Top 10 Gartenliege Mit Rollen Klappbar – Zahradní lehátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ib style

#ad

Diplomat zahradní lehátko s kolečky | kolečkové lehátko, designové lehátko, zahradní nábytek z hliníku s teakem, sluneční lehátko, stříbrné, matné, ib style

#ad
ib style #ad - Poutač pozornosti: diplomatické sluneční lehátko má díky černému hliníkovému rámu a akcentům z týkového dřeva A grade prvotřídní vzhled. Pohodlné: zahradní lehátko je z vícenásobně tkaného textilu. DŮleŽitÉ upozornĚnÍ k dopravĚ: tento výrobek bude odeslán spediční společpři objednávce prosím bezpodmínečně uveďte telefonní číslo, na kterém jste během dne k dispozici – aby s vámi naši dopravci mohli dohodnout termín dodání.

Tak je lehátko vybaveno pro každé počasí. Rozměry: rozměry látkového lehátka činí 191 x 71 x 52 cm. Díky tomu jsou obzvláště pohodlné i bez podložky. S tímto letním lehátkem přijde prázdninová nálada přímo na vaši zahradu! Praktické: díky dvěma praktickým kolečkům a hmotnosti pouhých 7 kg lze lehátko zcela jednoduše přesunout z jednoho místa na druhé.

Díky tomu si každý najde svou osobní pozici. Všestranný: jak opěradlo, tak i plocha na ležení jsou 4násobně nastavitelné. Rozměr plochy na ležení je 191 × 50 cm. Robustní: lehátko vydrží až 150 kg. Odolný: rám lehátka je z hliníku odolného proti povětrnostním vlivům, loketní opěrky jsou z robustního teakového dřeva a plocha na ležení je z odolného textilu. Díky dodatečným nohám nabízí lehátko pevné stání.
Značkaib style #ad
VýrobceIB-Style #ad
Číslo díluGrtdhx

2. osoltus

#ad

Osoltus Třínohé lehátko XXL, opalovací lehátko antracitové, lehátko pro seniory

#ad
osoltus #ad - Díky extra široké ploše ležení nabízí toto skládací lehátko zvláštní komfort. Lehátko je optimální na zahradu, balkon, terasu, při kempování nebo na pláž.

Flexibilita se snoubí s praktickým designem. Obdržíte cca 215 × 70 × 50 cm velké lehátko z hliníku s maximální nosností až 130 kg díky robustní ocelové vložce a vlastní hmotnosti cca 9 kg. Toto velké, stabilní zahradní lehátko v nadměrné velikosti se ideálně hodí pro větší nebo těžší lidi nebo také pro každého, kdo má rád hodně místa. Opěradlo je výškově nastavitelné ve 4 polohách. Výška ložné plochy 50 cm umožňuje pohodlné sezení a vstávání. Lehátko lze pro přepravu a skladování složit na 85 × 70 × 22 cm.
Značkaosoltus #ad
Výška19.69
Délka84.65
Šířka27.56

3. COSTWAY

#ad

Lehátko na zahradu a bazén tyrkysová, plážové lehátko, skládací zahradní lehátko se 3 odnímatelnými polštáři a 5násobným nastavitelným opěradlem, COSTWAY Sluneční lehátko s otvorem v obličeji

#ad
COSTWAY #ad - V poloze na zádech lze kombinovat různé polštáře, abyste měli co nejpohodlnější polohu. Protože je sluneční židle vybavena několika popruhy a má nízkou hmotnost 7 kg, můžete si skládací židli vzít přímo a jednoduše všude s sebou. Kromě toho jej lze prostorově úsporně uložit v každém úzkém rohu.

Vynikající tkanina oxford & kovový rám tkanina oxford má původně několik výhod, ale také vynikající odolnost proti vodě. Všestranný výběr bez montáž bez instalace je možné plážové lehátko použít ihned po obdržení balíku. Rychle skládací a jednoduchá přepravanení nutné žádné nářadí, ale pouze několik kroků pro složení lehátka na kompaktní velikost 73 × 63 × 16 cm d × š × v. Můžete si tak podle potřeby zvolit ideální úhel, abyste si mohli přečíst, opřít se k chatu nebo si lehnout rovně a klidně si zdřímnout. Opěradlo nastavitelné do 5 poloh plážové lehátko má nastavitelné opěradlo, které lze pomocí jednoduchého zamykacího systému jednoduše a stabilně zafixovat v 5 polohách.

Ještě důležitější je, že jeho kovový rám je super silný a vybavený protiskluzovými polštářky pro zaručenou stabilitu. Nyní přidáváme vysoce pevný pe povlak, mezi nimi nejen ideální měkkost a prodyšnost, díky kterému je sluneční lehátko ještě odolnější. Odnímatelné polštáře a otvor na obličej sluneční lehátko obsahuje otvor na obličej, odnímatelný potah a 3 odnímatelné polštáře se zipem, které vás inspirují k různým způsobům použití.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška14.57
Délka76.38
Hmotnost15.43
Šířka24.8
Číslo díluNP10947BL/NY/SADE
ModelkaNP10947NYDE

4. Leco

#ad

LECO Zahradní lehátko Stella se světle šedou stříškou proti slunci pro dvě osoby – odolné proti povětrnostním vlivům – konstrukce antracitová, cca 200 × 202 × 157 cm

#ad
Leco #ad - Se stále novými nápady na výrobky usnadňujeme a zpříjemňujeme život uvnitř i venku. Leco – 120 let zkušeností s výrobou a prodejem technických textilií. Sluneční ochrana – vodoodpudivá sluneční stříška z polyesterové látky je odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům a díky možnostem nastavení poskytuje stín tak, jak se vám líbí.

