Top 10 Q Revo Zubehör – Náhradní díly pro vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. roborock

#ad

S6 MaxV,S7, Originální Roborock příslušenství, S6, S5Max, S7 Maxv Ultra, S5, Q7 Max, silikonové boční kartáče pro vysavače řady S4, S7 Pro Ultra a E, balení 2 ks černé, S6 Pure

#ad
roborock #ad - Boční kartáč zametá přes rohy místnosti a víří prach do cesty sacího systému. Silikonová konstrukce důkladně čistí, aniž by zanechala stopy na nábytku nebo stěnách, a je odolnější než nylonové štětiny.

Design anti-tangle redukuje zavěšení zamotaných vlasů. Není kompatibilní s Roborock S8. Kompatibilní s roborock s7, s7 pro ultra, s6, s4, s7 maxv ultra, S5Max, S5, q7 max, s6 pure, S6 MaxV a E. Odstraní od okraje se rychlost zpomaluje na 130 ot/min, aby se zabránilo šíření nečistot. Ištění optimalizované na hrany zrychluje při čištění hran na 330 ot/min.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.97
Délka5.91
Šířka5.91
Číslo dílu1
ModelkaRoborock Original Accessories

2. roborock

#ad

Q7, S7 Pro Ultra, Q7+, Q7 Max+, S7 MaxV Plus, roborock Originální hlavní kartáč pro S7, Q7 Max, S7 MaxV, S7 MaxV Ultra, S7+, Q Revo, S7 Max Ultra

#ad
roborock #ad - Roborock originální hlavní kartáč pro s7, q7 max+, q7 max, q7, s7 pro ultra, S7 MaxV Plus, s7+, S7 Max Ultra, S7 MaxV, s7 maxv ultra, q7+, Q Revo.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška1.61
Délka10.67
Šířka1.61

3. Alloytool

#ad

6 kusů stříbrných iontů utěrky pro Roborock S8/ S8+/ S7 MaxV/ S7 MaxV Plus/ S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra/ S7 / S7+ robotický vysavač z mikrovlákna VibraRise utěrka Náhradní díly Sada příslušenství světle šedá

#ad
Alloytool #ad - Oem produktnaše výrobky nejsou oficiální náhradní mopy, ale 100% jsou originální utěrky z továrny OEM. Světle šedá stírací podložka je standardní příslušenství kompatibilní s vysavači Roborock S7 MaxV.

Lze prát a znovu používat stírací podložka může zachovat účinek iontů stříbra i po 50násobném praní. Použitínáhradní utěrka na mop platí pouze pro robotický vysavač roborock s8 / s7 maxV Ultra / S7 / S8+ / S7 MaxV Plus / s7 maxv / S7+ zkontrolujte prosím před objednáním svůj typ přístroje. Pravidelně perte a vyměňujte polštářky, aby byl váš robotický vysavač udržován při optimálním výkonu.

Co obdržíte6 dodávaných čisticích polštářků lze dodat po dobu 9–12 měsíců. Stírací hadříky ze stříbra ionty stříbra se přidávají do vibrarise mopu a bakterie mohou být odpuzovány z více než 99, 99 %, což účinně chrání vaše zdraví a čištění prostoru a také zabraňuje zápachu uvolňovanému špinavou vodou. Utěrky jsou savé a rychle schnou a lze je prát v pračce.
ZnačkaAlloytool #ad
VýrobceAlloytool #ad

4. roborock

#ad

Roborock Originální příslušenství, VibraRise utěrky příslušenství pro S8/S8 +/S8 Pro Ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra robotický vysavač Pack of 2 Grey

#ad
roborock #ad - Jednoduchá instalace. Hadřík na mop je vyroben z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při normálním vysávání zůstával. Utěrky na mop jsou omyvatelné a opakovaně použitelné typy.

Roborock originální utěrky jsou kompatibilní s roborock s8/S8 +/S8 Pro ultra/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Max Ultra/S7 Pro Ultra vysavačem. Vyměňujte čisticí hadřík každých 3 – 6 měsíců, aby vysavač pracoval s vysokým výkonem. Hadřík na mop vibrarise v kombinaci s technologií zvukové vibrace Roborock S7 odstraňuje část suchých nečistot, které může robot zanechat, od kávy až po blátivé stopy. Podporuje ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Bez zvedání nebo otáčení robota, pouze přes montážní štěrbinu.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.13
Šířka5.91

5. roborock

#ad

Roborock Boční kartáč 2 ks S5 Max/S6 Pure/S7/E5 bílý/Q7 bílý/Q7 Max bílý/S7/S6 MaxV

#ad
roborock #ad - Kompatibilní s roborock S5 & S6 Serie & E4. Originální produkty Roborock. 2 x boční kartáč černý.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška0.98
Délka5.12
Šířka5.12

