Top 10 Powerbank Fürs auto – Startovací kabely pro autobaterie

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BuTure

#ad

Startovací zdroj s LED,, 5000 A, špičkový proud 26 800 mAh, startovací asistent, BuTure Pomocný startovací zdroj pro automobil, powerbanka pro všechny benzínové a dieselové motory 10,0 l, powerbanka

#ad
BuTure #ad - Tato startovací pomůcka s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, přebitím, přehřátím, dodávaný inteligentní kabel chrání před zkratem, přepólováním. Drahé, které lze přepínat mezi režimem osvětlení, blesku a oranžového SOS režimu. Lcd displej a 10 druhů inteligentních ochranných systémůpomocné startovací zařízení buture s lcd displejem, hlubokým vybitím, zbytkový výkon a výstupní napětí lze přímo odečíst.

Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Co obdržíte buture jump startér, kabel usb-c nabíječka není součástí dodávky, inteligentní pinzeta, úložný box, dC výstupní adaptér, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.110, nákladní vůz, motocykl, člun, obytný vůz, suv, 0 l. S usb přípojkami může nabíjet dvě zařízení současně, fotoaparáty, palubní kameru atd.

Přenosná powerbanka 26 800 mah s duálními usb výstupy a dc výstupemstartovací powerbanka s kapacitou 26 800 mah má dva usb výstupy a dc výstup. Provozní teplota: -20 °C až +60 °C. 5000 a startovací asistent pro auto, travní sekačka s 12voltovou palubní sítí. Hluboce vybité autobaterie lze bez problémů nastartovat pomocí funkce Boost. Osvětlení pro každodenní použití ve tmě pro výměnu pneumatik nebo kontrolu motoru, dopradopradopradopradopraFall.
ZnačkaBuTure #ad
VýrobceBuTure #ad
Výška3.94
Délka9.05
Hmotnost1.76
Šířka5.12
Číslo díluBeta03
ModelkaBeta03
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. FLYLINKTECH

#ad

PD45W In/Out Schnellladung Starter, 6000A Spitzstrom 26800mAh Tragbare Auto 12V mit LCD Bildschirm für Alle Benzinmotor oder 10,0L Dieselmotoren, FLYLINKTECH Starthilfe Powerbank

#ad
FLYLINKTECH #ad - Wenn sie unterwegs in not geraten, sowohl Benzin- als auch Dieselmotoren, ist diese Starthilfe genau das Richtige für Sie. Diese funktion ist sehr praktisch und ermöglicht Ihnen ein besseres Energiemanagement, ein USB-C-Kabel, ein Starthilfekabel mit Klemmen, dass in Notfällen ausreichend Strom zur Verfügung steht. Anzeige von strom und leistung: der große bildschirm dieser starthilfe zeigt den strom und die leistung an, damit sie jederzeit die verbleibende strommenge und den Verbrauch erfahren.

Praktische dc-ausgangsbuchse: diese starthilfe ist auch mit einer dc-ausgangsbuchse ausgestattet, Beleuchtung und andere Geräte mit Strom versorgen, die eine maximale Ausgangsspannung von 15V und einen maximalen Ausgangsstrom von 10A hat. Darüber hinaus sind ein starthilfe powerbank, ein usb-a-Kabel, um sicherzustellen, ein DC-Zigarettenanzünder, eine Benutzerhandbuch und eine Aufbewahrungsbox im Lieferumfang enthalten, um die Verwendung dieser Starthilfe noch bequemer zu machen. Starke beleuchtungsfunktion: diese starthilfe ist auch mit einer leD-Leuchte ausgestattet, die drei Beleuchtungsmodi hat: Beleuchtung/Strobe/SOS.

Multifunktionsausgabe: neben dem fahrzeugstart verfügt diese starthilfe powerbank über mehrere ausgangsbuchsen, einschließlich 2 schneller USB-Ausgangsbuchsen und 1 USB-C-Ein-/Ausgangsbuchse. Hohe leistungsausgabe: flylinktech auto starthilfe ist mit einem spitzenstrom von 6000a und einer großen Kapazität von 26800mAh ausgestattet, was bedeutet, dass sie problemlos die meisten Autos, starten kann. Diese ausgänge können ihre handys, tablets und andere Geräte mit Strom versorgen, wobei die schnelle USB-Ausgangsbuchse auch in kurzer Zeit Ihre Geräte auflädt. 2 usb-schnellladeanschlüsse teilen sich eine maximale Leistung von 18 W.
ZnačkaFLYLINKTECH #ad
VýrobceFLYLINKTECH #ad
Výška2.26
Délka3.94
Hmotnost2.03
Šířka9.43
Číslo díluB0C5HTTJTY
ModelkaBD10

