Top 10 Mechanische Küchenwaage – Digitální kuchyňské váhy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Pro Breeze

#ad

Vč. měření tekutiny, Pro Breeze Digitální kuchyňská váha do 5 kg – profesionální digitální váha pro přesnou přesnost měření až 1 g, s velkým LCD displejem a funkcí tara – stříbrná/ušlechtilá ocel

#ad
Pro Breeze #ad - 4 různé hmotnostní jednotky: naše kuchyňská váha má čtyři různé hmotnostní jednotky: g, lb, lb: oz. Navíc má výstražný indikátor nízkého stavu baterie nebo přetížení. Kromě toho má kuchyňská váha funkci automatického vypínání, takže máte baterie dlouhou dobu.

Snadná obsluha: praktická funkce tara elektronické váhy vám umožňuje obzvlášť snadné měření více přísad v jedné misce. Moderní a funkční design: digitální kuchyňská váha pro breeze je vyrobena z kvalitní ušlechtilé oceli. Po každé nové přísadě můžete hmotnost zcela jednoduše nastavit na nulu | rozměry: 18 × 16, 3 × AAA 1, 1 cm, 5 × 3, 5 V baterie součástí dodávky!. Velký lcd displej je lehce nakloněný, takže můžete snadno odečíst hmotnost. Perků, známek, pošty nebo drahokamů. Kromě toho si můžete vybrat mezi obecnými měrnými jednotkami "Hmotnost, ml, objem mléka a objem vody".

Funkce čištění a vypnutí: povrch z ušlechtilé oceli je velmi hladký a lze jej snadno očistit od zbytků. Přesnost až na 1 gram: nová digitální kuchyňská váha od pro breeze vám umožňuje vážit potraviny mezi 1 g – 5 kg a je tak vaším dokonalým průvodcem do kuchyně na vaření a pečení! Technologie měření jednotlivých bodů nabízí vysoce přesné měření v nejkratším čase a je navíc ideální pro vážení např.
ZnačkaPro Breeze #ad
VýrobceOne Retail Group Limited #ad
Výška1.22
Délka7.09
Hmotnost0.84
Šířka6.5
Číslo díluPB-KS01-UK
ModelkaPB-KS01-UK-FBA

2. Uten

#ad

Uten Kuchyňská váha, funkce tara, LCD displej, digitální váha, profesionální váha s miskou, 5 kg z ušlechtilé oceli, pečení a vaření, miska a časovač

#ad
Uten #ad - 2 x aaa baterie 1, 5 v jsou součástí dodávky; ideální do moderní kuchyně. Dobrý průvodce v kuchyni nejen pevné látky jako mouka, ale také tekutiny jako mléko, olivový olej a marmelády jsou dobře měřeny. Multifunkčníkuchyňská váha uten má ukazatel baterie a přetížení, automatické vypnutí pro ochranu baterie, automatickou funkci tárování a nulování.

Tato kuchyňská váha vypočítá čistou hmotnost vašich přísad a hmotnost každé misky nebo nádoby se automaticky odečte. Dodávanou misku lze také perfektně použít jako salátovou mísu. Kovová mísa je velká, pokojovou teplotu, hluboká a silná, funkci zobrazení časovače, je kompatibilní s jinými nádobami se spolehlivou přesností. Vysoce kvalitní materiál profesionální digitální váha se skládá ze základny a misky, odolným LCD displejem odolným proti poškrábání, základna je vybavena vodotěsným, obě části z ušlechtilé oceli 304, který zaručuje dlouhou životnost.

Křišťálově čistý lcd displej, větší než u většiny kuchyňských vah, digitální vysoce přesný teploměr, usnadňuje odečítání měření. Tato praktická a krásná kuchyňská váha funguje perfektně s celou řadou kuchyňských spotřebičů, jako jsou horkovzdušná fritéza, trouba atd. Vylepšená přesnost rozměrů5 kg, s bílým podsvícením, kuchyňská váha s ocelovou miskou, který zajišťuje přesnost měření v 1 g/0, 1 unce. Středně velká mísa s roztomilým a jednoduchým vzorem, který lze pohodlně čistit, užitečný a ideální nástroj pro vaši kuchyni.
ZnačkaUten #ad
VýrobceUten #ad
Výška3.15
Délka7.87
Hmotnost1.21
Šířka7.87
Číslo díluFR-QTHW35900002
ModelkaX0383-02

