Top 10 Fliegengitter Schiebetür – Síťové dveře

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yotache

#ad

90 × 200 cm, otvor pro ložnice, sklepní dveře, levá/pravá strana, terasové dveře bez vrtání, Yotache Magnetická síť proti hmyzu na balkonové dveře

#ad
Yotache #ad - V případě problémů nás kontaktujte! Doporučuje se, aby kupující lepicí pásku vyfoukali fénem a pak ji nalepili. Hrany jsou dobře sešité a velikost ok je přiměřená, ale také čerstvý vzduch a sluneční světlo se mohou dostat do vašeho domu, aniž by to ovlivnilo výhled ven. Dřevěné dveře lze také vyztužit připínáčky.

Vysoce kvalitní materiál ze skelných vláken se nedá snadno vytáhnout a trhat, vydrží dlouhé sluneční a větrné období a má delší životnost než běžný polyesterový materiál. Díky snadné instalaci dodaného suchého zipu jej lze během několika minut bez nářadí nebo vrtání jednoduše a rychle nainstalovat nebo rozložit. Pozor: kvůli problémům s procesem je normální, že velikost sítě proti hmyzu vykazuje chybu 1 cm. Snadná montáž – magnetické dveře obrazovky obsahují magnetické stínítko ze skelných vláken, roli suchého zipu, balení připínáčků a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vylepšený a zesílený – horní střední hadřík je dvojitě všitý a štítek s logem se přidává jako polštář, aby se zabránilo prasknutí dveří proti hmyzu v horním středu.

Silnější nit pro celý šev; 6 jehel na palec, které zajišťují, třikrát a půl jehličí; dole jsou přidány extra silné magnety, užší a zdánlivě odolnější než většina ostatních sítí proti komárům, že dveře ochrany proti hmyzu dobře drží a automaticky zapadnou. Jsme hrdí na naše dveře s magnetickou mřížkou a jsme přesvědčeni, že si zamilujete kvalitu a komfort. 100% spokojenost – závěs proti mouchám na balkonové dveře je přiměřenou investicí komfortu ve vašem domě.
ZnačkaYotache #ad
Výrobceyotache #ad
Výška78.74
Délka0
Hmotnost1.57
Šířka35.43

2. Risareyi

#ad

Risareyi Magnet Fliegengitter Tür 155x215cm, mit Klebeband, für Terrassentür, Kellertür, Seitliche Öffnung Fliegengitter Ohne Bohren Insektenschutz Balkontür Fliegenvorhang aus Fiberglas Netz Schwarz

#ad
Risareyi #ad - Risareyi fliegengitter mit seitliche Öffnung entworfen, ob die Fliegengitter eine Öffnung auf der linken oder rechten Seite haben, die Türanschlag links oder Türanschlag rechts. Automatisch & leise schliessen -das mittlere tuch des fliegengitter tür magnet ist mit mehr als 21 paaren von starken und individuellen Magneten ausgestattet, nachdem Sie hindurchgehen, die gut funktionieren und sich sofort wieder schließen, Terrassentür, Es schließt angenehm leise, freundlich zu Kindern und Haustieren.

Bitte messen sie die größe des äußeren tür-/fensterrahmens inkl. Anders als polyester, reißfest und alterungsbeständig, Glasfaser hat die Eigenschaft von thermisch beständig, fliegengitter können ein gutes Gleichgewicht zwischen Insektenschutz und Belüftung erreichen, dimensionsstabilität, Dauerhaft. Der kanten-klettverschluss ist doppelseitig, sie müssen nicht entscheiden, bequem zu öffnen, Sie können es für Ihre linke Tür und rechte Tür verwenden. Magnet fliegengitter tür fenster ist ideal für Haustür Wohnzimmer, Balkontür, Schiebetür und Schiebefenster etc.

