Top 10 Humax Receiver Für Kabelfernsehen – Kabelové přijímače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. hd-line

#ad

USB 2. 0, HDMI , WLAN volitelný + HDMI kabel, SCART , DVB-T/T2, Kabelový receiver přijímač pro digitální kabelovou televizi 2990 Combo DVB-C HDTV, DVB-C / C2

#ad
hd-line #ad - Combo zařízení hd-line 2990 je nastaveno pouze pro vás. Tento přístroj disponuje multimediálním a usb vstupem, funkcí epg, teletexu, návodem k obsluze a mnoho funkcí. Combo přístroj hd-line 2990, který vám nabídne nejlepší zkušenost.

Kombigerita zhotovená z vysoce technologických strojů přesvědčí designem a výkonem. Hd-line je světová značka a prodává se v mnoha zemích světa. Můžete získat kompletní hd obraz 1080p, formát obrazu: 16: 9/4: 3 - minimální spotřeba energie. Tento přijímač má velmi silnou tažnou sílu. Protože je horní kryt z kovu, propůjčuje led displej eleganci a jeden z faktorů, má velmi stylový design, které propůjčují designu eleganci.

K dispozici je anténní vstup, koaxiální vstup, HDMI vstup, výstup, vstup Scart a vstupní vstup na zadním vstupu. Naše vysoce kvalitní zařízení disponuje následujícími funkcemi dvb / c2, 576i a 576p s pal, 720p, 1080i, 480i a 480p s ntsc, dvB / c - dvb / t - dvb / T2.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo dílu2990combo
Modelka2990combo
Záruka1 year

2. TechniSat

#ad

EPG, dálkové ovládání, USB 2.0, RF in, RF out, TechniSat HD-C 232 – HD přijímač pro digitální kabelovou televizi HDTV, SCART, černý, DVB-C, HDMI

#ad
TechniSat #ad - Prostřednictvím usb přehrávače médií lze přehrávat videa, hudbu a obrazové soubory, kompaktní tvar přijímače zajišťuje, že se vejde do regálu nebo do TV skříně i při malém prostoru.

Kompaktní digitální kabelový přijímač pro televizi v kvalitě hdtv – optimální pro příjem všech volných, nešifrovaných kanálů německých poskytovatelů kabelových sítí. Rozsah dodávky: technisat hd-c 232, dálkové ovládání se 4 tlačítky, externí síťový zdroj, baterie, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit.

Malý dvb-c přijímač boduje jednoduchým německým menu, funkcí budíku a spánkového časovače, čtyřmístným zobrazením místa na programu a zobrazením času v pohotovostním režimu. Kabelový box s sebou přináší integrovaný elektronický programový časopis EPG, který poskytuje náhled televizního programu až sedm dní předem.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška1.57
Délka4.06
Hmotnost0.66
Šířka6.65
Číslo dílu0000/4830
Modelka0000/4830
ZárukaZáruka 2 roky

3. Premium X

#ad

Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 530C Digital FullHD TV Auto Instalace USB multimediální přehrávač SCART HDMI kabelová televize pro každého poskytovatele kabelů

#ad
Premium X #ad - Obrazové signály přes hdmi nebo scart přípojka > lze připojit na téměř všechny televizory – přijímací přístroj pro každého poskytovatele kabelů s volně přijímanými televizními programy. Televize > 4000 programových úložišť pro televizi a rádio, dětská pojistka, jednoduché vícejazyčné menu, doba přepínání pod 1 sec, EPG, teletext, aktualizace softwaru – nízká spotřeba energie.

Rozsah dodávky > kompaktní premium x cablereceiver, podrobný návod k obsluze v němčině, dálkové ovládání se dvěma bateriemi, 1 metr HDMI kabel.00, 1x rf in: iec zdířka pro koaxiální kabel z připojovací krabice, 1x hdmi 1.

4, 1x s/pdif coaxial, 1x scart, 1x rf loop through: IEC konektor pro probroušení signálu. Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání máte možnost přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce. Přípojky > 1x usb 2. Kabelový přijímač > pro nešifrovanou digitální kabelovou tv v hd a sd.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Výška1.5
Délka6.5
Šířka4.17

4. Premium X

#ad

Kabelová televize, TV přijímač, Premium X Kabelový přijímač DVB-C FTA 531C Digital FullHD SCART HDMI USB přehrávač médií

#ad
Premium X #ad - Multimediální přehrávač > s multimediální funkcí přes usb flash disk nebo externí pevný disk pouze přehrávání přehrávání různých videí, audio a obrazových souborů na velké obrazovce.

