Top 10 Fahrrad 18 Zoll Mit Stützräder – Dětská silniční kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schwinn

#ad

Včetně opěrných kol, přizpůsobitelné sedadlo, fialová, 16palcové pneumatiky, Schwinn Elm kolo pro malé děti/děti

#ad
Schwinn #ad - Přizpůsobitelné sedlo, sedlovka a volný úhel sedlové trubky zajišťují snadné přizpůsobení bez nářadí, aby dívčí kolo Schwinn Elm mohlo růst s vaším dítětem a připraví ho na velké kolo. S technologií smartstart od schwinn je toto kolo navrženo pro děti: lehčí rám, ozubená kola jsou navržena tak, aby bylo možné snadněji nastartovat, kliky a pedály směřují dopředu, užší polohy pedálů a menší rukojeti a sedadlo.

Toto dívčí kolo schwinn elm s 16palcovými pneumatikami je určeno pro děti od 3 do 5 let nebo s tělesnou výškou 97 až 122 cm. Dívčí kolo schwinn elm s 16palcovými pneumatikami se dodává připravené k montáži a zahrnuje následující: opěrná kola, rukojeť sedla, ochrana řetězu a koš na řídítka.

Včetně předních a zadních ráfkových brzd ovládaných kabelem, které umožňují bezpečnější řízení rychlosti –. Elm je ideální volbou pro již zavedené a mladé jezdce a nabízí jim ideální možnost zlepšit jejich jízdní schopnosti.
ZnačkaSchwinn #ad
VýrobcePacific Cycle, Inc #ad
Hmotnost21.14
Číslo díluS0683AAZ
ModelkaS0683AAZ
ZárukaLimitovaná

2. Schwinn

#ad

Schwinn Elm kolo pro malé děti/děti, modré, včetně opěrných kol, 14palcové pneumatiky, přizpůsobitelné sedadlo

#ad
Schwinn #ad - Přizpůsobitelné sedlo, sedlovka a volný úhel sedlové trubky zajišťují snadné přizpůsobení bez nářadí, aby dívčí kolo Schwinn Elm mohlo růst s vaším dítětem a připraví ho na velké kolo. Dívčí kolo schwinn elm s 14palcovými pneumatikami se dodává připravené k montáži a zahrnuje následující: Tréninková kola, rukojeť sedla, kryt řetězu a koš na řídítka.

Toto kolo bylo navrženo s ohledem na mladší řidiče a zahrnuje brzdy přední a zadní ráfkové brzdy ovládané kabelem, které umožňují bezpečnější řízení rychlosti. Elm je ideální volbou pro již zavedené a mladé jezdce a nabízí jim ideální možnost zlepšit jejich jízdní schopnosti.

Toto dívčí kolo schwinn elm s 14palcovými pneumatikami je určeno pro děti od 3 do 4 let nebo s tělesnou výškou 91 až 101 cm. S technologií smartstart od schwinn je toto kolo navrženo pro děti: lehčí rám, ozubená kola jsou navržena tak, aby bylo možné snadněji nastartovat, kliky a pedály směřují dopředu, užší polohy pedálů a menší rukojeti a sedadlo.
ZnačkaSchwinn #ad
VýrobcePacific Cycle, Inc #ad
Hmotnost20.28
Číslo díluS0403BAZ
ModelkaS0403BAZ
ZárukaLimitovaná

3. Schwinn

#ad

Anpassbarer Sitz, Rot, 16-Zoll-Reifen, Schwinn Koen Kleinkinder-/Kinderfahrrad, inklusive Stützräder

#ad
Schwinn #ad - Inkludiert durch kabel betätigte Vorder- und Hinter-Felgenbremsen, die eine sicherere Steuerung der Geschwindigkeit erlauben -. Mit der smartstart-technologie von schwinn ist diese fahrrad echt für Kinder entworfen: leichterer Rahmen, dass man leichter starten kann, die Tretkurbeln und Pedale sind nach vorn gerichtet, die Zahnräder sind so entworfen, engere Pedalpositionen und kleinere Griffe und Sitz.

Der anpassbare sattel, damit das schwinn koen jungenfahrrad mit deinem Kind mitwachsen kann, die Sattelstütze und der lockere Sattelrohrwinkel sorgen für einfache Anpassungen ohne Werkzeug, und bereiten es auf ein großes Fahrrad vor.