6. CHIKIXSON

#ad

Opakovaně použitelné sáčky do vysavače pro Roborock S8+/ S8 Pro Ultra S7 MaxV Ultra S7 Pro Ultra Q7+ Q7 Max Plus Q5+ Clean Base Vysavač Sáček, sáček na prach náhradní sada 3 kusy

#ad
CHIKIXSON #ad - Znovu jej použijte na nabíjecí stanici Roborock. Zajistěte, aby byl sáček plně zajištěn ve vaší nabíjecí stanici. Odpovíme vám co nejdříve. Znovu použitelné náhradní sáčky – když je sáček plný, nemusíte ho vyhazovat. Perfektní tvar – kompatibilní s roborock s8+/ s8 pro ultra s7 maxv ultra S7 Pro Ultra Q7+ Q7 Max Plus Q5+.

Záruka – každá chyba nebo nesprávná úprava bude vrácena v plné výši. Sáčky do vysavače roborock jsou dostatečně robustní, aby je bylo možné opakovaně používat. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit. Snadná obsluha – vložte do základní stanice robotický sáček a zasuňte plastovou kartu do vodicích kolejnic. Jednoduše otevřete zip, vyprázdněte sáček a už máte nový sáček. Spora peněz a pomocník pro úsporu místa – kupujete pravidelně náhradní sáčky – 8, 4vrstvé netkané a tavně foukané látky, 10 nebo 12 balení? Vyzkoušejte tyto opakovaně použitelné sáčky do vysavače Roborock, s velkou kapacitou pro 30 nádob, samozavíracím těsnicím límcem.

3 balení zcela stačí! Balení obsahuje 3 opakovaně použitelné vakuové pytle. Dlouhá životnost – čtyři vrstvy látky a dobře uzavřená konstrukce hran zabraňují úniku prachu a odolávají tečkování, prasklinám a otvorům.
ZnačkaCHIKIXSON #ad
VýrobceCHIKIXSON #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.31
Šířka5.51
Číslo dílu1
Modelka1
ZárukaČ.

7. AiLomey

#ad

Stírací podložky náhradní díly pro Roborock Q Revo vysavač, čisticí hadřík lze prát a znovu použít, AiLomey 8 kusů ubrousků příslušenství pro Roborock Q Revo

#ad
AiLomey #ad - Snadná instalace není nutná montáž, odstraňte staré utěrky z čističe a nainstalujte nové náhradní utěrky na místě. Silná absorpce vody, dlouhá životnost. Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho robota.

Vylepšené utěrky vylepšené utěrky se skládají z výběru mikrovláken a nepoškrábou podlahu. Materiál utěrky z mikrovlákna pro roborock q revo jsou jemné a exkluzivní a mají dobrou měkkost při čištění nečistot, žádné vyblednutí, vysoká teplotní odolnost, snadné sušení, žádné vlákna, chrání také podlahu před poškrábáním. Inně odstraňuje odolné skvrny. Balení obsahuje 8 ks ubrousků Q Revo. Kompatibilní modely tyto náhradní utěrky jsou kompatibilní s roborock Q Revo Robot Vacuum, tato sada funguje stejně dobře jako originál, má přesný tvar a snadno se instaluje.

Podložka pod mop je savější a rychle schne, lze ji prát v pračce a mnohokrát znovu použít. Lze prát a znovu použít náhradní utěrky q revo lze prát a znovu používat, třívrstvá struktura s vysokou účinností odstranění prachu, dlouhodobá pojistka.
ZnačkaAiLomey #ad
VýrobceAiLomey #ad
ModelkaQ Revo Wischtücher

8. Anwor

#ad

Anwor Sada příslušenství pro vysavač Roborock S8 Pro Ultra, 4 * Hepa filtr 4 x utěrky 4 x sáčky na prach náhradní díly, sada náhradních dílů pro, model hlavních kartáčů, 1 systém dvojitého kartáče

#ad
Anwor #ad - Gumový boční kartáč s 5 rameny účinněji čistí rohy a hrany. Obsahuje: sada příslušenství pro roborock s8 pro ultra příslušenství, 4 x omyvatelný hepa filtr, 4 x vibrarise 2. 0 hadříky, 1 x hlavní kartáč dvojité gumové kartáčky, 6 x silikonové boční kartáče, 4 x sáček na prach Ziplock pro vysavač Roborock s8 pro ultra vysavač.

Držbadíly vysavače roborock s8 pro ultra mají dlouhou životnost a snadno se instalují, díky čemuž je váš Xiaomi čistší a delší. Hlavní kartáč a boční kartáče: odnímatelný gumový abs hlavní kartáč, rychle se zacvakne a lze jej snadno vyměnit. Utěrky a filtr velikost mopu z mikrovlákna je pohodlná, které mohou blokovat prach, roztoče, snadno odstraňuje ultra jemný prach.

