Top 10 Keyboard Kinder ab 5 – Klavíry a klávesy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rodzon

#ad

Hudební podložka děti s 19 písničkami 10 zvířat, Rodzon Hračka pro miminka od 1 roku, dívky, Vánoce,, chlapce, dětská hračka od 1 2 3 4 roky Klavírní podložka na klavír taneční podložka dárek pro děti

#ad
Rodzon #ad - S touto klavírní podložkou pro děti 1 rok si můžete užívat více času rodičů a dětí. Připoutání k vašemu dítěti - vázání je důležité. Perfektní hračka pro miminka 1 rok– taneční podložka je měkká a lehká. Happy birthday to you, ve kterém každé zvíře/klávesnice hraje jinou melodii, která je vhodná pro hudební vkus dětí.

Vzdělávací hračka miminko - hudební podložka toys toddler toys potištěná zářivými barvami pomáhá nejen upoutat pozornost dětí, ale nabízí také vizuální stimulaci pro rozvoj jejich vizuálního vnímání. Stisknutím tlačítka m můžete přepínat mezi zvuky zvířat/hudebními notami a melodiemi. Má hudební režim, Jingle Bells, např. Děti mohou hrát zvuky rukama nebo nohama. Je jedno, vánoce, narozeniny, hlasitými a jasnými tóny je taneční podložka rodzon první rok perfektní volbou pro každodenní péči o miminka, citlivými dotykovými tlačítky, zda zůstanete doma nebo jdete ven, tato hudební podložka na 1 rok dárek se velmi snadno uloží nebo zabalí.

Ve hrách jsou možnosti kontaktu s očima, dotyky, mimika, bzučení, gesta a pohyby. Díky přepínání mezi těmito různými funkcemi se mohou neustále objevovat nové možnosti hraní, tlačítko, jsou netoxické a ekologické. Klávesy jsou citlivé a nevyžadují velký tlak. V klavírní podložce dárek pro miminko chlapec 1 rok je 5 možností ovládání hraní, nahrávání, demo, které vašim dětem dodají dostatek prostoru pro fantazii a kreativitu a mohou jim také poskytnout nekonečnou zábavu.
ZnačkaRodzon #ad
VýrobceRodzon #ad
Výška0.08
Délka43.31
Hmotnost0.93
Šířka16.93
Číslo dílu63301
Modelka63301
Záruka1

2. Baby Einstein

#ad

Holz Klavier, Connected Magic Touch, Lautstärkeregler; Holzspielzeug für Kinder, Baby Einstein, 4 Spielmodi und 10 Melodien, ab 12 Monate, Musikinstrumente, Together in Tune Piano, Hape

#ad
Baby Einstein #ad - Durch das knopflose Holzdesign lässt sich dieses Schlagzeuges besonders leicht reinigen. Fördert das zusammenspiel und die zusammenarbeit - Baby kann alleine oder zusammen mit Freunden und Geschwistern jammen, indem es sich kabellos mit anderen Together in Tune Connected Magic Touch Instrumenten in Reichweite verbindet. Die lautstärkeregelung aus/niedrig/Hoch wird die größten Fans des Babys Mama und Papa erfreuen.

Durch das knopflose Holzdesign lässt sich dieses Schlagzeuges besonders leicht reinigen. Geeignet für kinder ab 12 Monaten und älter. Sicheres und leicht zu reinigendes design - together in tune-instrumente verbinden sich einfach, sicher und kabellos über Funksignale. Die lautstärkeregelung aus/niedrig/Hoch wird die größten Fans des Babys Mama und Papa erfreuen. 4 musikmodi - entdecken-modus beliebte melodien spielen und neue Rhythmen erfinden; Auftritt-Modus Riffs übereinanderlegen; Spiel-Modus alberne Geräusche hinzufügen; und Band-Modus mit Freunden und Familie jammen. Preisgekrönte magic touch technologie - die ganze haltbarkeit und Mehrwert eines klassischen Holzspielzeugs mit der neuesten Musikspielzeugtechnologie von heute vereint Sogar die sanftesten Schläge auf die aufgemalten Klaviertasten und Gitarrenbünde erzeugen echte Instrumentenklänge.