Das schwinn koen jungenfahrrad mit 16-zoll-Reifen wird montagebereit geliefert und umfasst Folgendes: Stützräder, Sattelgriff, Kettenschutz und Lenkerkorb. Dieses jungenfahrrad schwinn koen mit 16-zoll-reifen ist für kinder von 3 bis 5 Jahren bzw mit einer Körpergröße von 97 bis 122 cm ausgerichtet Das Koen ist ideal für eine Fahrt zum Park oder auf dem Gehweg in der Nachbarschaft.
ZnačkaSchwinn #ad
VýrobcePacific Cycle, Inc #ad
Hmotnost20.61
Číslo díluS0690BAZ
ModelkaS0690BAZ
ZárukaLimited

4. RoyalBaby

#ad

RoyalBaby Little Swan dětské kolo dívčí kolo s opěrnými koly jízdní kolo 16 palců růžové

#ad
RoyalBaby #ad - Perfektní dárek pro vaše děti k narozeninám a svátkům. Design rámu je inspirován elegantní labuť, které budou holčičky milovat, se svým zakřiveným průběhem rámu a barvami, nejnápadnější z dívčích dětských kol. Protiskluzové pedály a utěsněná ložiska mají velmi lehký chod.

1 - krásný a šarmantní vzhled. Patentovaná ruční brzdová páka royalbaby s krátkým dosahem, pneumatiky se speciálním profilem mají lehký chod, vhodnější pro dětské ruce, ložiska a ráfky z ocelového rámu, velmi dobrá kvalita zpracování a vynikající poměr ceny a výkonu.33 - bezpečné a spolehlivé. 4 - snadnější řízení. 2 - navrženo pro děti. 5 - royalbaby kolo je důležitým dárkem pro dětství. Nastavitelná řídítka a sedadlo, vhodné pro děti různých velikostí.

Certifikováno eu iso9098/iso4210/reach a užívejte si důvěry milionů rodin ve více než 80 zemích po celém světě. S odnímatelnými opěrnými koly pro 12, 16 palců, 14, aby se děti mohly rychle naučit jezdit. Dítka mají omezení nárazu, uzavřenou ochranu řetězu, Caliper brzdu, bezpečná jízda. Motorika, vhodné pro volný čas, zlepšení smyslu pro rovnováhu, podpora koordinace, rodiče a děti si užívají báječný a nezapomenutelný společný čas.
ZnačkaRoyalBaby #ad
VýrobceROYALBABY CYCLE CO., LTD #ad
Výška23.62
Délka43.7
Hmotnost24.91
Šířka7.09
ZárukaLifetime warranty for frame and fork

5. SJOEF

#ad

SJOEF Dolly dětské kolo 16 palců | dětské kolo pro dívky/mládež | od 2 do 7 let | 12–18 palců | včetně opěrných koleček růžové

#ad
SJOEF #ad - Včetně odnímatelných podpůrných koleček – opěrná kolečka zajišťují, že se vaše dítě učí jezdit na kole již od raného věku. Dětský brzdový systém a bezpečnost – všechna naše kola jsou vybavena ručními brzdami a zadržovacími brzdami, a to dvěma na sobě nezávislými brzdovými systémy, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho dítěte.

Výšku řídítek a sedla lze upravit, aby doprovázela růst vašeho dítěte po určitou dobu. Sjoef dolly dětské kolo pro dívky – navrženo v amsterdamu a speciálně pro děti. Snadná instalace – dětské kolo se dodává s 95 % předmontovaným tělem a základními montážními nástroji, začátečník obvykle trvá asi 5 – 10 minut, než jej sestaví. Pokud máte problémy s montáží nebo jízdním kolem, které potřebujete pouze pro pneumatiky, kontaktujte nás prosím.