Kabelový přijímač pro digitální kabelovou televizi v hd a sD. Obrazové signály se přenášejí přes HDMI nebo SCART přípojku. Televize a domácí kino > tv přijímač je vhodný pro každého poskytovatele kabelů, který vysílá volně přijímané programy. Rozsah dodávky > cable receiver, dálkové ovládání s bateriemi, externí síťový zdroj 1 m, návod k obsluze v němčině, HDMI kabel 1 m. Televize přes kabelové připojení > jednoduché vícejazyčné menu, doba přepínání pod 1 sec, dětská pojistka, teletext, aktualizace softwaru, EPG, nízká spotřeba energie.
ZnačkaPremium X #ad
VýrobcePremiumX #ad
Číslo díluA08

5. HUMAX

#ad

Humax PR-HD 3000C kabelový přijímač

#ad
HUMAX #ad - Formát iPTV. Audio analog, opt. Dolby digital, epg, dsL Streaming, HDTV. Digitální výstup, elektr. Dvi / hdmi, lan/ethernet, rs 232, scart, UHF modulátor, USB 1.1, komponentní video, USB 2. 0 Rozsah dodávky: ovp + přijímač + scart kabel + hdmi kabel + anténní kabel + napájecí kabel + dálkové ovládání + 2x AAA baterie.
ZnačkaHUMAX #ad
VýrobceHumax #ad
Výška8.27
Délka1.77
Šířka11.02
Číslo díluPR HD 3000c
ModelkaPR HD 3000c

6. hd-line

#ad

DVB-C / C2, Kabel receiver Receiver pro digitální kabelovou televizi, DVB-C HDTV, HDMI , + HDMI kabel, DVB-T/T2, SCART , USB 2. 0

#ad
hd-line #ad - Kombigerita zhotovená z vysoce technologických strojů přesvědčí designem a výkonem. Hd-line je světová značka a prodává se v mnoha zemích světa. Tento přijímač má velmi silnou tažnou sílu.

Combo zařízení hd-line 211 má velmi stylový design, který vám nabídne nejlepší zkušenost. Combo zařízení hd-line 211 je nastaveno pouze pro vás. Naše vysoce kvalitní zařízení disponuje následujícími funkcemi dvb / c - dvb / t - dvb / c2, 480i a 480p s ntsc, dvb / t2. Tento přístroj disponuje multimediálním a usb vstupem, funkcí EPG, teletexu, návodem k obsluze a mnoho funkcí.

Můžete získat kompletní hd obraz 1080p, 576i a 576p s pal, 720p, 1080i, formát obrazu: 16: 9/4: 3 - minimální spotřeba energie. Protože je horní kryt z kovu, propůjčuje LED displej eleganci a jeden z faktorů, které propůjčují designu eleganci. K dispozici je anténní vstup, hdmi vstup, výstup, koaxiální vstup, vstup Scart a vstupní vstup na zadním vstupu.
Značkahd-line #ad
Výrobcehd-line #ad
Číslo díluLEYF2111
ModelkaLEYF2111C
Záruka1 year

7. Xoro

#ad

Přehrávač médií, PVR-Ready, USB 2.0, HDTV přijímač Xoro HRK 8760 CI+ pro digitální kabelovou televizi DVB-C, Timeshift, S/PDIF, CI+ přihrádka pro PayTV, HDMI, černý

#ad
Xoro #ad - Lze rozšířit o moduly ci+ pro příjem šifrovaného vysílače. Dvb-c přijímač pro digitální kabelovou televizi v hd. Dálkové ovládání nefunguje – vyměňte baterie.

Elektronický programový průvodce epg, výkonný hd media Player – podporuje soubory MKV, teletext, podporuje souborové systémy FAT32 a NTFS. Usb rekordér a time-shift, hdmi přípojka pro video výstup do 1080p, 2 x USB rozhraní přední / zadní strana. 5 metrů a 30° zabraňte přímému světlu infračervenému senzoru. Použijte dálkové ovládání v uvedeném dosahu max. Přijímá všechny bezplatné digitální vysílače německé kabelové televize.
ZnačkaXoro #ad
VýrobceXORO #ad
Výška1.57
Délka4.72
Hmotnost0.99
Šířka8.66
Číslo díluHRK 8760 CI+
ModelkaHRK 8760 CI+
ZárukaZáruka 2 roky

8. RED OPTICUM

#ad

Koaxiální audio I přijímač pro kabelovou televizi I DVB-C přijímač, černý, HDMI, RED OPTICUM AX C100 HD kabelový přijímač s funkcí nahrávání PVR I digitální kabelový přijímač HD, EPG, SCART, USB

#ad
RED OPTICUM #ad - Pískané ostré vychutnejte si nejlepší hd kvalitu s dvb-c přijímačem pro kabelovou televizi od RED OPTICUM. Jednoduché ovládání: 4místný led displej, vícejazyčné menu a epg usnadňují obsluhu.