4 musikmodi - entdecken-modus beliebte melodien spielen und neue Rhythmen erfinden; Auftritt-Modus Riffs übereinanderlegen; Spiel-Modus alberne Geräusche hinzufügen; und Band-Modus mit Freunden und Familie jammen. Fördert das zusammenspiel und die zusammenarbeit - Baby kann alleine oder zusammen mit Freunden und Geschwistern jammen, indem es sich kabellos mit anderen Together in Tune Connected Magic Touch Instrumenten in Reichweite verbindet. Mit beliebten familienliedern wie “Baa, Baa, Black Sheep” und “Wheels on the Bus”.
ZnačkaBaby Einstein #ad
VýrobceKids2 #ad
Výška8.5
Délka13.75
Hmotnost1.1
Šířka6.5
Číslo dílu12422-1-A3-LN-BU-MEWS-W11
Modelka12422

3. Battat

#ad

Battat BT4680Z krokodýl klavír s 5 zvuky a hudbou – dětská klavírní hračka od 3 let, zelená

#ad
Battat #ad - Včetně písní: tento klavír pro děti obsahuje dětské písničky a klasické písničky, aby si děti mohly hrát se svými oblíbenými melodiemi.

Hračka klávesnice: hraj si melodie nebo skládejte vlastní píseň! Dejte volný průběh své kreativitě s tímto krokodýlím klavírem. 5 nástrojů: prozkoumejte zvuky různých nástrojů s touto klávesnicí – na výběr je 5 nastavení. Tato klavírní hračka se doporučuje pro malé hudebníky od 2 let. Hudební dárek pro dívky a chlapce k narozeninám a dalším. Vzdělávací cennost: naučte se hudební koncepty a současně zlepšujte koordinaci rukou a očí a koncentraci.
ZnačkaBattat #ad
VýrobceBranford Ltd. #ad
Výška2.3
Délka16.2
Hmotnost1.8
Šířka8.9
Číslo díluBT4680Z
ModelkaBT4680Z
ZárukaZákonná záruka

4. AniSqui

#ad

AniSqui Klavír Playmat, dětská hračka pro dívky, velká velikost 43 x 14 palců veselá taneční podložka, dárek pro dívky a děti

#ad
AniSqui #ad - Dotýkání se a šlápnutí na klavírní polštářky může zlepšit koordinaci rukou a nohou v raném dětství. Hlasitost můžete také nastavit otočením knoflíku a vybrat tak nejpříjemnější hlasitost. Tato hrací podložka je skvělá hudební hračka jako zvláštní dárek pro děti nebo členy rodiny.

S dítětem si můžete užívat elektronické hudební podložky venku nebo uvnitř. Děti 3–6 let si to zamilují. Protiskluzový a měkký materiál - tato klavírní podložka je vyrobena z měkké netkané textilie, netoxická. Je to nejlepší volba pro váš rodinný výlet. Spodní strana naší klavírní rohože je vyrobena z protiskluzového materiálu. Klikněte na tlačítko "přepnout" pro přepnutí hudebního režimu.

Perfektní dárky - skvělé dárky pro chlapce a dívky k narozeninám, oslavám, vánocům. Vhodné pro děti, chlapce a dívky na hraní. Tato hudební podlahová rohož udrží vaše dítě celé hodiny v zábavném režimu. Taneční podložka se sytými barvami a různými zvířecími vzory, které mohou dětem pomoci rozpoznat barvy, zvířata a rytmus. Veselá hračka - hudební pomoc při vývoji dítěte.
ZnačkaAniSqui #ad
VýrobceAniSqui #ad
Výška1.18
Délka43.31
Šířka14.17
Číslo díluLT5926-1
ModelkaLT5926-1
ZárukaNevhodné pro děti do 3 let

5. hahaland

#ad

5 v 1 Baby hudební hračka Baby od 1 2 3 4 5 let Baby xylofon hračka a buben od 18 měsíců dívka chlapec

#ad
hahaland #ad - Pro děti mohou rodiče současně s dětmi hrát na různé hudební nástroje, schopnost uchopení a jemnou motoriku. Světlo je měkké, že se buben rozsvítí, který přiláká vašeho budoucího hudebníka a povzbuzuje vaše dítě ke hraní. Je velmi skvělé, nepoškozuje oči dítěte a podporuje vizuální vývoj.