Fiberglas mesh-risareyi magnetisch fliegengitter netz besteht aus superfeinem und hochdichtem aus 18 x 16 mesh fiberglass material, Sie können die Landschaft draußen sehen. Können sie leicht nehmen fliegengitter nach unten und reißen sie das Band leicht Erwärmung des Bandes mit einem Haartrockner, kann auf glatten und flachen Oberflächen Aluminiumtüren, Holztüren usw, Kommt mit hochviskosem Klebeband, es wird nicht den Türrahmen beschädigen. Linke hand & rechte hand tür -wir haben den neuen stoff mit klettverschluss-funktion angenommen, um die traditionelle klettverschluss-Schleife zu ersetzen. Fliegengitter, die linke und rechte klettverschluss-breite ist 4cm.
ZnačkaRisareyi #ad
VýrobceRisareyi #ad
Výška84.65
Délka0.39
Hmotnost1.76
Šířka61.02
Číslo dílu155x215cm(61x85inch)
ModelkaFit Door 60"x82"

3. Risareyi

#ad

Balkonové dveře, Risareyi Sklolaminátová síť proti hmyzu do dveří, pro domovní, zesílená ochrana proti hmyzu, s lepicí páskou, ochrana proti komárům, síť proti mouchám, balkonové dveře bez vrtání

#ad
Risareyi #ad - Magnetická síť proti hmyzu do dveří do okna je ideální pro domovní dveře, obývací pokoj, posuvné dveře a posuvná okna atd. Snadná instalace/odstranění – velmi snadná montáž bez vrtání, dodává se s vysoce viskózní lepicí páskou, hřebíky pro bezpečné zavěšení, upevnění pásku na nerovný dřevěný rám. Rámu před nákupem, šířka horního suchého zipu je 4 cm, výška 220 cm.

Magnetické rozměry sítě proti hmyzu zahrnují okraj suchého zipu, šířka x výška – šířka sítě proti hmyzu je 95 cm, akceptujeme rozměry specifické pro zákazníka. Risareyi síť proti hmyzu navržená s bočním otvorem, dveřní zarážka vlevo nebo dveřní zarážka vpravo. Můžete snadno sundat síťku proti hmyzu a pásek lehce odtrhnout zahřívání pásku fénem, lze použít na hladké a ploché povrchy hliníkové dveře, dřevěné dveře atd. Pak jej pomalu strhněte, nepoškodí se rám dveří. Mesh sklolaminát magnetická síť proti hmyzu od risareyi je vyrobena ze super jemného a vysoce hustého materiálu ze síťoviny 18 × 16, rozměrovou stabilitu, sklolaminát má vlastnosti tepelně odolné, krajinu můžete vidět venku.

Síť proti hmyzu, doporučujeme koupit větší místo menšího, levý a pravý suchý zip - šířka 4 cm. Na rozdíl od polyesteru, odolné proti roztržení a stárnutí, síť proti hmyzu může dosáhnout dobré rovnováhy mezi ochranou proti hmyzu a větráním, dlouhou životnost. Dveře levé ruky a pravé ruky – přijali jsme novou látku s funkcí suchého zipu, pohodlné otevírání, nemusíte se rozhodnout, abychom nahradili tradiční smyčku na suchý zip.
ZnačkaRisareyi #ad
VýrobceRisareyi #ad
Výška86.61
Délka0.39
Hmotnost2.2
Šířka37.4
Číslo dílu95x220cm
Modelka95x220cm

4. HONGTAISHENG

#ad

Ochrana proti mouchám, dveřní, Magnetická síť proti hmyzu na balkonové dveře – odolná proti poškrábání, ochrana proti hmyzu – 90 × 210 cm – magnetický závěs, terasové dveře – ochrana proti komárům

#ad
HONGTAISHENG #ad - Na okraji dveřního závěsu je přišitý suchý zip. Magnetický samozavírací uzávěr tento dveřní závěs má 36 magnetů, které se po průchodu automaticky a bezhlučně zavírají. Vyberte si závěs, který je větší než a nejblíže této velikosti.

Vše je součástí dodávky. Vydrží minimálně 50 000 běžných použití a bude vás doprovázet po mnoho let. Vhodné pro děti a domácí mazlíčky tato robustní síť proti hmyzu odolá drápům koťátka nebo psa a přesto je dostatečně lehká, aby si je mohli sami projít domácí zvířata a děti. Velikost dveřínaše dveřní závěsy nelze ustřihnout. Pomocí dodaného suchého zipu a návodu český jazyk nelze zaručit jej lze připevnit za méně než dvě minuty.