3. LifBetter

#ad

12 V, se startovacím kabelem a přemostěným kabelem pro benzínové motory až 8,0 l a 6,5 l dieselové motory, lithium, LED, 23800 mAh, přenosný startovací asistent, Pomocný startovací zdroj powerbanky

#ad
LifBetter #ad - Ultra jasná led světla se 3 režimy pomocný startovací zdroj má 3 led světelné režimy, cestování, sos a výstražným režimem. Tento startovací zdroj s powerbankou s inteligentním ochranným systémem, 3 palce. Lze jej vzít s sebou pro nabíjení různých elektronických zařízení, tablety a Bluetooth náhlavní soupravy.

Lze použít jako powerbanku se dvěma usb nabíjecími přípojkami 5 V/2 A a 5 V/2, ale také o powerbanku s vysokou kapacitou, jako jsou smartphony, 1 A. Přenosná powerbankanejedná se pouze o startovací zařízení pro autobaterie, která umožňuje vaše smartphony, tablety. Objednejte si jej tedy s důvěrou pro absolutní bezpečnost a bezpečnost silničního provozu. Je to perfektní nástroj pro každodenní použití, které lze přepínat mezi osvětlením, outdoorové aktivity a nouzové situace. Malý a výkonný velikost: 17, 4 cm/6, přebití, snadno se přenáší.

Až 35 startů na jedno nabití. Na rozdíl od některých těžkých a neohrabaných startovacích pomůcek se vejde do vaší přihrádky na rukavice a tašky na notebook, 6 x 1, přepětí, 7 x 9, který zabraňuje zkratu, 9 x 3, hlubokému vybití, 3 x 3, nadměrné teplotě, nadproudu a přepólování. Startovací zařízení je vhodné pro auta, nákladní automobily, čluny atd. Co obdržíte 1 x multifunkční startovací asistent 3000 a pro auta, 1 x úložný kufřík, 1 x smart jumper clip, 1 x nabíjecí kabel usb-c, 1 x uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Hmotnost: 988 g.
ZnačkaLifBetter #ad
VýrobceLifBetter #ad
Výška1.34
Délka6.97
Šířka3.66
Číslo díluY29 Plus
ModelkaY29 Plus
Záruka2 roky

4. GOOLOO

#ad

Startovací asistent 2000 A, přenosná pomůcka pro startování auta, asistent pro startování auta Supersafe 12 V Booster, střední inteligentní, GOOLOO Pomocný startovací zdroj GP2000, powerbanka

#ad
GOOLOO #ad - Malý a výkonnýpřenosný startovací zdroj baterie gooloo gp2000 váží pouhých 1, 2 libry a měří 7, 5 palce. A disponuje 10 ochrannými funkcemi přebití, vysoká teplota, nadměrný proud, což představuje asistent pro startování auta, přepětí, zpětné nabíjení, přetížení, přepólování, ochrana proti jiskrám, zkrat, kterou může bezpečně používat i v extrémních prostředích od −4 °F do 140 °F.

10 bezpečnostních opatření chytrý propojovací kabel gp2000 je vybaven vysoce zatížitelnými celokovovými svorkami, podteplota, aby se zabránilo prasknutí v důsledku dlouhodobého používání. Přenosná baterie do auta booster 2000 a pomocný startovací zdroj gooloo gp2000 má špičkový proud 2000 a a může během sekundy bez problémů nastartovat prázdnou 12V baterii pro benzín 8 l a dieselový motor 6, terénní vozidla, sněžné skútry, dodávky, SUV, 0 l. Přenosná powerbankapomocný startovací zdroj autobaterie gp2000 je více než jen přenosný startér do auta. Kromě toho disponuje led kapesní svítilnou 400 lumenů normální, která se postará o osvětlení v tmavých situacích a nouzových případech.

Co dostanetepřenosný startovací akumulátor gooloo gp2000, inteligentní propojovací kabel, úložný kufřík, kabel usb na typu c, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Slouží současně jako přenosná powerbanka a je vybavena dvěma usb výstupy 5 v/9 V/12 V a 5 V/2, SOS, stroboskop, 4 A, takže můžete nabíjet svá zařízení na cestách. Díky vysoce efektivnímu designu obvodů má booster gp2000 pozoruhodnou pohotovostní dobu 24 měsíců, 9 × 1, 4 × 3, takže nevznikají žádné obavy ze ztráty nabití během skladování. Vhodné pro auta, motocykly, nákladní automobily, jachty atd.
ZnačkaGOOLOO #ad
VýrobceGOOLOO #ad
Výška1.42
Délka6.18
Hmotnost1.17
Šířka2.95
Číslo díluJS-378B
ModelkaJS-368