Pokud se po použití vyskytne problém, dejte nám vědět a my se Vám ozveme s uspokojivým řešením. Včasná hudební výchova pomáhá při vývoji mozkuhudební zážitky v dětství mohou urychlit vývoj mozku, při čtení a zlepšování výuky matematiky. Je vybaven nejen různými hudebními nástroji, pomocí kterých mohou děti rozpoznat čísla, dětský buben, ale má také různé režimy, barvy a zvířata. Pomáhá zvyšovat kreativitu a stimulovat hudební potenciál, zejména při výuce jazyků, a tato hračka udělá vašemu dítěti radost a pomáhá posílit jeho charakter a osobnost.

Hračka pro batolata může rozvíjet koordinaci ruka-oko, která podporuje rozpoznávání zvířat, čísel, barev a hudby. Humanizovaný a pohodlný design tlačítko pro upgrade citlivým dotykem usnadňuje dětem hraní. Potřebuje 3 x aa baterie nejsou součástí dodávky. Bezpečný a bezstarostný zákaznický servis tento klavír pro malé děti je vyroben z netoxického abs s hladkými hranami. Multifunkční hudební dětská hračka 5 v 1 sada bicích piano pro malé děti lze hrát jako dětské piano, elektronický xylofon s režimem hudby a písní a funkcí Whack-a-Mole.
Značkahahaland #ad
VýrobceCubicFun #ad
Výška4.3
Délka14.95
Hmotnost2.47
Šířka10.5
Číslo díluCF-T102
ModelkaCF-T102

6. Simba

#ad

Zvířecí klávesy ABC, 28 x 39 cm, s různými zvuky a funkcemi nastavení, od 3 let, Simba 104018188

#ad
Simba #ad - Veselá pestrá zvířecí klíčenka nabízí rozsáhlé možnosti hraní a hudby. Zvířecí klíčenka je 39 cm dlouhá a vhodná pro děti od 36 měsíců. Baterie 2 x 1, 5 v lr6 včetně.

Hravě jsou dosaženy první cíle učení, objevují tvary a struktury a trénují koordinační vzorce. Objevte svět s abc hravou! abc vzbuzuje s produkty vhodnými pro věk zvědavost kojenců a malých dětí ve věku 0–36 měsíců a podporuje přitom vývoj v prvních letech života. Kromě četných melodií se malé děti při stisknutí zvířecích tlačítek seznámí také jejich zvuky.

Malí hudebníci mají se zvířecím klíčem spoustu zábavy a kromě toho podporují smysl pro sluch, pocit rytmu a motoriku. Se zvířecím klíčem mohou děti přehrávat různé zvířecí zvuky a hudební kousky, nahrávat a přehrávat písně, měnit rytmus nebo dokonce skládat vlastní kousky.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška12.72
Délka1.77
Hmotnost0.02
Šířka15.43
Číslo dílu104018188
Modelka104018188
Záruka2 roky

7. B.

#ad

Musikinstrument zum Klavier spielen für Babys und Kinder ab 1 Jahr, Land of B. Hippo Spielzeug Keyboard mit Lichtern und Liedern, Musikspielzeug, Piano

#ad
B. #ad - 33 x 21 x 24 cm groß wird für Kinder ab 12 Monaten empfohlen. Ein musikalisches geschenk für Mädchen und Jungen zum Geburtstag und mehr.

