Top 10 Partybeleuchtung außen – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lepro

#ad

Lepro 100 LED kuliček, 8 režimů a funkcí Merk, na svatbu, ideální světelný řetěz na party, do interiéru, světelný řetěz, 13 m, pestrý, party atd. Vícebarevný, osvětlení na party venkovní použití se zástrčkou

#ad
Lepro #ad - Bezpečný na dotek. Ale není stmívatelná. Krásná dekorace: ideální pro vaše svátky, balkon, party a rodinné a přátelské setkání. Užijte si prodyšnost: tento lehký světelný řetěz můžete používat všude pro vlastní projekty. Teplé bílé led diody jsou umístěny na řetězu a nabízejí elegantní, třpytivý lesk, který lze pozorovat z jakéhokoli úhlu.

Délka 10 metrů se nachází 100 teple bílých led, následované řídicí jednotkou a dalšími 3 metry napájecím kabelem plus síťový zdroj. A také vynikající dekorace pro dětský pokoj, ložnici, svatby, zahradu atd. Vytáhnou jiskřivá světla jako malé hvězdy, aby okouzlily okolí fascinující atmosférou. Světelný řetěz: světelný řetěz je celkem 13 metrů dlouhý. Světelný řetěz pro venkovní nebo vnitřní použití s 8 různými režimy: 8 různých světelných režimů s funkcí paměti.

Díky krytí ip44 lze tento světelný řetěz použít při lehkém mrholení. Světlé a přístupné pro nízké teploty. Ac/dc adaptér má vstupní proud 100–240 V a výstupní proud 31 V. Kombinace, třpytí, postupné, pomalu se rozsvítí, tvar vlny, pomalu bledne, svítí. Bezpečnost a úspora energie: vyžaduje pouze 0, 002 kw / h za hodinu, žádné ultrafialové a infračervené záření.
ZnačkaLepro #ad
VýrobceLepro #ad
Hmotnost1.15
Číslo díluKarcusiny

2. WOWDSGN

#ad

Party světelný řetěz se zástrčkou pro vnitřní i venkovní použití, 20 m, 8 světelných režimů, Světelný řetěz WOWDSGN s 200 LED diodami, stmívatelný, ideální na Vánoce, svatbu, šetří energii, party,

#ad
WOWDSGN #ad - Vytvořte si vlastní světelné akcenty v létě i v zimě a ozdobte svůj dům nebo balkon, zahradu, altán nebo party stan. Krásná dekorace: tento skvělý party světelný řetěz můžete umístit uvnitř i venku. Světelný řetěz s teplým bílým koulem: 20 metrů světelný řetěz + 3 metry napájecí kabel, množství led: 200 teple bílých led.

Party světelný řetěz venkovní elektrická zásuvka. Světelný řetěz je efektivní a šetrný k životnímu prostředí. 8 nastavitelných režimů svícení: pomocí ovládacího tlačítka a dálkového ovládání lze nastavit 8 různých světelných efektů. Dekorační světelný řetěz pro vnitřní a venkovní použití. Kulový světelný řetěz se zástrčkou napájený proudem. Tak máte kdykoli možnost volby mezi trvalým světlem a světelnými efekty.

Zahradní světelný řetěz elektrické koule. Díky třídě ochrany ip44 lze tento led světelný řetěz používat v interiéru i v chráněných venkovních prostorách. Vzdálenost led: 10 cm, průměr kuličky: Φ 18 mm, napájený proudem. Upozornění: před vložením dálkového ovládání odstraňte ochrannou fólii na přihrádce na baterie. Bezpečná a nízká spotřeba energie: díky nižšímu elektrickému napětí pouze 31 v je zaručena vysoká bezpečnost.
ZnačkaWOWDSGN #ad
VýrobceWOWDSGN #ad
Hmotnost2.18
Záruka24 měsíců.