5. TOPDON

#ad

S inteligentními upínacími kabely, 1200 A 12 V Booster, pomoc při startování auta až 6,5 l benzínu nebo 4 l nafty, TOPDON Pomocný startovací zdroj pro auto, powerbanka, USB rychlé nabíjení LED

#ad
TOPDON #ad - Podporuje rychlé a bezpečné 12v startování aut, pick-upů, karavanů, sekaček na trávu, traktorů, čtyřkolek, lodí, 5 litru benzínu a 4 litry nafty. Js1200 může váš přístroj nabít až 25krát, sos a blesk, je to také externí mobilní síťový zdroj s výkonem 10 000 mAh/37 W, který může napájet váš telefon, pokud je plně nabitý.

Tuto inteligentní svorku lze připojit na všechny 12v olověné baterie, má ochranu proti přepólování a ochranu proti zkratu, je bezpečná a efektivní a nemusíte si dělat starosti se špatným spojením a jiskrami. Super rychlý usb nabíjecí kabel umožňuje úplné nabití baterie JS1200 za méně než 2 hodiny. Co dostanete1 startovací zdroj topdon js1200, 1 kabel usb typu C, 2 svorky na baterie, 1 nylonový ochranný kryt, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nářadí na baterie 3 v 1 více než jen zesilovač baterie, tablet nebo jiná usb zařízení výstup 5 v/2 a a 5 v/3 a.

Přenosný startér baterie dodává se s nylonovou taškou pro řádné uložení nabíječky js1200, klipů a příslušenství. Výkonný startovací asistent topdon js1200 je přenosná startovací pomůcka, motocyklů atd. Kromě toho je to také kapesní svítilna se 4 leD a 3 režimy doba trvání, aby vyhovovala vašim různým požadavkům. Ultra bezpečná pomůcka pro startování automobilu pomocný startovací zdroj js1200 s měděnými svorkami bez jisker si zachovává dobrou elektrickou vodivost a tažnost, zatímco bezpečnostní kontrolka ukazuje správný provoz.
ZnačkaTOPDON #ad
VýrobceTOPDON #ad
Výška2.36
Délka6.69
Šířka3.74
Číslo díluEUTOPDON JS1200 EU
ModelkaJS1200

6. BRPOM

#ad

špičkový proud, BRPOM Pomocné startovací zařízení s powerbankou 5000 A, startovací asistent s LCD displejem pro všechny benzínové motory nebo dieselové motory o objemu 10,0 l, 26 800 mAh, startovací

#ad
BRPOM #ad - Packliste:1×brpom jump starter, 1×c-typ-ladekabel, 1×smart jumper cable, 1×lagerbox. Beim campen, bei outdoor-abenteuern oder Ermittlungen kann BM500 als Beleuchtung oder als SOS-Notfallgerät verwendet werden. Die speziell entwickelte anzeige warnt Sie mit einem hörbaren Summton und blinkenden Lichtern vor unsachgemäßer Verwendung.

4 led-modi: es gibt 4 praktische led-lichtmodi: beleuchtung, Stroboskop, sos und warnung, picknicken, die für verschiedene Szenarien geeignet sind. Außerdem sollten sie die bedienungsanleitung vor dem Gebrauch sorgfältig durchlesen, 1×Anweisungshandbuch, um Fehlbedienungen zu vermeiden. 8 intelligente schutzsysteme: dieser batterie-booster ist mit 8 intelligenten schutzsystemen ausgestattet: Schutz vor Kurzschluss, Rückwärtsverbindung, hoher Temperatur, Verpolung, Überstrom, Tiefentladung, Überladung, Rückwärtsladung. Er kann alle autos mit 12V-Batterie in Sekundenschnelle starten.

26800mah power bank: die zahlreichen anschlüsse einschließlich eines qc3. 0-ladeanschlusses, der 75% schneller ist als der normale Ausgang am Autobatterie-Booster eignen sich für Laptops, Telefone und andere kleine Geräte, die Sie unterwegs einfach aufladen können. Wenn es probleme mit dem Produkt gibt, kontaktieren Sie uns bitte rechtzeitig. Wir bieten eine kostenlose rückgabe und einen kostenlosen Umtausch für zwei Jahre und einen Fünf-Sterne-Service rund um die Uhr. Geeignet für autos, rasenmäher, Motorräder, Pick-ups, Wasserfahrzeuge, Schneemobile usw.
ZnačkaBRPOM #ad
VýrobceBRPOM #ad
Výška2.76
Délka3.94
Šířka8.66
Číslo díluBM501-DE
ModelkaBM501-DE
Záruka1 year warranty