3. G&G

#ad

6000 g, stolní váha, listovní váha, kuchyňská váha, Precizní váha G&G KF6000A nebo KF3000A 0,1 g

#ad
G&G #ad - Kf6000a:multifunkční váha s 4 oblastmi měření:od 1 g – 600 g měří váha v krocích po 0, jako je třeba 12, 3 g koření a poté přidat hrubé přísady, 5 g | 3000 g – 6000 g v krocích po 1 g. Váha tedy pracuje velmi jemně a přesně v oblasti, 2 g | 1200 g – 3000 g v krocích po 0, kde na tom záleží a má přesto celkovoukapacitu 6 kg.

Takže při odvažování receptur můžete nejprve odměřit velmi jemné přísady, 1 g | 600 g – 1200 g v krocích po 0, jako je mouka nebo voda. Funkce:tara nádobu nastavit na 0 a stanovení hmotnosti v gramech g, kilogramech kg nebo librách lb. Váha je zcela vědomě vyhotovena velmi nenáročně a jednoduše, aby se dalo soustředit na to podstatné - vážení!Napájení:Váhu můžu napájet buď pomocí 4 baterií typu AA nejsou součástí dodávky nebo síťového adaptéru součástí balení. Konstrukce:robustní a spolehlivý led displej, odnímatelná ušlechtilá ocelová deska, výškově nastavitelné nohy, nepříliš citlivá klávesnice.

Menu nastavení:pokud vám výchozí nastavení střední hodnoty nestačí, jako je citlivost nebo filtr vibrací, měnit zcela podle vašich potřeb, abyste váhu perfektně nastavili Vašim potřebám. Kf3000:ještě přesnější alternativa:od 1 g až 3000 g pracuje váha v krocích po 0, 1 g. Pokud nepotřebujete kapacitu 6 kg u KF6000A, jste zde správně. Máte tak možnost nastavení toho, můžete důležitá nastavení, jestli má váha při dávkování ukazovat i malé změny hmotnosti nebo jestli má poskytnout stabilní výsledek měření i v turbulentních podmínkách prostředí.
ZnačkaG&G #ad
VýrobceG&G GmbH #ad
Výška1.85
Délka8.46
Hmotnost1.54
Šířka5.91
Číslo díluKFZ
Záruka2 roky

4. Okuleya

#ad

Digitalwaage bis zu 15 kg nd wunderbare Präzision auf bis zu 1g | g/kg/lb:oz/ml/fl'oz | USB- Oder Akkubetrieb | Haushaltswaage, Küchenwaage Digital Waage Küchen

#ad
Okuleya #ad - Die küchenwaage digital schaltet sich automatisch ab, wenn Sie dieses über eine bestimmte Zeit nicht benutzen. So glänzt sie auch nach dem backen oder kochen wie zuvor! Die präzise tara-funktion kann das akutelle gewicht auf der waage küchen auf null setzen.

Alternativ können sie diese digitalwaage auch mit 2 AAA-Batterien benutzen Die Batterien sind nicht im Lieferumfang enthalten. 2 in 1 – usb- oder akkubetrieb. Somit können sie das zu wiegende Gut in ein freigewähltes Behältnis legen und erhalten davon ein genaues Gewicht. Die digitale küchenwaage verfügt über einen eingebauten akku, welcher über eine usb-schnittstelle geladen werden kann. Mit einer ladung können sie das Produkt 8 – 12 Monate je nachdem wie oft Sie es verwenden benutzen. Zu messen.

