad
VýrobceTREETDOBV #ad
Číslo díluTREETDOBV1yae0ps24k40707

6. 01

#ad

DeLonghi 680 685 kávovar, parní trubka pro Rancilio, kávovar, 01 Parní tyč, kávová pára, nerezová ocel

#ad
01 #ad - Bezpečné použití: s tepelně izolujícím gumovým pouzdrem pro zabránění popálení, snadné čištění, lze dlouho používat. Prémiová kvalita: vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu z ušlechtilé oceli 304, který je nerezový a zdravý, s dlouhou životností. Vylepšený design: vzhled je lepší a výkon je lepší než u originální verze. Pohodlná instalace: může být vynikající náhradou příslušenství pro kávovary, praktické použití. Iroce kompatibilní: vhodné pro parní trubky, vhodné pro Delonghi 680 685, vhodné pro Rancilio.
Značka01 #ad
Výrobce01 #ad
Číslo dílu01sdt6wzyvgu6192

7. MacMaxe

#ad

MacMaxe Edelstahl-Dampfstab-Upgrade mit zusätzlicher 3-Loch-Düse für Rancilio Silvia V1/V2 Espressomaschine Dampfstab mit Nuzzle

#ad
MacMaxe #ad - Bietet deutlich bessere Milchaufschäumfähigkeiten als die werkseitig montierte Version. Ersatzteilnummer 1449141. Passend für viele gaggia & delonghi maschinen. Ersatz-dampfstab für rancilio Silvia V1 und V2 mit zusätzlichem 3-Loch-Nuzzle. Möglicherweise müssen sie ihre vorhandene Verbindungsmutter wechseln und weitere Änderungen an Ihrer Espressomaschine vornehmen, um diesen Artikel zu installieren. Aus 304 Edelstahl.
ZnačkaMacMaxe #ad

8. Honeyhouse

#ad

Rancilio Silvia V1/V2 parní tyč z ušlechtilé oceli s 1 otvorem/3 děrovacím hrotem pro 680 685, Honeyhouse Parní tyč na kávu, kávovar Rancilio

#ad
Honeyhouse #ad - Dva hlavičky trysk: tato parní tryska z ušlechtilé oceli má 1 otvor/3 otvory na páru, která dokáže splnit vaše požadavky. Izolační gumové pouzdry: tato parní tryska z ušlechtilé oceli má vylepšenou verzi izolačních pouzder, která má velmi dobrou ochranu proti opaření, a zabraňuje poranění při používání.

Dobrý pomocník pro přípravu kávy: dobrá parní tryska z ušlechtilé oceli může snadno regulovat teplotu kávovaru. Kompatibilita: tato parní tryska z ušlechtilé oceli je kompatibilní s kávovarem Rancilio. Materiál z ušlechtilé oceli: tato parní tryska z ušlechtilé oceli 304, má dlouhou životnost a je vybavena tepelně izolující gumovou manžetou, aby se zabránilo opaření Hubice je pratelná a má dlouhou životnost a lze ji dlouho používat.

Kromě toho může také snížit obsah vlhkosti v páře, čímž je mléčná pěna měkčí a dokonalá. Oba hlavy trysek lze použít vyměnitelně, což je velmi praktické.
ZnačkaHoneyhouse #ad
VýrobceHoneyhouse #ad
Číslo díluTTJ-JH00455

9. Rancilio

#ad

Rancilio Kompletter Dampfstab – 10706003

#ad
Rancilio #ad - Für rancilio-Modell:. 10706003 verchromt. Classe6, epoca, classe7 leva, classe7, classe8, classe6leva, epoca neu. S20, s26, s24, s27, z11, z9. Teile-nr.
ZnačkaRancilio #ad
Hmotnost1

10. MacMaxe

#ad

MacMaxe Siebträgergriff für Rancilio Silvia Epoca und Classe – Modell 2022

#ad
MacMaxe #ad - 58 mm bodenlos/nackter Siebträger. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, and language of product, including fit, age ratings, labeling or instructions. Langlebiges und komfortables Design. Passend für alle versionen der rancilio Silvia Home Espresso-Maschine, zusammen mit allen Rancilio kommerziellen Modellen Silvia, Epoca und Klasse.
ZnačkaMacMaxe #ad
VýrobceRancilio #ad
Výška2.5
Délka9.5
Hmotnost1.1
Šířka3.5
Číslo dílu10071003 10071051R
ModelkaSilvia Epoca Classe