Top 10 Pumpsprühflasche Bremsenreiniger – Zahradní a travní postřikovače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gloria

#ad

GLORIA Tlakový postřikovač prima 5 PLUS | zahradní postřikovač | obsah náplně 5 l | K aplikaci octa/octové esence proti pleveli | 0,4 m prodlužovací rostlina, modrá, žlutá

#ad
Gloria #ad - Navíc je smí být použita pouze na zemědělských, lesnických nebo zahradnických plochách. Kvalita: německá společnost gloria je lídrem v oblasti postřikovačů na ochranu rostlin a nabízí 10letou záruku na dostupnost náhradních dílů pro všechny produkty.

Odolný vůči kyselinám: postřikovač je vybaven těsněním epdm odolným vůči kyselinám, tkaninou zesílenou dvojitou hadicí, plastovou stříkací tryskou a nastavitelnou plastovou tryskou, je rozprašovač vhodný pro aplikaci přípravků na ochranu rostlin obsahujících kyseliny. Praktické příslušenství: nechcete při stříkání pumpovat ručně? náš akumulátorový kompresor z řady Bosch 18V POWER FOR ALL lze snadno a rychle dovybavit a automaticky vytváří tlak v přístroji. Také odolný vůči kyselině octové v koncentraci až 10 %, lze bez problémů použít přípravek proti plevelům na bázi octa.

UŽivatelskÉ pouŽitÍ: gloria doporučuje používat s prima 5 plus pouze schválené a připravené roztoky kyseliny octové a přípravky na ochranu rostlin. 0, 5 m prodlužovací štětiny umožňují stříkání odlehlých míst rostlin. Pohodlné použití: díky popruhu lze přístroj během práce jednoduše přenášet kolem ramene. Díky průhlednému průhlednému proužku lze stav náplně kdykoli zobrazit.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria Haus- und Gartengeräte GmbH #ad
Výška6.5
Délka20.47
Hmotnost2.76
Šířka7.28
Číslo dílu106
Modelka000106.0000

2. Gardena

#ad

Průsvitný design 1110-20, mosazná tryska nastavitelná od plného proudu po mlhu, Gardena Pumpičkový postřikovač 0,75 l: rozprašovač s funkcí 360 stupňů, velký plnicí otvor

#ad
Gardena #ad - Díky nastavitelné plně mosazné hubici je postřikovač obzvlášť odolný. Ergonomická rukojeť: ovládání postřikovače čerpadla je díky ergonomickému designu obzvlášť příjemné.

Pro vnitřní i venkovní použití: ať už na balkóně, terase, domácnosti nebo na zahradě. Stříkač s pumpičkou lze použít všude kolem domu a zahrady. Rozsah dodávky: 1x rozprašovač Gardena 0, 75 l. Vysoce kvalitní design: průsvitný design zajišťuje přehled o hladině vody. Pohodlná manipulace: funkce 360 stupňů umožňuje zavlažování z jakékoli polohy, bez nasávání vzduchu – také pro aplikaci podlistu. I při mokrých rukou nevyklouzne z prstů.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška6.3
Délka4.72
Hmotnost0.44
Šířka3.94
Číslo dílu11110-20
Modelka11110-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se náhradní dodávkou bezvadného přístroje nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující podmínky: • Přístroj byl podle doporučení a podle doporučení. Návod k použití. • Nepokoušel se přístroj opravit ani třetí osobou. Další ustanovení podle Návod k pohonu.

3. Kc-1981

#ad

Koch Chemie Cylindr 1 l se stříkací hlavou Star Lahvička s rozprašovačem

#ad
Kc-1981 #ad - Bodový paprsek nastavitelný až po mlhu. Vysoce kvalitní 1litrová hdpe válcová láhev s objemovou a ředicí stupnicí.
ZnačkaKc-1981 #ad
VýrobceKoch-Chemie #ad
Výška0
Délka4
Šířka5
Číslo dílu5694

4. Gardena

#ad

Druhý otvor s přídavným víčkem na dávku, Gardena Tlakový postřikovač 1,25 l: tlakový postřikovač s úhlovou 90° tryskou, ergonomická rukojeť 11120-20

#ad
Gardena #ad - Komfortní manipulace: funkce 360 stupňů umožňuje zavlažování z jakékoli polohy bez nasání vzduchu – také pro použití pod listy.

