Top 10 Puck Lights LED – Osvětlení pod kuchyňskou linku

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AIBOO

#ad

Osvětlení vitríny, podhledové svítidlo, 2700 K, teplá bílá, LED s dálkovým ovládáním, AIBOO Stmívatelné 4dílná sada LED světel do skříně, včetně veškerého příslušenství, kuchyňská LED sada

#ad
AIBOO #ad - Kuchyňské podhledové svítidlo je vyrobeno z hliníkové slitiny a nabízí dobrý odvod tepla a dlouhou životnost. Dvouletá záruka a všestranné použití: led osvětlení skříně kabelem pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti. Stmívatelné a 85 % úspora energie: každé podhledové svítidlo do kuchyně led teplá bílá nabízí 200 lumenů teplé bílé světlo s barevnou teplotou 2700 k.

Několik skupinových ovládání s dálkovým ovládáním: led s dálkovým ovládáním je vybavena dálkovým ovládáním, jehož dosah je až 25 metrů. Cri>80 a dobrý odvod tepla: led podhledové svítidlo do kuchyně používá pokrokovou led technologii s hodnotou cri přes 80, která umožňuje dobrou reprodukci barev a snižuje únavu očí a zlepšuje vizuální komfort. Každé led osvětlení vitríny spotřebuje pouze 2 w a ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami šetří 90 % energie. Kromě toho disponuje paměťovou funkcí pro uložení vašich preferovaných nastavení jasu.

Lze jej stmívat z 10 % až 100 %, aby vyhovovala vašim různým potřebám. Silný signál proniká překážkami, takže není nutné žádné zaměření s přijímačem. Můžete si užívat vysoce kvalitního osvětlení a současně snížit spotřebu energie. Osvětlení spodní skříňky do kuchyně se hodí pro různá prostředí a účely, jako jsou kuchyně, šatní skříně a mnoho dalšího. Nabízíme dvouletou záruku po nákupu, knihovny, abychom zajistili, vitríny, že budete moci používat bez starostí.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.36
Hmotnost0.97
Šířka2.36
Číslo díluKSNX0075
ModelkaPKWW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.

2. AIBOO

#ad

LED podhledová světla s dálkovým ovládáním, kuchyňské lampy osvětlení vitríny teplá bílá 2700 K, sada LED vestavných světel včetně veškerého příslušenství, AIBOO LED osvětlení skříně 3dílná kompletní sada

#ad
AIBOO #ad - Nemusíte si dělat starosti, že skříň bude méně krásná. Iroké využití: tento druh podlahových světel lze použít jako dekorativní osvětlení vaší kuchyňské skříňky. Stmívatelné led osvětlení skříně, kompletní sada 3 ks v balení: 3 led podhledové svítidlo sada jsou nastavitelné sady režimů stmívání.

Lze je namontovat pomocí šroubů nebo 3M lepicích dvojitých nálepek. Poslední nastavení stmívání se uloží při příštím zapnutí. Při studiu nebo práci se jedná o stolní lampu. Kromě toho jej lze použít také jako světlo na knihovnu. Rf dálkové ovládání: pokud používáte rf dálkové ovládání, je to pohodlnější při zapnutí nebo vypnutí. Nízký profesionální a neviditelný: rozměry štíhlého osvětlení vitríny led je: průměr: 6 cm, tloušťka: 0, 8 cm.

Podhledové svítidlo do kuchyně s funkcí stmívání od 0 do 100 % lze nastavit režim osvětlení. Snadná instalace: veškeré příslušenství je určeno pro snadnou instalaci. Můžete tak nastavit jas. Kuchyňská svítidla jsou po instalaci téměř neviditelná. Mnoho světel pod podlahu lze ovládat pouze jedním dálkovým ovládáním.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.36
Hmotnost0.82
Šířka2.36
Číslo díluCabinet Light-6W
ModelkaPKWW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.