Místo pro 2 – ať už na zahradě, na terase nebo na balkoně: udělejte si pohodlí ve dvou tam, kde chcete max. Návod k údržbě: ruční praní. Tak dobře. Další podrobnosti – snadná montáž venkovního lehátka / lehací plocha z prodyšného textilu / snadné čištění / rám z ocelových trubek s práškovým nástřikem / plastový chránič pro ochranu konstrukce a podkladu.

Polštáře slunečního lehátka zajišťují maximální uvolnění a obratem ruky vám umožní zapomenout na všední den. Díky kolečkům na konci hlavy lze lehátko jednoduše posunout. Počet jednotek: 1. 0 Zatížení: 2 x 110 kg. Leco tak jednoduché.
ZnačkaLeco #ad
VýrobceLeco #ad
Výška61.81
Délka79.53
Hmotnost56
Šířka78.74
Číslo dílu4739216214
Modelka4739216214
ZárukaZáruka 2 roky.

5. BERGER

#ad

Skládací lehátko, 5 poloh nastavitelné kempinkové lehátko opalovací lehátko – šedé skládací lehátko na opalování | skládací lehátko na zahradu, BERGER Hliníkové opalovací lehátko XL se střechou

#ad
BERGER #ad - 200 × 69 cm velká plocha na ležení nabízí pohodlné místo pro jednu osobu. Ideální jako lehátko na balkon, kempování a zahradu. Odpovíme vám co nejdříve.

V případě dotazů nebo problémů nás kdykoliv kontaktujte. Rozměry balení činí pouze 84 x 71 x 21 cm d x Š x v. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Slunečník se sluneční stříškou a polštářem, extra vysoká plocha pro ležení usnadňuje nastupování a vystupování. Robustní sluneční lehátko s hliníkovou konstrukcí. Skládací opalovací lehátko s rychleschnoucím potahem, odpuzuje nečistoty a je odolné. Kempinkové lehátko skládací, nosnost až 150 kg. Opěradlo nastavitelné do 5 poloh.
ZnačkaBERGER #ad
VýrobceBerger #ad
Výška19.29
Délka27.17
Hmotnost14.33
Šířka78.74
Číslo dílu729880
Modelka729880/729890

6. Hecht

#ad

Hecht Zahradní lehátko ERA | rolovací opalovací lehátko s nastavitelným opěradlem a výsuvnou odkládací plochou | dřevěné lehátko ze dřeva Meranti na zahradu a terasu

#ad
Hecht #ad - Odolný proti povětrnostním vlivům. Z olejovaného dřeva meranti. S loketní opěrkou. S výsuvným odkládacím stolem 27 cm x 29 cm. Opěradlo je velmi snadno nastavitelné do 4 poloh.
ZnačkaHecht #ad
VýrobceHecht #ad
Výška12.6
Délka76.77
Hmotnost59.52
Šířka23.62
Číslo díluHEC-ERA
ModelkaH001

7. WildStage

#ad

Skládací zahradní lehátko, s opěrkou hlavy a stříškou proti slunci do 150 kg, lehátko na balkon, extra vysoké, skládací lehátko nastavitelné do 5 poloh, 200, WildStage XXL hliníkové opalovací lehátko

#ad
WildStage #ad - Kempinkové lehátko má extra silný hliníkový rám s práškovým nástřikem o Ø 27 mm a má nosnost až 150 kg. Ochranná stříška proti slunci a polštář jsou součástí dodávky a individuálně nastavitelné.

Příčné vzpěry na obou koncích plážového lehátka zajišťují nohy před nechtěným složením. Lehké třínožkové lehátko má hmotnost pouze 8, nataženou ložnou plochu d × š × v 200 × 70 × 45 cm, 4 kg, je skladně složitelné a lze jej bez problémů přepravovat pomocí 2 držadel. Na všech nohách zajišťují vždy 2 plastové chrániče ochranu rámu a podlahy.

Toto lehátko zaručuje díky zvýšené a zvětšené ploše ležení velmi vysoký komfort ležení. Relaxační lehátko je potaženo tkaninou, snadno udržovatelná a dvojitá textilie 2 × 1, dvojitě prošité, která odpuzuje nečistoty, polstrované a odolné proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaWildStage #ad
VýrobceLex #ad
Výška17.72
Délka78.74
Hmotnost18.52
Šířka27.56
Číslo díluWS-0122
ModelkaWS-0122
Záruka2 roky.