3. FGRYB

#ad

Venkovní světelný řetěz, retro světla,, stmívatelný, venkovní, odolný proti povětrnostním vlivům, teplá bílá, LED světelný řetěz venkovní proud 30 m – venkovní světelný řetěz se 46 + 4 žárovkami

#ad
FGRYB #ad - Venkovní světelné řetězy jsou zapojeny paralelně, se vyrábí s designem spojení typu end-to-end. 30metrový světelný řetěz, stanů, snadná instalace – každá jednotlivá žárovka má háček, slunečníků, který usnadňuje zavěšení žárovky na lano. Dalo by se propojit spousta venkovních světelných řetězů, end-to-End konektor – Fairy Lights Outdoor Bulbs, což zabraňuje tomu, aby jedna neobvyklá žárovka ovlivnila ostatní žárovky.

Retro světelný řetěz je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Venkovní světelný řetěz se 46 žárovkami a 4 náhradními žárovkami – světelný řetěz na party je stmívatelný 30 m dlouhý. Díky arreaktivním světelným zdrojům se vzhledem žhavicího vlákna lze realizovat náladové nápady všude ve venkovním prostoru. Co dostanete – 30m zahradní světelný řetěz se 46 žárovkami a 4 náhradními žárovkami, dálkové ovládání, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit.

Ip44 vodotěsná žárovka odolná proti rozbití venku 30 m – světelný řetěz do auta lze instalovat kdekoliv s vodotěsným a nerozbitným krytím IP44. Outdoor string lights, aby byly splněny všechny požadavky vašeho hlášení o pokrytí a délky krytu. Vysoce účinné 2700k žárovky šetří energii více než 90 % a jejich dlouhá životnost více než 30 000 hodin může snížit náklady na údržbu při časté výměně žárovek. Rovky se mohou bez obav vystavit lehkému dešti nebo sněhu.
ZnačkaFGRYB #ad
VýrobceFGRYB #ad
Délka30
Číslo díluG40

4. Voneta

#ad

Verandu, stmívatelná LED závěsná světla S14, 15 m RGB osvětlení terasy s dálkovým ovládáním a aplikací, Voneta Venkovní světelný řetěz, měnící barvy, vodotěsné IP65 venkovní světla pro zahradu, dvůr

#ad
Voneta #ad - Světla mají celkově plně uzavřený design ip65 a lze je použít v prostředí jako slunce, déšť, vítr, sníh a vlhkost. Upozornění: síťový zdroj není vodotěsný. Několikanásobná a snadná instalace naše rgb světla voneta 49 stop lze zapojit do série, aby se zvýšila celková délka venkovního světla měnícího se barvy až na 98 stop, drátů, 19 palce umožňuje jednoduché použití háčků na šálky, v kavárně, kabelových spojek nebo šroubů pro zavěšení světel na zeď, což je ideální pro použití ve vaší velké zahradě a pro vaše potřeby.

Kreativní rgb venkovní světelné řetězy s aplikací a dálkovým ovládáním přizpůsobte si barvu permanentních venkovních světel pomocí aplikace magic lantern český jazyk nelze zaručit. Spora energievenkovní osvětlení terasy využívá světlo od 2700 do 6500, 3krát vyšší jas, vyšší propustnost světla. Nabídneme vám uspokojivé řešení. Můžete si vybrat ze 16 milionů barev, světelný řetěz můžete ovládat v každém směru, dálkové ovládání může být nesměrové dálkové ovládání 360 stupňů, můžete si pro každou žárovku vytvořit svou oblíbenou barvu, vhodný pro celou řadu scénářů použití.

Závěsný otvor o velikosti 0, na zahradě nebo na dvorku. Pokud máte dotazy k našim závěsným svítidlům pro venkovní použití, stan, verandu, Vánoce, bránu, restauraci, neváhejte nás kontaktovat. Ivotnost led lampy činí více než 25 000 hodin, šetří více proudu a je méně náchylná k horku. Tato zesílená žárovka pc-s14 je nerozbitná a nedá se snadno deformovat.
ZnačkaVoneta #ad
VýrobceVoneta #ad
Hmotnost2.43
ModelkaDFQY-GS14

5. GPATIO

#ad

Večírky, IP45, svatby, GPATIO Venkovní LED světelný řetěz, vnitřní / venkovní světelné řetězy na zahradu, venkovní světelný řetěz s 50 + 2 ks teple bílých žárovek G40, terasu, 30 m, vodotěsné

#ad
GPATIO #ad - Velmi rozšířenévenkovní led světelný řetěz je široce rozšířený v interiéru i exteriéru, balkon a jiná místa. Náhradní žárovkaujistěte se, protože výstupní napětí světelného řetězu je venkovní proud ac 230 v. Výrobci továrny usilují o vyšší kvalitu světelného řetězu, který prodlužuje životnost světelného řetězu.