Pokud vaše dítě již nepotřebuje opěrná kola, lze je také jednoduše demontovat. Vhodné od 4 let: toto kolo je vhodné již pro děti od 4 let a tělesnou výšku 105 cm. Absolutně trend! výrobky od sjoef se již delší dobu těší velké oblibě u dětí! Jízdní kola Sjoef okouzlí kvalitním vzhledem a manipulací. Kryt řetězu, podložka a ochrana hran řídítek chrání bezpečnost vašeho dítěte.
ZnačkaSJOEF #ad
VýrobceSJOEF #ad
Výška7.87
Délka46.06
Hmotnost32.45
Šířka24.41
Číslo díluBIS16M2-Pink
Záruka1 rok

6. Dino Bikes

#ad

Blatník, ochrana řetězu, pro děti od 6 let,, koš a nástavec pro panenku, 16 palců jízdní kolo s opěrnými koly, Dino Bikes 164R-UN dětské jízdní kolo jednorožec, dětské kolo s duhovými motivy

#ad
Dino Bikes #ad - Odnímatelná opěrná kola. Nastavitelná výška sedla a řídítek. Vzduchové pneumatiky. S nálepkou jednorožce.
ZnačkaDino Bikes #ad
VýrobceDino Bikes #ad
Výška18.5
Délka34.65
Hmotnost22.05
Šířka6.3
Číslo díluUnicorn 16''
Modelka164R-UN
ZárukaZákonná záruka

7. RoyalBaby

#ad

Royal Baby Freestyle dětské kolo chlapci dívky s opěrnými koly jízdní kolo 16 palců růžové

#ad
RoyalBaby #ad - Ve srovnání s běžnými karikaturními koly a roztomilými jízdními koly je to jiné. 3 -- bezpečné a spolehlivé. Nastavitelná řídítka a sedadlo, vhodné pro děti různých velikostí. Certifikováno eu iso9098/iso4210/reach a užívejte si důvěru milionů rodin ve více než 80 zemích po celém světě.

Motorika, podpora koordinace, zábava pro volný čas, zlepšení smyslu pro rovnováhu, rodiče a děti si užijí báječný a nezapomenutelný společný čas.2-navrženo pro děti. Přitahuje pozornost mezi dětskými koly. Patentovaná ruční brzdová páka royalbaby s krátkým dosahem, vhodnější pro dětské ruce, robustní a s dlouhou životností, ložiska a ráfky z ocelového rámu, se širokými 2, 4" pneumatikami, které jsou lehké, velmi dobrá kvalita zpracování a vynikající poměr ceny a výkonu.

Perfektní dárek pro vaše děti k narozeninám a svátkům. Protiskluzové pedály a utěsněná ložiska jsou velmi lehké. Konstrukce inspirovaná bmx, velmi pěkné barvy. 5-royalbaby jízdní kolo je důležitým dárkem pro dětství. 4 - snadnější jízda. S odnímatelnými opěrnými koly pro 12, 16 palců, 14, aby se děti mohly rychle naučit jezdit.1 - velmi cool vzhled.
ZnačkaRoyalBaby #ad
VýrobceROYALBABY CYCLE CO., LTD #ad
Výška23.62
Délka43.7
Hmotnost24.91
Šířka7.09
Číslo dílu3
Modelka1
ZárukaLifetime warranty for frame and fork

8. JOYSTAR

#ad

Dětské kolo růžové, JOYSTAR 16palcové dětské kolo pro malé děti 5-7 let dívky, dívčí kolo s opěrnými koly a košíkem

#ad
JOYSTAR #ad - Vyrůstajte se svými dětmi. 2. Retro design a barvy! joystar fantasy princess girls jízdní kolo ve světlých barvách, stylové a šarmantní. 5. Bezpečnější jízda! přední ruční sedlová brzda a zadní zadní zadní brzda nabízejí dostatečnou brzdnou sílu s větší bezpečností, uzavřená ochrana řetězu, stabilní ocelový rám a klika, široké 2, protiskluzový pryskyřičný pedál, 125palcové pneumatiky zajišťují větší stabilitu, přední a zadní odrazky a odrazky kol zajišťují bezpečnost tohoto kola.

Snadnější jízda! vaši malí si užijí hladší jízdu s joystar těsněnými ložisky, brzdová páka umožňuje malým řidičům efektivně brzdit. Ocelový rám a vidlice jsou garantovány naší LIMITED LIFETIME WARRANTY. Montáž dospělou osobou je nutná.