7. YABER

#ad

YABER Pomocné startovací zařízení s powerbankou 3500 A, startovací asistent pro auto s 10W bezdrátovou nabíječkou pro všechny benzínové motory / dieselové motory 8,0 l,, špičkový proud 23 800 mAh

#ad
YABER #ad - Není to jen startovací zdroj pro auto, zařízení Kindles atd. Yaber pomůcka pro startování automobilu: se špičkovým proudem 3500 a může tento startovací zdroj až všechny benzínové nebo dieselové motory 8, 0 l nastartovat 12V auta, jako jsou automobilové vysavače, motocykly, UTV, sekačky na trávu, sněžné skútry atd.

Až 30krát na jedno plné nabití. Budeme s vámi spolupracovat, dokud nebudete spokojeni, neváhejte nás kontaktovat. Rychlé nabíjení a 10w kabelové nabíjení: startovací asistent yaber je navržen s duálními usb výstupními porty usb 1: 5 v/3 a 9 v/2 a 12 v/1, ale může nabídnout vysokou rychlost nabíjení a je kompatibilní s mnoha nabíječkami USB, včetně mobilních telefonů, tabletů, fotoaparátů, 5 A; USB2: 5 V/2. Je také vybaven výstupem stejnosměrného proudu pro provoz 12voltových automobilových zařízení, ATV, chladničky do auta atd. 8 pokročilých bezpečnostních opatření: vybaveno trvalým chytrým terminálem pro dodatečnou bezpečnost, může účinně zabránit problémům jako zkrat/přepólování / přepólování / nadměrný proud / zpětný proud / nadměrné vybití / přebití z důvodu chybného ovládání, efektivně zabraňuje nebezpečí a mohou je bezpečně používat začátečníci.

ZÁkaznickÝ sluŽby: pokud máte během používání nějaké problémy, neváhejte nás kontaktovat e-mailem. Multifunkční: startovací zařízení yr800 lze použít jako multifunkční nouzové nářadí na různých místech. Vybavena výkonnou led kapesní svítilnou, blikání a SOS.
ZnačkaYABER #ad
VýrobceYABER #ad
Výška1.69
Délka7.28
Šířka3.66
Číslo díluYR800
ModelkaYR800
Záruka2 roky ochrany přístroje

8. YaberAuto

#ad

špičkový proud 26 800 mAh, YaberAuto Pomocné startovací zařízení s powerbankou 5000 A, startovací asistent pro auto s LCD displejem pro všechny benzínové motory nebo dieselové motory o objemu 10,0

#ad
YaberAuto #ad - Pokud máte během používání nějaké dotazy, kontaktujte nás kdykoliv a my vám odpovíme do 24 hodin. Se špičkovým proudem 5000 a může nastartovat všechna benzínová / dieselová vozidla až do 10, 0 l. 12 v přenosná startovací baterie - startovací asistent yaberauto je poháněn baterií 26800 mah s vysokou kapacitou.

Multi ochrana - jeho 8 druhů ochrany včetně zkratu, aby se snížilo zatížení baterie a startéru. Led světlo se 3 režimy – led světlo se třemi režimy zapnuto, sos a blikání vám umožňuje pracovat, zatímco vaše ruka zůstane osvětlená. Lcd displej na hlavním přístroji umožňuje uživateli zkontrolovat zbývající stav baterie v 1% krocích. Je také kompatibilní s motocykly, čluny a SUV.

Kompas je určen také pro použití v nouzových situacích. Přenosná nouzová powerbanka-vybavená dvěma usb přípojkami 1-- 5 v/2, 4 a, 5 a výstup, 9 v/2 a, může současně nabíjet smartphony, 1 A, 2 podpora rychlého nabíjení -- 5 v/2, 12 V/1, tablety atd. Záruka kvality-záruční doba činí 2 roky od data nákupu. Tento produkt získal certifikaci pse, přehřátí a ochrany proti přepólování je zajištěno, takže jej můžete používat s klidným svědomím.
ZnačkaYaberAuto #ad
VýrobceYaberAuto #ad
Číslo díluYA40
ModelkaYA40
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. YaberAuto

#ad

45 W rychlé nabíjení, špičkový proud 6000 A, startovací zařízení s LED kapesní svítilnou 600 lumenů,, YaberAuto Pomocný startovací zdroj powerbanka, startovací powerbanka s 3,3" LCD displejem

#ad
YaberAuto #ad - Startovací powerbanka ya60 vám nabízí jednodušší startovací pomůcku. Jedná se o výkonnou, suv, traktory, ale kompaktní startovací powerbanku, která se perfektně hodí pro různá vozidla jako obytné vozy, čluny atd. Výkonná pomocná pomůcka pro startování auta 6000 a – tato startovací pomůcka pro auto powerbanka má špičkový proud 6000 a a může během sekundy znovu spustit prázdné 12V auto všechny benzínové / 12, motocykly, 0l diesely i při teplotách od -20 °C do 60 °C.

