Top 10 Garmin Venu 3 Armband Silikon – Náhradní pásky k chytrým hodinkám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LvBu

#ad

LvBu Silikonová prachová zástrčka kompatibilní s Garmin Vivoactive 4s/Vivoactive 4/vivomove 3/vivomove 3S/Venu/Fenix 5/Fenix 5S/Fenix 5X/Fenix 6,10 kusů protiprachová nabíječka Port zástrčka proti prachu

#ad
LvBu #ad - Vícebarevné k dostání v 5 barvách v jedné sadě, která odpovídá vašim různým požadavkům, lze je použít jako stylovou bundu pro vaše hodinky. Kompatibilitakompatibilní s garmin vivoactive 3/vivoactive 3 music/vivomove 3/vivomove 3s/vivomove luxe/vivomove style/vivoactive 4/vivoactive 4S/Venu/Forerunner 945/935/245/245M/45/45S/Instinct/Fenix 5S/5S Plus/5/5 Plus / 5 X Plus/Approach S60/D2 Charlie/D2 Delta/Quatix 5/5 Sapphire/Vivoactive 3/3 Music/Vivosport/Approach X10 Smart Watch.

Prémiový materiál bezpečný a neškodný silikon s hladkým pocitem, nepoškozuje chytré hodinky a má vynikající trvanlivost. Chraňte hodinky rafinované ucpávky prachu chrání vaše cenné hodiny před prachem, tekutinou, pískem a nečistotami a udrží je volné. Snadná instalace velmi jednoduchá instalace na nabíjecí přípojku a také ji lze z něj pohodlně odstranit.
ZnačkaLvBu #ad
VýrobceLvBu #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluLvBu

2. ANBEST

#ad

ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, černý

#ad
ANBEST #ad - A ty nejsou součástí dodávky. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, vivoactive 3, forerunner 645/645 Musik, Galaxy Watch 42 mm, Galaxy Watch Active 40 mm, Ticwatch E, Vivoactive 3 Musik, Samsung Gear Sport, Ticwatch 2.

Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.

Jsme tu vždy pro vás. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Hodí se pro většinu příležitostí.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad
Číslo díluChaVNY-64

3. ANBEST

#ad

Bílý, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. A ty nejsou součástí dodávky.

Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení. Hodí se pro většinu příležitostí. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, ticwatch e, galaxy watch active 40 mm, Vivoactive 3, Forerunner 645/645 Musik, Samsung Gear Sport, Vivomove HR, Vivoactive 3 Musik, Galaxy Watch 42 mm, Ticwatch 2. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Jsme tu vždy pro vás.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

4. ANBEST

#ad

ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3

#ad
ANBEST #ad - Jsme tu vždy pro vás. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky.

Hodí se pro většinu příležitostí. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, ticwatch e, vivoactive 3, samsung gear Sport, Galaxy Watch 42 mm, Forerunner 645/645 Musik, Vivomove HR, Galaxy Watch Active 40 mm, Vivoactive 3 Musik, Ticwatch 2. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

5. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, vojenská zelená, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/158/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, ticwatch e, samsung gear Sport, Forerunner 645/645 Musik, Vivoactive 3 Musik, Galaxy Watch 42 mm, Vivoactive 3, Galaxy Watch Active 40 mm, Ticwatch 2. Jsme tu vždy pro vás.

Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení.

Hodí se pro většinu příležitostí. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

6. ANBEST

#ad

ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3

#ad
ANBEST #ad - V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. A ty nejsou součástí dodávky. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, forerunner 645/645 musik, Vivoactive 3, Vivoactive 3 Musik, Galaxy Watch Active 40 mm, Samsung Gear Sport, Galaxy Watch 42 mm, Ticwatch E, Ticwatch 2.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Hodí se pro většinu příležitostí. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení.

Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Jsme tu vždy pro vás. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

7. ANBEST

#ad

Modrý, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním.

Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Jsme tu vždy pro vás. Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. A ty nejsou součástí dodávky. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, galaxy watch 42 mm, forerunner 645/645 Musik, Vivoactive 3, Vivomove HR, Ticwatch E, Galaxy Watch Active 40 mm, Samsung Gear Sport, Vivoactive 3 Musik, Ticwatch 2.

Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Hodí se pro většinu příležitostí.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

8. ANBEST

#ad

Modrý, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3

#ad
ANBEST #ad - Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, forerunner 645/645 musik, vivoactive 3, Vivomove HR, Galaxy Watch 42 mm, Galaxy Watch Active 40 mm, Vivoactive 3 Musik, Ticwatch E, Samsung Gear Sport, Ticwatch 2.

Hodí se pro většinu příležitostí. Jsme tu vždy pro vás. A ty nejsou součástí dodávky. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

9. ANBEST

#ad

Máta, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/158/645/Vivoactive 3, 20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3 Smart Watch

#ad
ANBEST #ad - Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte.

Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, vivomove hr, vivoactive 3 musik, forerunner 645/645 Musik, Galaxy Watch Active 40 mm, Samsung Gear Sport, Galaxy Watch 42 mm, Vivoactive 3, Ticwatch E, Ticwatch 2. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, oblečení, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, aktivní a sportovní oblečení.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Hodí se pro většinu příležitostí. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku. Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Jsme tu vždy pro vás.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad

10. ANBEST

#ad

20mm silikonový pásek k hodinkám pro Garmin Vivomove HR/Venu/Move 3, ANBEST Kompatibilní s náramkem Garmin Forerunner 245/645/Vivoactive 3

#ad
ANBEST #ad - Doživotní zákaznická podpora 12měsíční záruka a doživotní technická podpora. Dlouhá životnost a pohodlnost měkký silikonový náramek je pohodlný, má dlouhou životnost a perfektní pro volnočasové nošení, oblečení, aktivní a sportovní oblečení.

Snadná instalace rychloupínací kolíky pro spojení náramku a vašich hodinek, jednoduchá instalace během několika sekund, není nutné žádné nářadí. Vhodné pro zápěstí 170 mm – 215 mm, změřte si prosím velikost zápěstí před objednáním. Kompatibilní modely 20 mm široké měkké silikonové pásky k hodinkám nahrazují forerunner 245. Jsme tu vždy pro vás. V případě technických problémů nebo problémů s kvalitou nás prosím kontaktujte. Hodí se pro většinu příležitostí.

Nový vzhled klasická kovová přezka s měkkým silikonovým materiálem, flexibilní pro přizpůsobení délky. Kompatibilní modely: forerunner 245/245 musik, forerunner 645/645 musik, vivoactive 3 Musik, Samsung Gear Sport, Galaxy Watch 42 mm, Ticwatch E, Vivoactive 3, Galaxy Watch Active 40 mm, Vivomove HR, Ticwatch 2. Jsme rádi, že vám náhradní pásek nebo náhradní příslušenství znovu zašleme v případě problémů s kvalitou pásku.
ZnačkaANBEST #ad
VýrobceANBEST #ad