Měkké sedadlo nabízí větší komfort při jízdě. Kola pro malé děti se dodávají s odnímatelnými opěrnými koly. 12palcové kolo je vhodné pro dívky ve věku 3–4 let 33–41 palců, 14palcové kolo je vhodné pro dívky ve věku 3–5 let 35–47 palců, 16palcové kolo je vhodné pro 4–7 let 41–53 palců; řídítka a výška sedáku jsou všechny nastavitelné. 3. Jednostupňový pohon je jednoduchý a spolehlivý. Montážní nářadí a snadno sledovatelný návod jsou součástí dodávky.
ZnačkaJOYSTAR #ad
VýrobceDrbike Cycles Ltd #ad
Hmotnost26.46
Číslo díluBIKE014pk-16

9. JOYSTAR

#ad

JOYSTAR Little Daisy 16 palců dětské kolo pro 4 5 6 7 let dívčí kolo pro malé děti s opěrnými koly princezna dětské kolo s košem hady na kolo malé děti jízdní kola modrá

#ad
JOYSTAR #ad - Odnímatelná opěrná kolečka jsou součástí dodávky. Bezpečnější jízda! přední brzdová sedlová brzda a zadní brzda vzadu/nožní brzda nabízejí dostatečnou brzdnou sílu s větší bezpečností, uzavřená ochrana řetězu, protiskluzové pryskyřičné pedály, stabilní ocelový rám a klika, odrazky vpředu a vzadu a odrazky kol.

Snadnější jízda! vaši malí si užijí jemnější jízdu. Krásný koš a sedadlo na kolo pro větší radost z jízdy. 16palcové kolo je vhodné pro dívky ve věku 4–7 let 41–58 palců. Skvělý design a barva! dívčí kolo joystar little daisy princess ve světlých barvách, stylové a šarmantní. Musí se namontovat přední pneumatiky, sedadlo a opěrná kola. Jakékoliv problémy s montáží nás mohou kontaktovat, můžete nabídnout montáž s video návodem. Více možností velikosti! 12palcové kolo je vhodné pro dívky ve věku od 2 do 4 let 33 až 41 palců.

Podívejte se prosím na výše uvedené informace, můžete nás vždy kontaktovat, abyste si vybrali správnou velikost, můžeme pro vás navrhnout!. S funkcí singlespeed mohou děti kolo snadno ovládat. Jednoduchá montáž! kolo je sestaveno z 80 %. Upozornění: barva reflexních prvků na paprscích vyobrazeného kola je žlutá, brzdná rukojeť je namontována na pravé straně, což neomezuje používání, zde je návod.
ZnačkaJOYSTAR #ad
VýrobceSugoo Cycles Ltd. #ad
Číslo díluBIKE059bl-16-EUV

10. RoyalBaby

#ad

RoyalBaby Space Shuttle dětské kolo chlapci dívky hořčíkový rám dětské kolo s opěrnými koly 16 palců fialové

#ad
RoyalBaby #ad - 5 - royalbaby kolo je důležitým dárkem pro dětství. S odnímatelnými opěrnými kolečky pro děti o velikosti 14, 16 palců, aby se děti mohly rychle naučit jezdit. Nastavitelná řídítka a sedadlo, vhodné pro děti různých velikostí.

Certifikováno eu iso9098/iso4210/reach a užívejte si důvěry milionů rodin ve více než 80 zemích po celém světě. Dítka mají omezení nárazu, uzavřená ochrana řetězu, bezpečná jízda. Přitahuje pozornost mezi dětskými koly. Perfektní dárek pro vaše děti k narozeninám a svátkům. Jedinečný design ve tvaru prostoru, vyhloubený rám ze slitiny hořčíku, kotoučová brzda. Protiskluzové pedály a utěsněná ložiska mají velmi lehký chod. Motorika, podpora koordinace, zlepšení smyslu pro rovnováhu, vhodné pro volný čas, rodiče a děti si užívají báječný a nezapomenutelný společný čas.

Super pěkné kolo! 2 - navrženo pro děti. Patentovaná páka ruční brzdy royalbaby s krátkým dosahem, které jsou lehké, vhodnější pro dětské ruce, s širokými 2, robustní a s dlouhou životností, 4" pneumatikami, velmi dobrá kvalita zpracování a vynikající poměr ceny a výkonu.3 - bezpečné a spolehlivé. 1 - velmi cool vzhled.
ZnačkaRoyalBaby #ad
VýrobceROYALBABY CYCLE CO., LTD #ad
Výška24.41
Délka45.67
Hmotnost20.5
Šířka7.09
ZárukaLifetime warranty for frame and fork