Navíc máte na výběr mezi automatickým a manuálním vyhledáváním stanic. Rozmanitost připojení. Skutečný univerzální digitální kabelový tuner s jednoduchým designem, rozmanité možnosti připojení, dálkovým ovládáním, nízká spotřeba energie a jednoduché ovládání splní všechna přání. UŽiteČnÉ funkce seznam oblíbených položek i dětská pojistka i titulky i teletext i funkce časovače I vícejazyčný audio formát I podpora WiFi I funkce nahrávání PVR a časový posun přes USB.

Dvb-c tuner se hodí pro příjem všech volně vysílaných televizních a rozhlasových programů. Hd přijímač nabízí četné přípojky, jako hdmi/scart, anténní kabel vstup a výstup pro Loop, S/PDIF Coaxial, jakož i USB rozhraní pro přehrávání médií.
ZnačkaRED OPTICUM #ad
VýrobceOpticum #ad
Výška1.38
Délka7.09
Hmotnost1.1
Šířka4.72
Číslo dílu33032
Modelka33032
Záruka24 měsíců

9. SetOne

#ad

černý, USB 2.0, kempování, Hbb-TV, Full HD 1080p, HDMI, soukromý freenet TV a veřejně právní vysílač s funkcí PVR, SET-ONE EasyOne 740 DVB-T2 přijímač pro digitální anténní televizi

#ad
SetOne #ad - Baterií, německý návod k obsluze. Jednoduše strukturované menu zajišťuje jednoduchou a přehlednou navigaci. Jednoduché ovládání: obsluha probíhá u přijímače pohodlně pomocí dálkového ovládání.

Kempování: díky možnosti připojení 12 v je tento přijímač optimálně vhodný pro provoz kempování a je tak perfektním společníkem pro vaši cestu. Příjem: s přijímačem set-one easyone 740 dvb-t2 obdržíte všechny německé volně přijímané televizní programy v HD kvalitě. Soukromý vysílač v hd: tento dvb-t2 přijímač je již připraven k příjmu soukromých televizních programů v HD freenet TV, toto placené rozšíření však ještě není odemčeno. Rozsah dodávky: set-one easyone 740 hd, síťový zdroj, dálkové ovládání vč. Těšte se na digitální televizi nové generace DVB-T2.
ZnačkaSetOne #ad
VýrobceSetOne GmbH #ad
Výška1.61
Délka5.55
Hmotnost1.12
Šířka8.27
Číslo dílu4260141715676
ModelkaEasyOne 740 DVB-T HD IR
Záruka2 roky záruka výrobce

10. Xoro

#ad

HD přijímač pro digitální nešifrovanou kabelovou televizi DVB-C, LED displej, USB 2.0 přehrávač médií, AV-Out, S/PDIF, Ethernet, HDMI přípojka, XORO HRK 7820

#ad
Xoro #ad - Uvolněte sílu svého digitálního zvukového zážitku se soundbary a prostorovými systémy tím, že je rychle spojíte se zařízením přes výstup S/PDIF. Už nikdy nezmeškáte své oblíbené pořady – s tímto přijímačem získáte vysoce kvalitní kabelovou televizi ve standardním a velkolepém hd rozlišení přímo domů! Zařízení, které umožňuje křišťálově čistý přenos obrazu s pozoruhodným rozlišením až 1080p, které se přenáší přímo přes HDMI připojení.

V tomto balení je obsaženo vše, co potřebujete – informační příručka s mnoha tipy a intuitivní dálkové ovládání, se kterým můžete přístroj zcela jednoduše ovládat.

Vychutnejte si svou digitální kabelovou televizi s xoro hrk 7820 – moderním HD přijímačem, který je pro každého jednoduše a nekomplikovaně ovladatelný. Kromě toho nabízí analogové audio a video výstupy, abyste si mohli užívat obsah na všech svých zařízeních! .
ZnačkaXoro #ad
VýrobceMAS Elektronik AG #ad
Výška1.26
Délka5.31
Hmotnost0.77
Šířka7.87
Číslo díluSAT100620
ModelkaHRK 7820
ZárukaZáruka 24 měsíců po datu nákupu