3. LABOREDUCER

#ad

Skříněšatní skříněšatní skříněskříňka na víno 2700 K, LABOREDUCER Osvětlení skříně – stmívatelná podlinková světla s dálkovým ovládáním a 6 LED noční světlo do skříně, osvětlení vitríny do kuchyně

#ad
LABOREDUCER #ad - Jednoduchá instalace: tato nově vylepšená a rychlejší instalace pro ty, abyste otevřeli kroužek mušlí a provedli další kroky pro starý typ, kteří potřebují šrouby. Po 15 minutách, dokud se funkce časovače nevymaže. Dlouho stiskněte tlačítko "on" na dálkovém ovládání, že je nejpohodlnější používat.

Roubujte nebo jej nastavte na místech, 30 minutách, kde si myslíte, 60 minutách nebo 120 minutách vypnutí. Iroké použití: osvětlení je perfektní pro každou místnost ve vašem domě, včetně kuchyně, spíže, skříně, kanceláře, koupelny, garáže a ložnice. Při příštím zapnutí se uloží poslední nastavení stmívání. Paralelní připojení světla: světla pod pultem dodávaná s 6cestným rozbočovačem jsou zapojena pouze paralelně. Díky funkci stmívání od 0 do 100 % lze nastavit jas osvětlení.

Osvětlení spodní skříňky: 6 světel pod skříňku jsou nastavitelné sady pro režim stmívání. Rf dálkové ovládání a funkce automatického vypnutí: lze časově ovládat pomocí rf dálkového ovládání. 12 v 180 lumenů a 4000 k teple bílá světla. Vezměte prosím na vědomí, že tyto typy nejsou zapojeny do série. Na rozdíl od otáčení, můžete přímo vyvrtat dva otvory s již připravenými měřicími nálepkami a vložit je do otvorů, poté zavěste LED na ni a malým pohybem utáhněte.
ZnačkaLABOREDUCER #ad
Výrobcelaboreducer #ad
Výška0.28
Délka2.52
Hmotnost1.08
Šířka2.52
ZárukaZáruka výrobce po dobu 24 měsíců od data nákupu.

4. LAMPAOUS

#ad

S napájecím adaptérem 12 V DC, přírodní bílá, kulatá, LAMPAOUS Balení 3 ks LED osvětlení do skříně, neutrální bílá, 4500 K, 6 W, stmívatelné, podlinková světla, osvětlení skříně

#ad
LAMPAOUS #ad - Jednoduchá instalace: 2 w na puk, každý puk je z kvalitního hliníku a snadno se otevírá otáčením. Osvětlení skříně obsahuje originální lepicí pásku 3M 3 kusy, silné při lepení, aniž by se poškrábal nábytek. Pod osvětlením kabinetu se perfektně hodí do skříně, suterén atd.

Mnohostranně použitelné: díky malé ploché konstrukci lze světelné prvky univerzálně umístit. Kontaktujte nás prosím včas prodejce. Svítidla lze jednoduše připevnit na vaše místo a bez problémů připojit. Stmívatelné: podlinková světla lze stmívat dodaným stmívačem. Záruční doba: nabízíme vám 2 roky záruku. V případě problémů nebo připomínek se těšíme na vaši zprávu. Jas od 10 % do 100 %, velmi dobrá intenzita světla a velmi příjemná barva světla.

Ivotnost 15000 hodin slibuje mnoho radosti s výrobkem. Energeticky úsporné a s dlouhou životností: 2 w na puk, ip 23. Lze je upevnit lepicí páskou nebo přiloženými malými šrouby. Můžete nainstalovat všechny tři, celkem 6 W, 3 kusy kulatých žárovek, dva nebo také jen jednu. Ale pouze pro vnitřní použití, vinotéky, užitkového prostoru, nástěnné skříňky, skříně, knihovny, závěsné skříňky, vitríny na šperky, schodiště, kuchyně, haly, není chráněno proti stříkající vodě.
ZnačkaLAMPAOUS #ad
VýrobceLAMPAOUS #ad
ModelkaYF-P-CA-02

5. AIBOO

#ad

šetří energii, AIBOO LED svítidlo pod kuchyňskou linku s dálkovým ovládáním, 230 V, teplá bílá 2700 K, stmívatelné podhledové svítidlo do kuchyně, 12 W osvětlení skříně, dlouhá životnost

#ad
AIBOO #ad - Bezpečné a s dlouhou životností: naše led osvětlení skříně s vypínačem je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu hliníkové slitiny je robustní a má dlouhou životnost. Ať už chcete osvětlit určité oblasti nebo vytvořit romantickou atmosféru, 8 cm jsou naše kuchyňské osvětlení pod skříňku vhodné pro různá prostředí a účely.