Vytváření atmosférynáš světelný řetěz s žárovkami venkovní proud s vlastní zástrčkou může vytvořit teplou a relaxační atmosféru, a++ třída energetické účinnosti světelný řetěz stačí na to, výkon každé žárovky činí 1 watt a celý světelný řetěz 50 W; teplota barvy 2700 K, aby party naplnil teplou žlutou záři. Snadná instalace led světelné řetězy - žárovky jsou krásnější, který se snadno instaluje a neomezeně rozšiřuje. Vodotěsný a s dlouhou životnostísvětelný řetěz s třídou vodotěsnosti ip45 může normálně fungovat i při vysokých teplotách 60 °c, žárovek venkovního proudu. Nákup můžete zopakovat, která je flexibilnější a bezpečnější než běžné kabely.

Současně jsme vybaveni 2 náhradními plastovými žárovkami; žárovky svítí jednotlivě a poškození jedné žárovky nenarušuje normální provoz zbývajících žárovek. Pro materiál lampy se používá lehký a nerozbitný plast, v prostředí s vysokou vlhkostí vzduchu 80 % HR a dokonce i pod vlivem chladného a horkého klimatu. Kabel světelného řetězu je vyroben z pryže, pokud jsou zavěšeny horizontálně. Pokud narazíte na problémy, že vstupní napětí je ac 220 – 240 V, můžete zaslat e-mail zástupcům zákaznického servisu v obchodě.
ZnačkaGPATIO #ad
VýrobceGPATIO #ad
Délka30.48
Číslo dílu45M G40 Lichterkette Außen
Modelka1

6. Dszapaci

#ad

20 m s 80 LED kuličkami, pivní zahrádku nebo party sklep 80 LED, terasu, Party světelný řetěz pestrý, elektrický provoz RGB IP44 na balkon

#ad
Dszapaci #ad - Toto speciální osvětlení je ideální dekorací, pro vnitřní i venkovní použití. Kuličky mají průměr 25 mm a vzdálenost mezi LED kuličkami činí 20 cm. 80 barevných led v malých kuličkách je rozděleno na průhledném kabelu s celkovou délkou 20 m 3m přívodní kabel.

Led diody nejsou horké a mohou být bezstarostně zavěšeny v blízkosti látek a materiálů. Tento party světelný řetěz na proud je chráněn proti stříkající vodě podle IP44. Ozdobte svou zahradu, altán, spotřeba: 3, sklep nebo obývací pokoj.

Nechte svůj venkovní nebo vnitřní prostor rozzářit v překrásném světle s tímto úsporným, působivým XL 80dílným LED světelným řetězem v pastelových barvách. Party osvětlení se zástrčkou pro připojení k síti, úsporné díky LED diodám, terasu, balkon, 6 W. Atmosférické osvětlení pro vnitřní i venkovní prostory.
ZnačkaDszapaci #ad
VýrobceDszapaci #ad
Výška3.94
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka4.72
ModelkaAX8-779209

7. GHUSTAR

#ad

Světelný řetěz, GHUSTAR Světelný řetěz venkovní koule – 20 m, venkovní stmívatelný, proud pro venkovní použití, 120 LED světelný řetěz, Vánoce,, 8 světelných režimů s dálkovým ovládáním na svatbu

#ad
GHUSTAR #ad - Krásné světlo si můžete užívat i za zasněžených dnů. Světelný řetěz můžete pomocí dálkového ovládání přepínat ze světla na tmavou v rozsahu 10 m, abyste vytvořili teplou a nádhernou atmosféru. Bezpečné používání tento světelný řetěz uvnitř má certifikát ce, 31 v splňuje bezpečnostní standardy pro nízké napětí a ani po dlouhé době používání se nezahřívá.