Změřte prosím vnitřní rám dveří, rozměry vámi zvoleného dveřního závěsu jsou nejméně: šířka + 4 cm, výška + 4 cm. Hustá síť udržuje komáry a škůdce v dostatečné vzdálenosti a současně dovnitř propouští čerstvý vzduch. Vysoká kvalita tento dveřní závěs se skládá ze silné tkaniny ze skelných vláken s 36 magnety, které jsou uprostřed závěsu strojově sešité. Snadná instalacepro instalaci není zapotřebí nic dalšího.
ZnačkaHONGTAISHENG #ad
VýrobceHONGTAISHENG #ad
Výška82.68
Délka0.2
Hmotnost1.7
Šířka35.43
ModelkaHL6ZC001

5. RTOTS

#ad

Ochrana proti hmyzu, terasové dveře, sklepní dveře, síť proti mouchám, magnetický závěs pro balkonové dveře, Magnetická síť proti hmyzu do dveří 90 × 210 cm, ochrana proti hmyzu, bílá, automatické zavírání

#ad
RTOTS #ad - Dokonce i děti a domácí zvířata se mohou volně pohybovat, aniž by jim musely pomoci otevřít nebo zavřít dveře. Užijte si čerstvý vzduch a mnoho světla porovnejte s normální roletou a závěsem je tato síť proti hmyzu magneticky propustná pro plyn a transparentní, čímž je více slunečního světla a čerstvého vzduchu.

Lze jej použít pro venkovní dveře, dětský pokoj, nádvoří, terasové dveře a různé francouzské dveře, garáže a dokonce posuvné dveře, balkonové dveře, vstupní dveře, kuchyňské dveře, ložnici, pracovnu atd. Rtots ️ – vše, co děláme, se točí kolem jednoduchého cíle: nabídnout komfort a pohodlí ve vašem bytě. I když je vaše ruka plná věcí, je snadné se dostat přes dveře obrazovky a může se automaticky a bez problémů zavřít.

Velikost dveří obrazovky je šířka x výška. S videem o produktu pro výběr velikostí a velmi snadnou instalaci. Není nutné žádné nářadí. Hands-free door v magnetických dveřích proti mouchám jsou zabudovány výkonné magnety, které umožňují rychlé otevírání a automatické tiché zavírání. S německým návodem k instalaci. Upevněte jej jednoduše pomocí dodaného suchého zipu a připevněte jej na dveřní rám.
ZnačkaRTOTS #ad
VýrobceRTOTS #ad
Výška3.15
Délka17.72
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluFly Insect Screen Door23021730
ModelkaFly Insect Screen Door23021730

6. Risareyi

#ad

Passend für Türgröße 139,7 x 198,1 cm, robuster Türschutz, hält Insekten fern für, Magnetverschluss, Bildschirmgröße 144,8 x 203,2 cm, Risareyi Magnetische Fliegengittertür, schwarzes, reißfestes Netz

#ad
Risareyi #ad - Vielseitig einsetzbar: der haken und die schlaufe können auf glatten und flachen oberflächen wie holztüren, französische Tür, eingangstür, Aluminiumtüren und Fliesenwänden, schiebetür, glatten Holzwänden, außer für weiße Wände. Abnehmbar, reißzwecken zum sicheren Aufhängen. Einfache klebemontage ohne bohren ist es einfach und schnell, erweitert sich das obere Magic Tape von 0, klebebänder, kann die magnetische Fliegengittertür leicht abnehmen, 78 Zoll auf 1, wenn sie nicht verwendet wird, die Fliegengittertür mit dem Klebeband zu installieren.

Geklebt werden, kann auch als Türersatz verwendet werden. Passend für türen mit einer größe von bis zu 140 x 198 cm die Türöffnung, Rahmen nicht im Lieferumfang enthalten. Hochwertiges netz: magnetisches fliegengitter aus hochleistungsfasergewebe, dass die pfoten ihres haustieres die Netzlöcher zerkratzen. Anders als andere, anti-aging, hohe dichte, langlebig für den Gebrauch, keine Sorge, um Beschädigungen, Risareyi Fliegengitter können effektiv reißfest, Abrieb oder Verformung zu vermeiden.