Tara und auto-null. Diese ausgestattete Küchenwaage mit hochpräzisem Sensor kann schnelle und genaue Messergebnisse liefern. Simple reinigung - du kannst die oberfläche von digital waage einfach mit einem feuchten Tuch abwischen. Kleine digitalwaage verwendet die Edelstahlmaterialien in Lebensmittelqualität, rostet nicht, Wasserdicht, anti-fingerprint Technologie für einfache Reinigung und Wartung. Dies ist sehr gut geeignet, milch, Flüssigkeit, Schmuck, um alle Arten von Reis, Mehl, Medizin usw.
ZnačkaOkuleya #ad
VýrobceRihoiefeOkuleya #ad
Výška0.59
Délka8.27
Hmotnost0
Šířka5.91
Číslo dílua10 kitchen scale
Modelkaa10 kitchen scale

5. Soehnle

#ad

Soehnle 61501 Digitální kuchyňská váha Page Compact 300

#ad
Soehnle #ad - Nosnost 5 kg s rozdělením 1 g, LCD displej, vč. Snadné ovládání – váha na potraviny je vybavena patentovaným dotykovým senzorem pro pohodlné ovládání a snadné čištění plochy vážení.

Baterií, automatické vypínání, dotykový snímač, číslo výrobku 61501. Vysoká nosnost – moderní domácí váha má maximální nosnost až 5 kg. Praktický rozsah dodávky – kuchyňská váha soehnle page compact 300, max. Díky plochému designu ji lze prostorově úsporně uložit. Komfortní vážení – díky praktické funkci vážení táry je pro gramovou váhu lehkou, přesně vážit různé přísady v jedné misce. Snadná čitelnost – kuchyňská váha je digitální a díky lcd displeji zajišťuje dobrou čitelnost číslic. Hmotnost se zobrazuje pro přesné vážení v krocích po 1 g.
ZnačkaSoehnle #ad
VýrobceLeifheit #ad
Výška0.51
Délka7.87
Hmotnost0.82
Šířka5.91
Číslo dílu61501
Modelka61501

6. SALTER

#ad

Salter Digitální kuchyňská váha 1024 SVDR14 s miskou, dobře čitelný displej, 2litrová mísa, funkce tárování, ideální pro vaření a pečení, vážení tekutin, digitální váha, metrická/imperiální

#ad
SALTER #ad - 2l míchací mísa: obsahuje odnímatelnou 2litrovou míchací mísu. 5 kg. Maximální kapacita 5 kg. Přidat a vychytávat: funkce táření pro vážení více přísad v jedné misce. 2 hubice: úzké pro mokré přísady a široké pro suché přísady. Aquatronic: Měří kapaliny.
ZnačkaSALTER #ad
VýrobceFKA Brands #ad
Výška4.53
Délka9.06
Hmotnost1.7
Šířka8.66
Číslo dílu1024 SVDR14
Modelka1024 SVDR14

7. SALTER

#ad

Váží kapaliny v ml/fl oz. Dobře čitelný LCD displej, Salter Digitální elektronická kuchyňská váha 1150 BKDR ze skla, hygienická, snadno se čistí, funkce spojování a vážení / tárování, 5 kg, černá

#ad
SALTER #ad - Zobrazovací jednotky: Britské a metrické měrné jednotky. Snadné čištění: s funkcí tárování můžete použít více přísad v jedné misce. Měří kapaliny: funkce aquatronic měří kapaliny a kapaliny ve stejné nádobě. Váha obsahuje: vyjímatelnou 3litrovou směšovací nádobu. Mísa: má 2 vývody pro samostatné odlévání suchých a mokrých přísad.
ZnačkaSALTER #ad
VýrobceFKA Brands #ad
Výška0.62
Délka3.88
Hmotnost0.02
Šířka2.87
Číslo dílu1150 BKDR
Modelka1150 BKDR

8. Smart Weigh

#ad

Gramm und Unzen für Gewichtsverlust, Keto-Kochen, mechanisch, Mahlzeitenvorbereitung und Backen, Smart Weigh 5 kg Digitale Küchenwaage für Lebensmittel, genaue Gewichtswaage mit 5 Einheiten-Modi

#ad
Smart Weigh #ad - 5 einheiten: die smart weigh küchenwaage ist mit 5 maßeinheiten ausgestattet; einfache Umwandlung zwischen Gramm, Kilogramm, Unzen, Milliliter, Pfund und Unzen lb:oz durch einfaches Drücken der Einheit Taste. Messen sie Lebensmittel, Mahlzeitvorbereitung und Portionskontrolle. Die digitale lebensmittelwaage wurde unter berücksichtigung der qualität entworfen und hergestellt, Umschlägen, Zutaten, unter Verwendung der höchsten Präzisionssensoren, kleine Gegenstände, Diäten, Chemikalien, um jedes Mal genaue Gewichtsmessungen zu gewährleisten.