Dostatečně dlouhý napájecí kabel pro snadné použití všude. 4 stupně jasu a 3 časovánívenkovní světelný řetěz má 4 stupně jasu: 100%-75%-50%-25%. Venkovní světelný řetěz odolný proti povětrnostním vlivům se hodí na balkóny, dbejte na to, zahrady, ploty atd. Světelný řetěz s kuličkami používá nové perly, svateb, zahrad atd. Teplý bílý světelný řetěz venku se hodí pro dekoraci večírků, narozenin, barva je teplejší a světlejší, ložnic, 15 m světelný řetěz + 5 m napájecí kabel.

Krásný venkovní světelný řetěz teplý bílý světelný řetěz uvnitř, světelné řetězy vyzařují teplou a měkkou teplou bílou barvu a vytvářejí příjemnou a nádhernou atmosféru. Paměťová funkce ukládá poslední režim osvětlení a nemusí se znovu nastavovat pokaždé, když zapnete světelné řetězy. Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Vytvořte si nezapomenutelné vzpomínky.
ZnačkaGHUSTAR #ad
VýrobceLECLSTAR #ad
Hmotnost1.46
Číslo díluDFDPK-120LED-WW-IP44
ModelkaDFDPK-120LED-WW-IP44

8. SUWIN

#ad

Na, venkovní použití, žárovky, teplá bílá, venkovní světelný řetěz, venkovní osvětlení s vodotěsností 30 + 1 LED G40 žárovky, SUWIN LED světelný řetěz venkovní proud, zahradní girlandy, 18 metrů

#ad
SUWIN #ad - Spora energie každá 1w led žárovka může nahradit 7w wolframovou žárovku. Může ušetřit váš účet za elektřinu při stejném jasu. Venkovní zahradní girlanda odolává slunci a dešti i při extrémních teplotách. Vylepšený závěsný světelný řetěz je energeticky efektivnější a kvalitnější.

Spojení od konce ke konci světelný řetěz na party je vybaven 31 pet žárovkami 1 náhradou a 30 objímkami e12, celková délka činí 18, 2 m, podle potřeby pro různé příležitosti. Ip45 vodotěsné s plně utěsněnou a vodotěsnou zdířkou e12 a vysoce flexibilními dráty odolnými vysokým teplotám a stárnutí. Kromě toho se místo křehkých skleněných žárovek používají plastové žárovky odolné proti pádu a opotřebení. Led žárovky globe vyzařují přirozené teplé bílé světlo. Můžete jej opravit nebo umístit na libovolné místo. NovÝ upgrade za prvé používá suv venkovní terasové osvětlení led žárovky s vysokou propustností světla, aby nahradilo běžné wolframové lampy.

Perfektní osvětlení pro vnitřní / venkovní použití, terasu, girlandu, dvorek, bistro, kavárnu, terasu, svatební oslavu, zahradu, Vánoce a různé příležitosti nebo akce. Perfektní pro dekoraci tento zahradní světelný řetěz vytvoří ve vašem pokoji vintage a romantickou atmosféru. Mnohem bezpečnější použití, chraňte před nebezpečnými střepy. Led žárovka vytváří méně tepla a má delší životnost než wolframová žárovka.
ZnačkaSUWIN #ad
VýrobceSUWIN #ad
Výška3.86
Délka13.66
Hmotnost1.87
Šířka9.45
Číslo dílu1
ModelkaE12-G40-2700K

9. Lezonic

#ad

Bäume, Weihnachten usw Mehrfarbig, 50 LED ,8 Modi 7M / 24Ft Außer/Innen lampions solar für Garten, Lezonic Solar lichterkette außen wetterfest, Hochzeiten, Partys

#ad
Lezonic #ad - Und diese lichterketten können sich tagsüber aufladen und in der Dämmerung automatisch ein- und im Morgengrauen ausschalten. 50 mehrfarbige led-leuchten: integrieren sie 50 hochwertige led-leuchten mit einer länge von 23 Fuß, einer Länge für jeden Innen- und Außenbereich und einer Energieeinsparung zur Kostensenkung. Sie können im wasser oder bei Regen verwendet werden, um eine erstaunliche Nachtszene zu erzeugen.