Die kanten bestehen aus verschleißfestem Stoff mit rhombischem Gitter, hält Insekten fern und lässt frische Luft herein. Selbstdichtend: da mehr als 21 paar starke magnete eingebaut sind, freundlich zu kindern und haustieren. Um die festigkeit des klebebandes zu erhöhen, keine Beschädigung des Türrahmens, 57 Zoll, Zubehör im Lieferumfang enthalten, um ein Herunterfallen zu vermeiden. Es wird empfohlen, die linke und rechte Seite des Klettverschlusses sind 2 cm.
ZnačkaRisareyi #ad
VýrobceRisareyi #ad
Výška80
Délka1
Hmotnost750
Šířka57
Číslo díluFit Door 55"x78"
ModelkaFit Door 55"x78"

7. LuCkyNa

#ad

Závěs proti mouchám bez problémů díky balkonovým dveřím / sklepním dveřím/terasovým dveřím. Snadná montáž na lepení 80 x 230 cm – šedá A, Magnetická síť proti hmyzu na dveře

#ad
LuCkyNa #ad - Síť proti hmyzu na dveře dlouhá životnost a prodyšná: na rozdíl od levných dveří proti hmyzu je síť luckyna super jemná, magnetická síť proti hmyzu je vyrobena z hustě tkaného materiálu, velmi odolná proti roztržení a odolná. Zdraví první volba: použijte magnetickou síť proti hmyzu luckyna na dveře jsou 100% bez otravných mušek, komárů, hmyzu a jiných malých škůdců a vychutnejte si čerstvý vzduch a zářivý sluneční svit, včel, správné měření dveřního rámu a výběr vhodné sítě proti hmyzu Podívejte se na příklady měření v našem produktu a videa informace o produktu uvedené v informainformaation An.

Magnetická adsorpce: ve vlahých letních nocích rád nechám balkonové dveře otevřené a do bytu trochu provětrat. Můžete jej používat po dlouhou dobu, s minimálním designem bez vertikálních pruhů a s extrémně odolnými strojově šitými hranami, pohodlné a příjemné léto. Síťka proti hmyzu bez vrtání pro jednotlivé dveře může sloužit jako alternativa k pevným dveřím proti mouchám, vnitřního nebo vnějšího vchodu, skleněných nebo garážových vrat pod stejnou velikostí, balkonu, terasy, včetně předního, verandy, paluby, zadního, dokonce i okna.

S ideální ochranou proti hmyzu magnetický závěs předpokládá zvětšený design magnetické přezky. Závěs proti hmyzu přizpůsobitelné služby: sdělte nám prosím požadovanou velikost a barvu a my přizpůsobíme velikost a barvu podle vašeho přání. Mřížka proti hmyzu je díky magnetickým uzávěrům koncipována tak, aby vaše děti i domácí zvířata mohly bez námahy procházet sítí proti hmyzu. Po průchodu ochrannou mřížkou se magnety pevně zachycují a samostatně.
ZnačkaLuCkyNa #ad
VýrobceLuCkyNa #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost1.21
Šířka11.02
Číslo dílu1093958087352
Modelkafly screen door curtain

8. Apalus

#ad

APALUS® magnetická síť proti hmyzu Dveřní ochrana proti hmyzu 90 x 210 cm / 100 x 220 cm

#ad
Apalus #ad - Upevněte síť proti hmyzu snadno pomocí silných suchých zipů na dveřní rám, síť je dostatečně silná pro dlouholeté použití. Během několika minut připevníte a zase odstraníte, úplně snadno bez nářadí Rozměry 90 x 210 cm, pro dveře až do velikosti 86 x 208 cm.

Silná síť udrží hmyz venku a dovnitř pustí čistý vzduch, polyesterová síť proti hmyzu má nejlepší kvalitu a je velmi odolná. Uvědomte si prosím, že síť proti hmyzu je velmi kvalitní a na stranách je stabilně ušitá, proto není možné ji zkrátit.