8. KESSER

#ad

Skládací sluneční stříška, hliníkové lehátko, přenosné plážové lehátko, šedé, zahradní židle, nastavitelná zádová opěrka, ergonomická, polstrovaná plocha na ležení, zahradní lehátko, KESSER® Sluneční lehátko se střechou

#ad
KESSER #ad - Skvělý a nadčasový design se opticky perfektně hodí k vašemu ostatnímu zahradnímu nábytku a zahradním doplňkům – skutečně upoutá pozornost v různých barevných provedeních a vždy zhodnocení vaší již vytvořené zahradní atmosféry. Rozlili jste svůj nápoj? Žádný problém – jednoduše umyjte svoji ložnou plochu a vychutnejte si hned opět své odpočinkové lehátko a teplé teploty.

Individuálně umístěný polštář s držákem na gumový pásek smysluplně doplňuje nabídku odpočinku. Tak se vyhnete spálení sluncem na obličeji a neustálému blikání, když sluneční brýle zůstanou v obývacím pokoji nedostupné. Se 4 nastavitelnými výškovými stupni opěradla vám nabízí vodorovnou polohu ležení, která by nemohla být pohodlnější. Extra velké plastové nohy, silné hliníkové trubky a extra zesílené aretační klouby zajišťují stabilní stání, robustní skládací klouby, abyste si mohli bez obav užívat léto na pláži nebo na zahradě.

Díky nízké hmotnosti cca 6 kg lze sluneční lehátko snadno přemístit. Kromě toho je textilní potah odolný proti povětrnostním vlivům, prodyšný a odolný vůči uv záření. Díky lehkému a stabilnímu hliníkovému materiálu lze vysunout jednoduše přeprava přitom usnadní praktická poutka na nošení, která jsou připevněna po stranách. Ve složeném stavu jsou rozměry lehátka cca 70 × 25 × 85 cm š × v × h.
ZnačkaKESSER #ad
VýrobceKESSER #ad
Výška13.78
Délka23.62
Hmotnost18.74
Šířka23.62

9. Outsunny

#ad

Opěradlo zad, kov, 5 úrovní, 196 × 120 × 28 cm, relaxační lehátko, Outsunny Polyratanové dvojité lehátko, modrá + bílá, zahradní lehátko pro 2 osoby, luxusní lehátko, PE ratan, sluneční lehátko

#ad
Outsunny #ad - Dlouhá životnost: lehátko je podepřeno robustním kovovým rámem a je potaženo vodotěsným plastovým pletivem v ratanovém vzhledu. Společně to vytváří stylový vzhled na každé zahradě. Místo pro dva: lehátko pro 2 osoby se ideálně hodí pro použití na zahradě, na terase, ve dvoře atd. Moderní design: čisté linie, moderní a jednoduché tvary. Měkké a pohodlné: pohodlné, velkorysé polstrování nabízí obzvlášť vysoký komfort ležení. Nastavitelná opěrka zad: opěradla lze nezávisle nastavit do 5 různých poloh.
ZnačkaOutsunny #ad
VýrobceMH Handel GmbH #ad
Výška11.02
Délka77.17
Hmotnost68.34
Šířka47.24
Číslo díluDE862-023V013981
Modelka862-023V01

10. KingCamp

#ad

Béžová, kempinková skládací postel s nastavitelným zadním dílem a polštářem na zahradu, zahradní lehátko, dovolenou, outdoor, KingCamp Single kempinkové lehátko, opalovací lehátko

#ad
KingCamp #ad - Robustní a stabilní kempinkové lehátko je potaženo polyesterem oxford 600d se snadnou údržbou, vodoodpudivým 600D. Rozšířená a prodloužená kempingová postel vám nabízí velkou volnost pohybu; polstrovaná a pružným závěsným lanem zajišťuje lepší podporu a nedovolí vám již žádné bolesti bedra; s vyjímatelným polštářem můžete dobře odpočívat.

Multifunkční použití 3stupňově nastavitelné opěradlo a skládací rám nohou z něj dělají nejen lehátko, ale také skládací židli a polní postel. Snadné a rychlé nošenírozměry po sbalení: 76 x 15 x 60 cm; hmotnost: 6, 4 kg. Snižte zatížení a zajistěte větší komfort na vaší dovolené. Stabilní konstrukce z ocelových trubek se třemi nohami je mimořádně robustní.

Sluneční lehátko se optimálně hodí pro každou zahradu, na pláži nebo v bazénu, na kterém se můžete kdykoliv uvolnit a užívat si útulný čas. 3násobně skládací, snadno se nosí a šetří místo. Nosnost až 120 kg. Super komfortníextra velký: 190 x 59 cm d x Š. Máte-li dotazy, pošlete nám e-mail a my Vám odpovíme do 24 hodin. ZÁrukazažijte přírodu a vytvořte nezapomenutelné vzpomínky s kvalitními polními postelemi KingCamp.
ZnačkaKingCamp #ad
VýrobceKingCamp #ad
Výška14.57
Délka74.8
Hmotnost13.23
Šířka23.23
Číslo díluANICEMOON