Snadná instalace: naše led kuchyňské podhledové svítidlo nabízí dvě možnosti instalace, 5 m dlouhým síťovým kabelem a 2 metry dlouhým světelným kabelem jsou dostatečně dlouhé, aby splňovaly různé požadavky na instalaci a usnadnily instalaci světel všude. Se síťovým zdrojem se postará o bezpečný a spolehlivý zážitek z osvětlení. Pokud potřebujete další prodlužovací kabely, buď lepicí páskou nebo šrouby. Můžete si užívat vysoce kvalitního osvětlení a současně snížit spotřebu energie.

Silný signál dobře pronikne a nevyžaduje žádné zaměření na přijímač. S dálkovým ovládáním můžete dosáhnout rozsahu stmívání od 10 % do 100 % a dosah kontroly může činit až 25 metrů. Kromě toho disponuje paměťovou funkcí, pomocí které můžete uložit vaše preferovaná nastavení jasu. Kromě toho nabízíme 2letou záruku, abychom vám poskytli bezpečnost. Inteligentní stmívání: díky dálkovému ovládání můžete bez problémů přizpůsobit jas podhledového led svítidla do kuchyně.
ZnačkaAIBOO #ad
VýrobceAIBOO #ad
Výška0.31
Délka2.36
Hmotnost1.19
Šířka2.36
ModelkaPKWW
Záruka24 měsíců bezplatná náhrada.

6. BLS

#ad

Wiederaufladbar, BLS Bewegungsmelder-Lichter für den Innenbereich, kabellos, Unterschrank-Lichter, zum Aufkleben, batteriebetrieben, T84 LED-Schranklicht, große 3200 mAh LED-Lichter, 120 Tage Laufzeit

#ad
BLS #ad - Zuverlässige bewegungssensor-leuchten für den innenbereich mit 2 sensormodi: an/aus/automatisch nacht/tag und nacht, bleibt solange Sie in der Nähe sind, einfach zu wechseln zwischen 4 verschiedenen Modi. Ultra lange akkulaufzeit: diese led-licht-batterie ist mit einem 3200 mah wiederaufladbaren akku ausgestattet.

Keine notwendigkeit, batterien zu kaufen, sparen Sie Zeit, 20 Sekunden jedes Mal, Geld und umweltfreundlich. Schiebeschalter ist einfach und intuitiv, und schaltet sich automatisch 20 Sekunden nach dem Weggehen aus. Das bewegungssensor-Licht gibt keine schädlichen Strahlen und sehr wenig Wärme ab. Diese garderobenleuchte kann auch an jeder Eisenoberfläche angebracht werden, z. B. Jede ladung hält bis zu 120 tage verwenden Sie es 10 mal täglich, 2 mal Akkulaufzeit von anderen ähnlichen LED-Lichtern.

Einfach zu bedienen für Senior und Jung. Leicht an der Magnetplatte anzubringen und abzunehmen zum Aufladen. Kabellose installation: die schrankleuchten haben einen eingebauten starken magnet, lagerregal etc. Bringen sie sicherheit und Komfort für Sie und Ihre Familie. Kühlschrank, regal, Werkzeuge, Schrauben oder Muttern erforderlich.84 superhelle leds: verbesserte 84 superhelle leds geben 220 lumen von 6000 k sauberem, dachboden, garage, keller, Notfallbedarf Lagerraum, briefkasten, Medizinschrank, waffensafe, schrank, weißem Licht ab.
ZnačkaBLS #ad
VýrobceBLS #ad
Výška0.59
Délka16.93
Hmotnost0.35
Šířka1.38
Číslo díluT84 LED
ModelkaT84 LED

7. BLS

#ad

BLS-86 AA batteriebetriebene Lichter für den Innenbereich, Keller, Schrankleuchten, zum Aufkleben von kabellosen Puck-Lichtern für Flur, Küche 6 Stück, Batterie-LED-Licht, Unterschrankbeleuchtung

#ad
BLS #ad - Energieeffizientes batteriebetriebenes licht: angetrieben von drei aa-batterien nicht im Lieferumfang enthalten für kabellose Installation, die keinen Zugang zu Strom haben. Alternativ können sie die lichter mit Schrauben montieren oder einfach die Lichter mit dem einzigartigen Aufhängeloch überall aufhängen.