Tolle funktionen: wenn du die kleinen Klaviertasten drückst, leuchten 8 bunte Vögel und hüpfen auf! Dieses kinderspielzeug ist ca. 4 aa-batterien sind im Lieferumfang enthalten. Das hippo pop piano spielt 15 lustige lieder und 6 Kinderlieder. Mit dem bunten nilpferd keyboard mit lichtern, 26 soundeffekte, Soundeffekten und 8 hüpfenden Vögeln kannst du den ganzen Tag Musik machen! Dieses kinder klavier hat 5 Musikmodi, Liedern, einen Lautstärke- und Temporegler.
ZnačkaB. #ad
VýrobceBranford LTD #ad
Výška9.5
Délka13
Hmotnost3.51
Šířka8.25
Číslo díluLB1650Z
ModelkaLB1650Z
ZárukaGesetzliche Gewährleistung

8. Chicco

#ad

Chicco FUNKY DAS PIANO ORCHESTER 1–4 roky

#ad
Chicco #ad - 7 hudebních nástrojů pro pochopení typického zvuku každé rodiny hudebních nástrojů. 2 herní režimy: orchestrální režim a režim kompozice. 20 skladeb, 5 hudebních směrů a 3 úrovně hlasitosti. 7 světel, jedno pro každou notu, které dítěti pomohou rozpoznat souvislost mezi zvukem hudebních notů a příslušným klavírním tlačítkem.
ZnačkaChicco #ad
VýrobceChicco #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost1.87
Šířka5.91
Číslo dílu00010111000000
Modelka00010111000000
Zárukaze zákona

9. HappyGoLucky

#ad

HappyGoLucky Hračka od 1 2 3 let chlapec, dětská hračka od 1 2 3 roky Baby hračka dárek dívka 1 2 3 roky 1. narozeniny chlapec hudební podložka děti od 1 roku vánoční dárky

#ad
HappyGoLucky #ad - Hraní a poznávání se všemi smysly může zlepšit koordinaci rukou a očí dětí, probudit jejich raný zájem o hudbu a učinit je zvědavými na učení. V režimu nástroje se pro každý nástroj hraje jiná melodie. Včasné hračky pro malé děti: pestré vzory na hudební podložce přitahují pozornost dětí a podporují jejich vizuální vnímání.

Perfektní hračka pro 1 rok a starší: naše balení odpovídá specifikacím dárkové krabičky, vánoční dárky, perfektní jako dárek k narozeninám, kterou lze darovat přímo jako dárek, dárky ke dni dětí atd. Asné přehrávání – tlačítka jsou velmi citlivá a pro spuštění vyžadují jen malý tlak. Zabudovaná 13 demo dětská hudba pro širokou škálu hudebních aktivit pro děti od 1 roku. Pokud máte jakékoliv dotazy k naší hudební podložce, kontaktujte nás prosím. Postaráme se o vaše zkušenosti s nákupem a jsme zavázáni k vaší plné spokojenosti. Různé zvuky pomáhají rozvíjet sluchovou citlivost.

Bezpečná a dlouhá životnost: klavírní podložka je vyrobena z měkkého, je napájena 3 bateriemi aa nejsou součástí dodávky, ekologického a netoxického materiálu, snadno se čistí, můžete si užívat klavírní taneční podložku venku nebo doma se svým dítětem, je skládací a snadno se přepravuje, má protiskluzovou zadní stranu, perfektní volba pro rodinné cestování. Strana bicích s 5 různými bubny a 2 paličkami pro veselé bubnové výkony. Vestavěný chytrý čip, po 2 minutách nečinnosti se automaticky vypne, aby se šetřil proud a energie.
ZnačkaHappyGoLucky #ad
VýrobceHappyGoLucky #ad
Výška1.73
Délka11.81
Šířka10.63

10. Baby Einstein

#ad

Vysoce kvalitní dřevěná hudební hračka, od 6 měsíců, Baby Einstein Hape Magic Touch buben

#ad
Baby Einstein #ad - Věk: od 6 měsíců. Pro malé trommler, které takt vorgeben. Bicí souprava s Cap-Touch povrch. Pokud se sladkým baby einstein zvířata Beruehrst, Erzeugst du různé zvuk. Celkem čtyři různé buben-rytmů.
ZnačkaBaby Einstein #ad
VýrobceHape #ad
Výška1.75
Délka15
Hmotnost1.32
Šířka8
Číslo dílu11650-6
Modelka11650-6
Záruka2 years