Rozsah dodávky: 1x gardena tlakový postřikovač 1, 25 l. Flexibilní stříkání: robustní a nastavitelná mosazná tryska je úhlová o 90 stupňů a umožňuje univerzální použití na zahradě. Odlehčení tlaku: rozprašovač má bezpečnostní přetlakový ventil a zajišťuje tak bezproblémový provoz. Zjednodušené použití 3 v 1: praktický přídavný otvor s dávkovací čepičkou umožňuje snadné míchání, plnění a vyprazdňování – bez odšroubování hlavy pumpičky.
ZnačkaGardena #ad
VýrobceGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Výška11.42
Délka5.71
Hmotnost1.51
Šířka5.91
Číslo dílu11120-20
Modelka11120-20
ZárukaGARDENA poskytuje záruku, která se vztahuje na všechny podstatné vady přístroje, které jsou prokazatelně způsobeny vadami materiálu nebo výroby. Provádí se prostřednictvím náhradní dodávky bezvadného zařízení nebo bezplatnou opravou zaslaného zařízení dle naší volby, pokud jsou zaručeny následující předpoklady: • Přístroj byl řádně a podle doporučení dle doporučení splněn. Návod k použití. • Kupující ani třetí osoba nepokusil o opravu přístroje. Další ustanovení dle Návod k pohonu.

5. Mesto

#ad

Velký plnicí otvor, funkce 360° – stříká přes hlavu, láhev s rozprašovačem pro hubení škůdců, těsnění NBR, Mesto Tlakový postřikovač typ 3132GR ruční postřikovač 1,5 litru

#ad
Mesto #ad - Tlakový postřikovač je ideálním pomocníkem pro dům a zahradu; lze jej použít pro zvlhčování, chlazení a posílení rostlin;. Zahradní postřikovač je otočný o 360° a stříká také přes hlavu. Technické detaily: obsah náplně 1, 5 litru; materiál nádoby + čerpadlo: plast; těsnění: NBR. Součástí dodávky je rozprašovací láhev. Kromě toho se tlakový postřikovač optimálně hodí pro hubení škůdců nebo k použití v lesnictví a zemědělství.
ZnačkaMesto #ad
VýrobceMESTO #ad
Výška4.72
Délka11.02
Hmotnost0.88
Šířka4.72
Číslo dílu3132 GR
Modelka3132 GR

6. Lordofwork

#ad

Lordofwork Lahvička s rozprašovačem | tlakový rozprašovač, čisticí prostředky a další | láhev s rozprašovačem vody, objem 1 l | rozprašovač | láhev s rozprašovačem pro rostliny, auta

#ad
Lordofwork #ad - S rozstřikem 4 metry a maximálním tlakem 3 barů bude vaše práce od prstů snadněji než kdy dříve. Ale přesvědčte se sami! Nemusíte tak silně pumpovat a můžete nechat láhev dělat svou práci.

Umožňuje rovnoměrný obraz ve spreji a umožní vám zvládnout úkoly ještě efektivněji a rychleji! A to nejlepší na tom je, že provozní tlak lze sestavit manuálně. Díky zakřivenému tlačítku rozstřiku a ergonomicky tvarované rukojeti obsluhujete čerpadlo pohodlně a bezpečně. Tak pravidelně kontrolujeme funkčnost každého jednotlivého tlakového postřikovače, než opustí náš závod.

Komfortní průhledný průhled a integrovaná stupnice s údaji v litrech vám usnadní navázání optimálního směšovacího poměru a sledování vaší spotřeby kdykoliv. Ergonomická rukojeť padne přesně a stabilně do ruky. Slibujeme vám nejen příjemné použití, ale také nejlepší kvalitu.
ZnačkaLordofwork #ad
VýrobceLordofwork #ad
Výška11.42
Délka7.48
Šířka3.94
ModelkaLow-1

7. Goizper

#ad

Goizper Profesionální tlakový postřikovač IK Multi PRO 2

#ad
Goizper #ad - Iroký plnicí otvor. Se dvěma rozprašovacími tryskami nastavitelná kuželová tryska a plochá tryska. Velmi vhodné pro použití s: dezinfekčními prostředky, neutrálními produkty, kyselinami.
ZnačkaGoizper #ad
VýrobceGoizper #ad
Výška11.81
Délka6.3
Hmotnost1.54
Šířka6.3
Číslo dílu8.16.71
Modelka81671
ZárukaČ