Kompatibilita: kompatibilní s vysavačem roborock s8 pro ultra vysavač, z továrny OEM jsou použité materiály, všechny díly nejsou originální, zpracování a kvalita srovnatelné s originály. Hepa filtr je vyroben z vysoce pevných ekologických materiálů, alergeny a nečistoty.
ZnačkaAnwor #ad
VýrobceAnwor #ad
Číslo díluS8 Pro Ultra Staubsauger
ModelkaZubehör-Set

9. oGoDeal

#ad

6 x sáček na prach 1 x hlavní kartáč 4 x boční kartáče 2 x filtr 4 x mop hadříky, náhradní díly robotický vysavač náhradní díly robotický vysavač, Sada příslušenství pro Roborock S8 Pro Ultra

#ad
oGoDeal #ad - Boční kartáče sahají hluboko do rohů a hran, aby odstranily ještě více skvrn a prachu. Odnímatelný hlavní kartáč z abs gumy lze nastavit tak, aby se otáčel a zametal prach do vysavače – se silnou a dlouhotrvající čisticí silou. Tip: po 2–3 měsících vyměňte.

Rozsah dodávky: 6 x sáček na prach, 4 x hadřík, 4 x černé boční kartáče, 1* hlavní kartáč, 1 x čisticí kartáč, 2 x filtr, 1 x šroubovák. Snadná výměna naše sada příslušenství roborock s8 pro ultra se perfektně hodí k vašemu vysavači a dá se snadno instalovat bez dalšího nářadí. Jednorázový 3litrový sáček na prach zachycuje prach, dokáže efektivně odfiltrovat 99 % škodlivých látek. Sáček na prach vyrobeno z vysoce kvalitní filtrační vrstvy meltblown a netkané textilie, vlasy a prach a zajišťuje čistou podlahu jako novou.

Filtr je vyroben z materiálu aba, který dokáže efektivně filtrovat prach, zvířecí chlupy a drobné částečky a vyčistit tak vzduch v místnosti. Rozsah dodávky / použití pouze pro roborock s8 pro ultra. Velký objem zachycuje odpad, nečistoty a zvířecí chlupy po dobu až 8 týdnů a usnadňuje čištění. Utěrka na mop a filtr utěrka z mikrovlákna je savá a snadno se aplikuje a odstraňuje bez námahy všechny druhy skvrn, stop a prachu.
ZnačkaoGoDeal #ad
VýrobceoGoDeal #ad

10. oGoDeal

#ad

2 × boční kartáče, 2 × filtry, 4 × mop utěrky, náhradní díly, náhradní díly, robotický vysavač, Sada příslušenství pro Roborock S7 MaxV Ultra/ S7 Pro Ultra, 6 x sáček na prach, příslušenství pro robotický vysavač, 1 × hlavní kartáč

#ad
oGoDeal #ad - Snadná výměna naše sada příslušenství roborock s7 maxv ultra / s7 pro ultra se perfektně hodí k vašemu vysavači a dá se snadno instalovat bez dalšího nářadí. Sáček na prach vyrobeno z kvalitní filtrační vrstvy vláken meltblown a netkané textilie, dokáže efektivně odfiltrovat 99 % škodlivých látek.

Rozsah dodávky / použití pouze pro roborock s7 maxv ultra / s7 pro ultra. Filtr je vyroben z materiálu aba, který dokáže účinně filtrovat prach, zvířecí chlupy a drobné částice pro čištění vzduchu v místnosti. Boční kartáče sahají hluboko do rohů a hran, aby odstranily ještě více skvrn a prachu. Velký objem zachycuje odpad, vlasy a prach a zajišťuje čistou podlahu jako nové. 3litrový jednorázový sáček na prach zachytí až 8 týdnů prach, nečistoty a zvířecí chlupy a usnadňuje čištění.

Tip: vyměňte po 2-3 měsících. Rozsah dodávky: 6 x sáček na prach, 1 x červený hlavní kartáč, 2 x černé boční kartáče, 2 x filtr, 1 x čisticí kartáček, 4 x utěrka na stírání, 1 x šroubovák. Mop a filtr mop z mikrovlákna je savý a snadno se aplikuje a snadno odstraňuje všechny druhy skvrn, stop a prachu. Odnímatelný hlavní kartáč z abs gumy lze nastavit tak, že se otáčí a zametá prach do vysavače – se silnou a dlouhotrvající čisticí silou.
ZnačkaoGoDeal #ad
VýrobceoGoDeal #ad
Výška2.17
Délka12.2
Šířka8.66