Pd45w dvoucestné nabíjení – je vybaveno vstupní/výstupní přípojkou usb-c a dvěma výstupními konektory usb-a. 26800 mah startovací powerbanka – kromě obousměrného rychlého nabíjení přes pd45w usb-c a maximálního výstupu usb a 18 w může mít powerbanka s kapacitou 26800 mah také DC výstup 15 V/10 A, vysavače auta, 150 W MAX pro připojení chladničky, plniče pneumatik a dalších zařízení. Přes usb-c ji lze použít k nabíjení nebo k použití jako startovací powerbanku pro nabíjení jiných přístrojů až 45 W – z 0 % na 80 % za 1, 5 hodiny.

Své auto můžete pohodlně nastartovat a stroboskopické a SOS režimy mohou v nouzových situacích sloužit jako záchranná světla. Pozvzvi a vás vás pohodlný a bezpečný zážitek z cestování. Přes usb a výstup může dosáhnout až 18 W pro rychlé nabíjení. Kapesní led svítilna 600 lumenů – startovací powerbanka yaberauto ya60 je vybavena 600 lumenů ultra světlou led kapesní svítilnou se 3 režimy kapesní svítilna/SOS/stroboskop. 3, 3" lcd displej a bezpečnostní ochrana – 3, 3" informativní lcd obrazovka vám umožní rozpoznat provozní stav, stav baterie a možné chyby na první pohled.
ZnačkaYaberAuto #ad
VýrobceYaberAuto #ad
Číslo díluYA60
ModelkaYA60
Záruka24 měsíců

10. YaberAuto

#ad

YaberAuto Pomocné startovací zařízení s kompresorem 150 psi, powerbanka 4 v 1 jako pomůcka pro startování auta s LCD displejem, 21800 mAh, přenosná startovací powerbanka s LED, špičkový výkon 3000 A

#ad
YaberAuto #ad - Součástí dodávky není nabíječka. Součástí dodávky je – startovací zdroj yaberauto ya70, tři tlakové trysky, usb-c nabíjecí kabel, hadice vzduchového čerpadla, DC zapalovač cigaret, powerbanka s kompresorem, 12v startovací kabel, úložná taška, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a náš přátelský zákaznický servis. Tělo je navrženo s odváděním tepla ve struktuře včelích plástvů, které startovací zdroj powerbanky umožňují bezpečně a efektivně nastartovat vaše auto bez rizika.

Kromě toho má powerbanka dc výstup 12 v ~ 16, například pro provoz chladničky, vysavače do auta a dalších zařízení, a nabízí tak pohodlný a bezpečný zážitek z cestování.10 zabudovaných bezpečnostních ochranných funkcí, stav baterie a možné poruchy. Výkonný startovací asistent do auta 3000 a – tato startovací pomůcka s powerbankou má špičkový výkon 3000 a a může během sekundy opět spustit prázdnou autobaterii 12 V 9, 0l nafta. 150 psi digitální vzduchová pumpa – zabudovaný vzduchový kompresor má maximální tlak vzduchu 150 psi a může za pouhé 2 minuty doplnit pneumatiky z 0 na 20 psi.

Jedná se o výkonnou, která se perfektně hodí pro motocykly, 0l benzínová / 8, traktory, ale zároveň kompaktní startovací powerbanku, SUV, čluny atd.21 800 mah enormně vysoká kapacita – masivní síla 21 800 mah baterie v startovací stanici, 8 v 10 a, vybavená dvěma usb porty zaručuje paralelní nabíjení dvou zařízení současně. Tato startovací powerbanka s vysokou přesností a jasným displejem dokáže nafouknout vaše pneumatiky auto/motocykl/jízdní kolo a mimo jiné také míče přesně na požadovanou hodnotu. Lcd displej a odvod tepla v včelí plástve – na lcd displeji vidíte na první pohled stav provozu a čerpadla, která co nejlépe snižuje teplotu baterie a současně prodlužuje životnost.
ZnačkaYaberAuto #ad
VýrobceYaberAuto #ad
Číslo díluYA70
ModelkaYA70
Záruka2 YEARS