Super hell und dimmbar: bis zu 150 lumen, weißes licht. Bestellen sie jetzt und genießen Sie Ihr kohlenstoffarmes Leben! Schönes design und funktionelle leuchten. Bei bls konzentrieren wir uns auf das, was unsere Kunden am Herzen liegen und wir bemühen uns, den besten Schrank zu beleuchten. Hochwertige 3m-kleber haften fest und schützen Ihre Möbel oder Wände vor Beschädigungen. Hochwertige 3m-kleber: kleben sie die bls-bewegungsmelder-lichter schnell und bequem auf jede art von Oberfläche.

Verbesserter bewegungssensor mit 3 modi: kontinuierlich an/automatisch bei nacht/tag und nacht. Drücken sie die +/- taste, 6000 k sauberes, um Ihre gewünschte Helligkeit von 20 lm min bis 150 lm max. Die bls constant-sense technologie ermöglicht es, ständig Bewegungen aufzunehmen, sie bleibt eingeschaltet, solange Sie in der Nähe sind und schaltet sich automatisch 20 Sekunden nach dem Weggehen aus. Bringen sie sicherheit und Komfort für Sie und Ihre Familie. 5 mal heller als andere ähnliche Produkte.
ZnačkaBLS #ad
VýrobceBLS #ad
Výška1.2
Délka3.3
Hmotnost0.88
Šířka3.3
Číslo díluBLS-86
ModelkaBLS-86

8. kioooki

#ad

šatní skříně.., kioooki LED podhledová svítidla, teplá bílá, LED noční světlo, skříně, osvětlení vitríny do skříně, kuchyňské lampy, kuchyňské LED světlo

#ad
kioooki #ad - Nemusíte se obávat, že bude skříň méně krásná. Nízká spotřeba energie a ochrana životního prostředí. Vynikající jas podhledové svítidlo je vybaveno vysoce výkonnými čipy md2835, aniž by bylo křiklavé, velmi jasné a s dlouhou životností. Osvětlení skříně je vyrobeno z hliníkového krytu proti korozi, po 150 lumenech, rovnoměrně osvětlené, která vykazuje dobrý tepelný vodivost.

Ultratenké a neviditelné kuchyňské podhledové svítidlo má decentní velikost. Toto kuchyňské podhledové led svítidlo s úhlem osvětlení 120 ° zajišťuje široký dosah světla, reprodukce barev je více než 80 Životnost osvětlení skříně činí více než 35 000 hodin. Existují 2 možnosti instalace, že by váš nábytek poškodil. Nedělejte si starosti, můžete umístit podhledová světla kamkoli chcete. Led podhledové svítidlo do kuchyně pouze 8 mm silné Ø 60 lze umístit na libovolné místo, je po instalaci téměř neviditelné. Snadná instalace led podhledové svítidlo do kuchyně vybavené 2 metry dlouhým kabelem, šrouby nebo lepení dvojitých samolepek.

Teplé bílé osvětlení skříně led podlinková světla s 3000 k poskytují příjemné teplé bílé světlo, žádný stroboskop, žádné oslnění, ochrana očí. Snadná instalace, regály, vitríny, regálech, skříně, stolech, skříních, pracovní stoly, kuchyních atd. Iroké spektrum použití led lampa do skříně s vypínačem se síťovým kabelem velmi dobře hodí pro šatny, vitrínách, zásuvky a dokonce i pro vaše chodby, potravinových prostorách, kuchyňské podhledové led svítidlo je velmi rozšířené v dřezu, schodiště atd.
Značkakioooki #ad
Výrobcekioooki #ad
Výška2.05
Délka6.1
Hmotnost0.73
Šířka6.1
Číslo díluMD60
ModelkaMD60