8. Spear & Jackson

#ad

Spear & Jackson 5LPAPS tlakový postřikovač, 5 l

#ad
Spear & Jackson #ad - Pro vodu a neviskózní, herbicidů, včetně pesticidů, na vodní bázi nebo rozpustné produkty, insekticidů, fungicidů a hnojiv. Tyčová tryska je plně nastavitelná od postřiku k mlze, s blokovacím mechanismem a regulátorem průtoku vody. Průhledná láhev se stupnicí v litrech a uncích kapalin umožňuje přesné plnění nebo míchání v láhvi. 560 mm dlouhá stříkací tyč a 1, 3 m dlouhá hadice pro použití na komplikovaných nebo těžko přístupných místech. 5l tlakový postřikovač s přetlakovým ventilem a ramenním pásem.
ZnačkaSpear & Jackson #ad
VýrobceSpear & Jackson #ad
Výška16.54
Délka7.09
Hmotnost0.88
Šířka7.09
Číslo dílu5LPAPS
Modelka5LPAPS

9. Gloria

#ad

GLORIA Postřikovač Hobby 100 | Zahradní postřikovač | Ruční postřikovač | plnicí obsah 1,0 l | s nastavitelnou tryskou

#ad
Gloria #ad - Kompaktní třída: praktický, 0 litru se výborně hodí pro péči o rostliny a ochranu rostlin v domácnosti, cenově výhodný – tlakový postřikovač Hobby 100 o objemu 1, na balkóně, na terase nebo na zahradě.

Nejlepší výsledky postřikování: s výkonným plastovým čerpadlem lze vytvořit provozní tlak až 3 bary. Kvalita a záruka: německá společnost gloria je lídrem v oblasti postřikovačů na ochranu rostlin a nabízí 10letou záruku na dostupnost náhradních dílů pro všechny produkty. Tak lze stříkat dlouho s rovnoměrným nanášením. Pohodlné použití: díky ergonomicky tvarované rukojeti je zaručena pohodlná a dlouhá práce s Hobby 100 Plynule nastavitelná tryska s mosaznou vložkou zajišťuje požadovaný rozstřik.
ZnačkaGloria #ad
VýrobceGloria #ad
Výška11.61
Délka7.09
Hmotnost0.88
Šířka4.92
Číslo dílu000015.0000
Modelka000015.0000

10. Nanoprotect

#ad

Popruhem a nastavitelnou tryskou z plastu, hnojivo a další | s hadicí, bílá, Nanoprotect Tlakový postřikovač 5 l | univerzální láhev s rozprašovačem na kyselinu octovou, žlutá, vodu, zelená

#ad
Nanoprotect #ad - Kvalita, čističe brzd, hnojiv, kyseliny octové, herbicidů, fungicidů nebo insekticidů | ideální pro nanášení impregnace kamene, která přesvědčí: Univerzální zahradní postřikovač pro rozprašování vody, odstraňovače zeleného povlaku nebo čističe kamene.

Ergonomická rukojeť s dávkovací páčkou a funkcí trvalého rozprašování je ideálním základem pro příjemnou práci. Chemie je správná: nanoprotect nabízí již téměř 20 let profesionální speciální produkty pro oblasti domácnosti, zahrady, auta a člunu | výhodné ceny – kvalita zpracování. Udržitelný: všechny těsnicí kroužky a ventily jsou k dispozici jako náhradní díly na vyžádání | To zajišťuje vaši investici do tlakového rozprašovače. Praktická stupnice naplnění a velký otvor pro snadné plnění doplňují rozprašovač čerpadla.

Pravé balení po celém obvodu. Rozsah dodávky: 1 x tlakový postřikovač vč. Díky výkonnému tlakovému čerpadlu stačí již malé vynaložení síly. Popruhu a hadice o délce 130 cm | objem náplně 5 litrů | nízká hmotnost – méně než 1 kg | Rovnoměrný rozstřikovací obraz | Stupnice náplně jako pomůcka při dávkování. Optimální manipulace: lahvička s rozprašovačem odolná proti kyselinám s plynule nastavitelnou tryskou zaručuje díky popruhu a dlouhé hadici příjemnou práci.
ZnačkaNanoprotect #ad
VýrobceNanoprotect GmbH #ad
Hmotnost2.2
Číslo díluNDS-5