Wenn sie ein smart weigh produkt kaufen, unser freundliches Kundenservice-Team ist bereit, können Sie sicher sein mit Ihrer Kaufentscheidung. Garantie: smart weigh bietet eine 2-jährige garantie auf alle unsere Produkte, alle Ihre Fragen und Bedenken zu beantworten. Mit der auto-off-funktion schaltet sich die smart Weigh Lebensmittelwaage automatisch ab, wenn die Waage für 120 Sekunden nicht benutzt wird oder wenn sich das Gewicht auf der Waage nicht ändert.

Leicht ablesbare Messung auf dem hintergrundbeleuchteten LCD-Display. Genaue messungen: wiegen sie bis zu 5 kg mit der smart weigh küchenwaage. Tara-funktion: für zusätzlichen komfort verwenden sie die Tara-Funktion; stellen Sie den Behälter auf die Wiegeplattform und drücken Sie die Tara-Taste, um das Gewicht des Behälters zu subtrahieren. Die digitale küchenwaage ist langlebig und robust, perfekt für den täglichen Gebrauch. Praktisches design: wiegen sie stilvoll mit der modernen, schlanken, leichten küchenwaage.
ZnačkaSmart Weigh #ad
VýrobceSmart Weigh #ad
Výška1
Délka8
Hmotnost0.02
Šířka6
Číslo díluSW-KSGRAY
ModelkaSW-KSGRAY

9. Clatronic

#ad

Funkce tárování, LCD displej, plast, mátově zelená, Clatronic KW 3626 kuchyňská váha do 5 kg, skleněná kolébka, extra plochá

#ad
Clatronic #ad - Top vlastnosti – čtyři protiskluzové nohy zajišťují bezpečné stání přístroje. Přístroj je k dostání v růžové, mátově zelené a modré barvě. Vytvořte nové akcenty se stylovým retro designem.

Funkce tara – s funkcí vážení tara můžete vážit libovolný počet přísad zvlášť v krocích po 1 g. Retro vzhled – mimořádný poutač pozornosti ve vaší kuchyni. Přesné výsledky – zvažte své přísady a potraviny – digitální kuchyňská váha kw 3626 vás přitom podpoří. Sledujte příjem kalorií nebo pečte slané koláče, chutné koláče a čerstvý chléb – vysoce kvalitní kuchyňská váha od Clatronic vám poskytne přesné údaje o hmotnosti a optimálně vás podpoří při každodenním kuchyni. Se svým mimořádně plochým designem lze váhu po použití snadno uložit.
ZnačkaClatronic #ad
VýrobceClatronic #ad
Výška0.87
Délka5.91
Hmotnost1.06
Šířka8.66
Číslo dílu263915
ModelkaKW 3626
ZárukaZáruka výrobce.

10. SALTER

#ad

Měří kapaliny v ml/fl. OZ, černá, Salter Elektronická kuchyňská váha 1074 BKDR – digitální váha na pečení s mísou 1,8 l, maximální hmotnostní kapacita 5 kg, funkce nula/tárování

#ad
SALTER #ad - 15 let záruka: s maximální kapacitou 5 kg nabízí tato váha trvalé pohodlí pro profesionální a začínající pekaře. Funkce přidávání/vážení / tárování: přidejte současně několik přísad a zvážte je. Aquatronic: přesně změřte tekutiny a kapaliny a naměřené hodnoty se zobrazí na skrytém až osvětleném displeji. Miska vhodná do myčky nádobí: obsahuje 1, 8 l misku s designem misky; není třeba odměrky. Spora místa: tuto elegantní kuchyňskou váhu lze použít s miskou nebo bez ní a měří se v metrických a imperiálních jednotkách.
ZnačkaSALTER #ad
VýrobceFKABR #ad
Výška4.53
Délka7.99
Hmotnost1.54
Šířka9.84
Číslo dílu1074 BKDR
Modelka1074 BKDR