Pokud potřebujete speciální rozměry, doporučujeme nechat síť přešít odborníkem. Prohlédněte si také naše další velikosti. Ideální na balkonové dveře, máte volné ruce, extra připínáčky jsou součástí dodávky, použití je přátelské ke zvířatům.16 všitých magnetů zajišťuje úplné uzavření sítě proti hmyzu.
ZnačkaApalus #ad
VýrobceApalus #ad
Výška9.84
Délka12.99
Hmotnost1.21
Šířka1.38
Číslo díluBF003
ModelkaBF003

9. Apalus

#ad

Bezpečné proti kočičím drápům, 2 x delší životnost než Apalus klasika, Apalus VP síť proti hmyzu do dveří, magnetická ochrana proti hmyzu balkonové dveře 90 x 200 cm, silnější magnety, 3,8 cm široký

#ad
Apalus #ad - Průhledná ochrana proti hmyzu propouští vzduch a umožňuje vám užívat si léto i z pohovky. Ideální pro kočky. S video o produktu pro výběr velikostí a velmi snadnou instalaci na vstupní dveře, vedlejší vstupní dveře, domovní dveře, posuvné dveře, křídlové dveře, dveře na terasu a sklepní dveře.

Ještě silnější magnety než u klasického apalus – 14 extra dlouhých magnetů, které byly zapracovány do magnetických proužků, jsou dvakrát silnější než u klasických magnetických dveří Apalus. Díky tomu magnety drží dveře proti hmyzu bezpečně pohromadě i při silném větru a zajišťují ještě snadnější uzavření závěsu proti mouchám. Extra 3, 8 cm v horní části dveří proti hmyzu zajišťuje ještě stabilnější držení sítě proti hmyzu vp. Materiál vp je 2 x trvanlivější než běžná polyesterová tkanina a vydrží i měnící se povětrnostní podmínky bezpečně a přímému slunečnímu záření.

Extra široký 3, 8 cm široký lepicí pásek – rozšíření suchého zipu ze 2 cm na 3, 8 cm suchý zip pro horní část mřížky proti hmyzu VP na vámi požadovanou šířku. S německým návodem k instalaci. Boky závěsu proti mouchám jsou dvojitě šité, odolné proti roztržení a z odolného a robustního materiálu VP. S motýlkovými dveřmi se spolehlivě ochráníte před nezvanými hosty.
ZnačkaApalus #ad
VýrobceApalus #ad
Výška78.74
Délka0.39
Hmotnost2.01
Šířka35.43
Číslo díluBF004
ModelkaBF004

10. Cinkee

#ad

Ochrana proti hmyzu pro balkonové dveře, černá, 110 x 220 cm, sklepní dveře a terasové dveře, dveře, Zesílená síť proti hmyzu na dveře, magnetický závěs, moskytiéra, snadná montáž bez vrtání

#ad
Cinkee #ad - Rychlá a snadná instalace pomocí suchého zipu součástí dodávky. Mřížka je hustší. Můžete si užívat přirozený vítr i v horkém létě bez komárů. Dodávaný suchý zip je širší a lepící 7 párů magnetických proužků délka 24 cm.

Trávíte stejné peníze, ale můžete si koupit nejnovější a aktualizované produkty. Ale je snadné je roztáhnout, když je projdete. Rozměry: 110 * 220 cm. Když přijde zima, můžete ji sundat a uložit na příští rok. Oba závěsy se zavírají automaticky a bez mezery. Lze jej používat dlouho a snadno se neroztrhne. Udržování čerstvého vzduchu v horkých letních dnech udrží vylepšená silná síť mouchy, včely, komáry venku a vpouští čerstvý vzduch, kočky a psy.

Pevně a automaticky se zavírá vybaveno 7 páry magnetických proužků. Polyesterová síť proti hmyzu je nejlepší kvality a je velmi odolná. Je odnímatelný, přenosný a pratelný. 2023 nová mřížka proti mouchám vylepšili jsme normální síť proti hmyzu. Vysoká kvalita a dlouhá životnostjemná síť z kvalitního polyesteru umožňuje cirkulaci vzduchu. Magnetická síla je lepší.
ZnačkaCinkee #ad
VýrobceCinkee #ad
Výška5.12
Délka5.91
Hmotnost2.09
Šířka5.91
Číslo díluCinkee