8 wunderschöne beleuchtung und automatisches ein- / flash, Slow Fade, twinkle / ausschalten: unsere lichterketten verfügen über 8 Arbeitsmodi: Kombination, Steady On. Tagsüber wandeln die effizienten Sonnenkollektoren Sonnenlicht in elektrische Energie um, und nachts leuchten die Lichterketten automatisch auf. Kann in jeder situation eine romantische, Chasing / Flash, Sequential, Slo-Glo, In Waves, weiche und gemütliche Atmosphäre schaffen. Energiesparend und umweltfreundlich: mit solarenergie aufgeladen, die in wiederaufladbare Batterien eingebaut ist, umweltfreundlich und ohne Stromkosten, muss die Batterie nicht ausgetauscht werden.

Ip65 wasserdicht: sowohl die lichterketten als auch das solarpanel sind ip65 wasserdicht. Machen sie sich keine Sorgen über Kurzschlüsse oder Wetterschäden. Sie eignen sich sowohl für den Innen- als auch für den Außenbereich. Solarpanel und batterie : nehmen sie die fortschrittliche solarbatterietechnologie an, 6-8 stunden Ladezeit am Tag, die sich auf 800 mAh erhöht, und Batterien können im Winter oder bei Regenwetter aufgeladen werden. Eine höhere akkukapazität, um eine energieumwandlungsrate von mehr als 20% zu gewährleisten, kann 8-14 Stunden Arbeitszeit in der Nacht bieten.
ZnačkaLezonic #ad
VýrobceAaronic Tech Co.,Ltd. #ad
Číslo dílu1
ModelkaSL-LED-3663L

10. CheDux

#ad

Světelný řetěz, 7,5 m RGB, barevný, CheDux Venkovní LED světelný řetěz, kompatibilní s Alexou, vodotěsnost IP44, Google Assistant pro vnitřní, venkovní světelný řetěz s 20 G40 žárovkami, venkovní

#ad
CheDux #ad - Rgb smart světelný řetěz a miliony barevvenkovní světelný řetěz chedux led je vybaven 20 nezávislými světly g40 rgb pro výměnu barev. Díky některým scénickým režimům můžete dosáhnout duhových efektů a vytvořit perfektní atmosféru. Rozsah barev přesahuje 16 milionů. Ať už narozeniny, jako je déšť, výročí, svatby, balkóny, zatímco zajišťuje dlouhodobý jas a spolehlivý výkon.

Světelný řetěz pro zahrady, sníh, grily, která může běžně pracovat v jiných klimatických podmínkách, Vánoce nebo Halloween, shromáždění, mlha, dobré osvětlení vám může vždy pomoci vytvořit správný tón. Funkce časovače a funkce paměti dálkové ovládání má možnost časovače 30 m/1h. Synchronizace s hudbou a diy scénickými režimyv hudebním režimu se světla pohybují v rytmu hudby. 7, barvy a režimy světelného řetězu pomocí hlasového ovládání, aby vyhovovalo vašim potřebám. Zabudovaný paměťový čip venkovního světelného řetězu může uložit poslední nastavení režimu, aniž byste museli každý den resetovat režim. Díky nastavení perfektní atmosféry díky 15 přednastaveným scénickým režimům a možnosti vytvářet vlastní scény.

Barvu a jas 1 % – 100 % každé žárovky můžete přizpůsobit pomocí inteligentní aplikace Surfing nebo zvolit určité režimy osvětlení, které se hodí k vaší náladě nebo dekoraci. Snadné ovládání a několik metod kontrolyvenkovní světelný řetěz funguje s hlasovými asistenty alexa a google assistant, několik světelných řetězů lze spojit tak, 5 metru barevný světelný řetěz se snadno instaluje pomocí vázací pásky nebo háku na hrnky a lze jej všude zavěsit, takže můžete snadno a volně ovládat a upravovat jas, infračerveného dálkového ovládání nebo aplikace.
ZnačkaCheDux #ad
VýrobceJiangmen Fcmila Technology Co.,Ltd #ad
Hmotnost1.21
ModelkaSTAR-01