9. WILLED

#ad

2000 mAh dobíjecí světelná lišta, bezdrátové, skříně, 3 W dotykové stmívatelné osvětlení skříně, USB kuchyňské světlo na zrcadla, WILLED Kuchyňské LED svítidlo s dálkovým ovládáním, psací stoly

#ad
WILLED #ad - Zaručujeme našim zákazníkům 100% spokojenost s naším osvětlením skříně nabízíme záruku 12 měsíců a vynikající zákaznický servis. Hel nastavitelný kuchyňské svítidlo lze nastavit na držáku na 45, 90 a 135 stupňů pro splnění různých úhlových potřeb.

Není třeba kupovat další baterie, plně nabitá za 4 hodiny, ekologické a úsporné. Existují dvě metody ovládání: jedna je dotykové ovládání, druhá je dálkové ovládání. Lepicí materiál 3M je nejnovějšího typu. Snadná instalace a přenosnost navíc je přiložena niklovaná feromagnetická podložka pro použití na nekovových površích. 5 v usb-c dobíjení vestavěná velká dobíjecí baterie 2000 mah, vydrží 30 hodin při 10% jasu a 4 hodiny při 100 %.

V případě potřeby se na nás můžete obrátit. Indikace stavu baterie a dvě kontrolní metody toto svítidlo má led indikátor baterie, může vám zobrazit přesné procento zbývajícího stavu baterie. Bezdrátové a mobilní, kuchyně, zrcadlo, koupelna, spodní skříňka, ložnice, vhodné pro všude: skříň, psací stůl.
ZnačkaWILLED #ad
Výrobceshenzhen yinuo zhiyu keji youxian gongsi ltd #ad
Výška11.8
Délka1.45
Hmotnost0.66
Šířka0.5
Číslo díluYN-LB004
ModelkaYN-LB004

10. BRTech

#ad

Kuchyňské LED noční světlo do kuchyně, šatníku, skříně, 190 lm, BRTech 4dílná sada LED podhledových svítidel, 3000 K, ložnice, chodby, 58 – 62 mm, osvětlení skříně, 2 W, teplá bílá, schodiště, 230 V

#ad
BRTech #ad - Obsah dodávky – 4 x led osvětlení skříně každé světlo se dodává s 2metrovým kabelem. 1x připojovací krabice, 4 x 3m lepicí páska, 1x 12 v/1 a síťový zdroj, 8 x šrouby. Spora energie a dlouhá životnost – výkon každého z našich světel ve skříni činí pouze 2 w, které by mohlo dokonale chránit oči vaší rodiny, 4 kusy celkem 12 w, nízká spotřeba proudu.

Osvětlení skříně s dlouhou životností – osvětlení skříně brtech je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, polici, vitrínu, knihovnu, který díky své dobré tepelné vodivosti zajišťuje, že se teplo rychle odvádí zevnitř světla skříně. Naše led čipy nemají ir ani uv záření, zejména dětí. Led osvětlení skříně s vysokým jasem – každé led osvětlení skříně s teplým bílým světlem je napájeno 18 super světlými led čipy. Snadná instalace, jednoduše otevřete kryt, těleso lampy lze upevnit pomocí šroubů.

Naše svítidla mají produktový design s dlouhou životností: více než 35000 provozních hodin. Naše 60 × 8 mm velké osvětlení vitríny se výborně hodí pro váš šatník, skříň, pracovní stůl, zásuvku a dokonce i chodby, schody atd. Síťový zdroj s praktickým ovládacím vypínačem ZAP/VYP usnadňuje zapnutí a vypnutí svítidla. Pohodlná instalace – tato svítidla můžete otáčet a upevnit pomocí šroubů. Každé světlo vyzařuje až 190 lumenů 3000 k teplé bílé světlo, které je jasné a měkké.
ZnačkaBRTech #ad
VýrobceBRTech #ad
Výška0.33
Délka2.36
Hmotnost0.55
Šířka2.36
ModelkaMD60
Záruka3 měsíce.