Top 10 E Scooter Mit Straßenzulassung 140 kg – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

LED, dosah 30 km, E Scooter se schválením pro silniční provoz, elektrická koloběžka, motor 350 W, zatížení až 120 kg, ABE, duální brzdový systém E skútr pro, 20 km/h, plástvové pneumatiky 8,5 palce

#ad
iScooter #ad - Snadno se skladuje a přepravuje a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Fin + na spodní straně skútru. Lithiový akumulátor36 v 7, 5 ah baterie umožňuje dosah až 25 – 30 km, a dokončení nabíjení trvá pouze 3–5 hodin. Stoupací schopnost činí 15 stupňů. Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, žádné opravy nebo údržbu.

Po obdržení zboží se obraťte na náš zákaznický servis, zašleme Vám pokyny k registraci ABE. Kvalitní lithium-iontová baterie má velkou kapacitu 7, 5 Ah. Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží. Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení. Baterie má ochranu proti přebití a hlubokému vybití a lze ji nabíjet více než 1000krát 60 měsíců.

350w silný motorelektrokoloběžka je vybavena elektrickým nábojovým motorem o výkonu 350 w, který umožňuje rychlost až 20 km/h. E scooter s homologací pro silniční provoz abeelektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s údaji o identifikačním čísle. Nedělejte si starosti s defekty, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, 5 palce. Díky jemnému chování při jízdě a zrychlení a přenosné skládací struktuře je elektrický skútr speciálně navržen tak, aby byl kyvadlo pohodlnější a efektivnější.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Rychlost: 20 km/h. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max. Max. Max. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Nosnost: 100 kg. Dojezd: 65 km. Výkon motoru: 350 W.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

3. EVERCROSS

#ad

Duální, hmotnost 15 kg, skládací elektrický skútr pro dospělé s aplikací – motor 400 W, EVERCROSS EV85F elektrická koloběžka se silniční homologací ABE, maximální zatížení 120 kg, baterie 7,8 Ah

#ad
EVERCROSS #ad - Praktický a pohodlný: s 8, 5palcovými pneumatikami, dvojitými tlumiči vpředu a vzadu a rozšířenými pedály 145 mm vám nabízí elektrická koloběžka hladkou a pohodlnou jízdu. Nulové starty: vybaveno funkcí bezpečného nenulového startu, aby se zabránilo náhodnému dotyku. Duální brzdový systém: elektrický skútr má dvojitý brzdový systém, brzdový prst ovládá hallovou brzdu a brzdná rukojeť řídí E-AB brzdu a kotoučovou brzdu, řidič si může podle zvyků používání a rychlosti jízdy zvolit vhodnou brzdnou metodu.

Skládací elektrická koloběžka: elektrická koloběžka má skládací design po složení: 108 × 47 × 114 cm, díky čemuž se snadno skladuje a přepravuje. S hmotností pouhých 15 kg můžete elektrokoloběžku bez problémů vzít s sebou do veřejné dopravy nebo uložit do kufru svého auta. Aplikace vám také umožňuje elektrické skútry odemknout a odemknout. Po zapnutí musí tento elektrický skútr EV85F pro aktivaci motoru jezdit minimálně 5 km/h 3 MPH.

Led světlomet s vysokým jasem + zadní světlo + připomínka houkačky zajistí, že budete při noční jízdě viditelní. Ev85f elektrický skútr se schválením pro silniční provoz abe: naše elektrokoloběžka, má v ideálním případě maximální dosah 30 km a až 20 km/h. Led displej a připojení k aplikaci: s led displejem a aplikací "evercross pro" můžete sledovat rychlost, vzdálenost a výdrž baterie v reálném čase. Výše uvedené údaje se mohou lišit v závislosti na jízdních podmínkách, hmotnosti řidiče, 8 Ah, vybavená výkonným 400W bezkartáčovým motorem a vysoce kvalitní baterií 36 V 7, klimatu a řádné údržbě.
ZnačkaEVERCROSS #ad
VýrobceEVERCROSS #ad
Výška45.08
Délka42.72
Hmotnost33.07
Šířka19.53
Číslo díluEV85F

4. Segway-Ninebot

#ad

Max. rychlost 20 km/h, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, Segway-Ninebot MAX G2 D, dlouhý dosah, dosah 70 km

#ad
Segway-Ninebot #ad - Výkon 900 w maximální výkon a 22% úhel stoupání. Works with aplle find my díky apple find my network můžete svůj kickscooter najít všude.

Dosah dosah až 70 km na jedno nabití*. PevenÍ dvojitý systém odpružení hydraulický tlumič vpředu a dvojité odpružení vzadu. Poté, co aktivujete apple find my prostřednictvím aplikace segway-ninebot a spárujete ji s Vaším KickScooterem, můžete svůj KickScooter v případě potřeby rychle najít na svém iPhonu pomocí aplikace "Find My". Pneumatiky 10palcové bezdušové pneumatiky s gelovou vrstvou v pneumatice, které utěsní otvor 4 mm nebo méně v profilu pneumatiky.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška49.76
Délka47.64
Hmotnost53.55
Šířka22.44
ZárukaZáruka 24 měsíců

5. VMAX

#ad

VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO GT-B | motor 500 W a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg | černý

#ad
VMAX #ad - Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu. Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg.

Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště. Rychlost 20 km/h přes 60 km dojezdu. Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací v d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %.

Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít. Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro GT
ModelkaGT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. Riding'times

#ad

E Scooter bez homologace pro silniční provoz – pneumatiky 11 palců, dvojitý brzdový systém a dvojité tlumení nárazů,, vyjímatelná baterie 15 Ah/20 Ah, elektrická koloběžka Riding' times jezdí 50–90 Km

#ad
Riding'times #ad - Dvojitý bezkartáčový motor tato elektrická koloběžka dosahuje rychlosti jako gepard a dokáže s režimem jednoho a dvou pohonů snadno zachytit kopce 35 stupňů. Je jedno, zda chcete denně dojíždět nebo zažít outdoorové dobrodružství, elektrická koloběžka Riding'times může splnit vaše požadavky.

Pokud nejste s nákupem spokojeni, rádi bychom slyšeli vaši zpětnou vazbu. Pozor: tento výrobek nemá silniční homologaci. Akceptujeme pouze vrácení zboží v originálním balení. Má také integrovaný digitální zámek s heslem. Vyměnitelný akumulátor 20 ah tato elektrická koloběžka je vybavena vyměnitelnou 20ah lithium-iontovou baterií, která má třídu vodotěsnosti ip65 a má až 1000+ cyklů. Kromě toho zajišťují přední a zadní kotoučové brzdy a systém EABS dvojitý brzdný účinek, které lze rychle opravit, který je bezpečnější. Lcd displej s vysokým rozlišením může současně zobrazovat rychlost, abyste mohli kdykoli sledovat stav vozidla a zajistit bezpečnou cestu.

Do 48 hodin po objednání bude odesláno z Polska, aby se zkrátila dodací lhůta. Inteligentní ovládání a zobrazení díky spojení s mobilní aplikací "tuya" můžete režim cruise elektrokoloběžky odemknout/zablokovat motor, výkon baterie a rychlost, přizpůsobit rozsah rychlosti a režim startování a učinit svou cestu inteligentnější. Jedno nabití umožňuje jízdu na dlouhé vzdálenosti přes 60 km a maximální nosnost činí 150 kg.
ZnačkaRiding'times #ad
VýrobceRiding'times #ad
Výška19.29
Délka58.27
Hmotnost90.39
Šířka9.84
Číslo díluG63
ModelkaG63
Záruka1 rok záruka výrobce

7. RCB

#ad

RCB Elektrický skútr, bezpečný brzdový systém, LED displej, max. 20 km/h, skládací, elektrokoloběžka se silniční homologací ABE, spojení s aplikací, dárek pro dospělé a, komfortní tlumení nárazů

#ad
RCB #ad - Silný výkon a dlouhá výdrž baterie: 400w motor, 8Ah baterie s velkou kapacitou, 7, výdrž baterie až 30 km. Ovládání aplikací: můžete zobrazit data elektrického vozidla a ovládat elektrický skútr přes svůj mobilní telefon.

Co obdržíte: elektrický skútr rcb ev85f, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, nabíječku, náš 24hodinový bezstarostný zákaznický servis a přátelský zákaznický servis. S homologací pro silniční provoz abe: s rcb E Scooter můžete bezpečně jezdit na veřejných komunikacích. Ultra přenosný a skládací, led displej a ovládání jedním tlačítkem, snadné použití: E Scooter lze složit za 3 sekundy, takže můžete snadno a rychle začít.

Komfortní zážitek z jízdy: dvojitý systém odpružení, komfortní tlumení nárazů umožňuje jednoduché cestování. Bezpečné a bezstarostné cestování: dvojité brzdy elektronické + kotoučové brzdy, světlomety, brzdy a zadní světla doprovázejí vaše cesty.
ZnačkaRCB #ad
VýrobceKuantu #ad
Výška46.06
Délka42.91
Hmotnost33.07
Šířka18.78
Číslo díluEV85F ABE
Zárukaregular standard

8. isinwheel

#ad

8,5", dosah 30 km, elektrická koloběžka, zatížení LED | až 120 kg | 20 km/h ABE elektrická koloběžka | skládací, plástvová pneumatika, Elektrická koloběžka se schválením pro silniční provoz

#ad
isinwheel #ad - Pokud máte dotazy k tomuto výrobku, kontaktujte nás kdykoliv. Díky tomuto systému je skútr díky protiblokovacímu brzdění bezpečnější a zabraňuje sklouznutí. Výkonný motor může bez námahy přepravovat dospělého jezdce s hmotností až 120 kg po silnicích, trávě a dokonce strmých stoupáních.

Poskytují také dobrý protiskluzový účinek. Pneumatiky anti-pancture solid – elektrický skútr používá plástvové pneumatiky tlumící nárazy s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Výkon motoru 350 w – elektrická koloběžka je vybavena tichým 350w bezkartáčovým motorem. Nedělejte si starosti s poruchami. Dodávka probíhá ve většině evropských zemí během 2 - 3 dnů. Silniční homologace: podle zákona o silničních komunikacích je elektrokoloběžka nejen legálně schválena v Německu, ale může být také legálně používána ve Švýcarsku nebo Rakousku.

S homologací pro silniční provoz – nová e9/e9 pro elektrokoloběžka má všeobecné povolení k provozu abe, ekfv prostřednictvím spolkového úřadu pro silniční dopravu a je tak v Německu schválena pro silniční provoz včetně silničních a cyklistických stezek. Zaručujeme vám záruční servis po nákupu, přičemž některé díly jsou garantovány nebo vyměněny po dobu jednoho roku. Bezpečný pohon – e9/e9 pro e-skútr je vybaven dvojitým brzdným systémem e-abs + kotoučová brzda. Současně má elektrický skútr přední lED světlo a výstražné světlo na brzdění vzadu.
Značkaisinwheel #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Výška43.7
Délka16.93
Hmotnost264.5
Šířka45.08
ModelkaE9-2

9. Scoot One

#ad

S naplněnou ochranou proti propíchnutí a číselným, Scoot One Elektrická koloběžka E 7 – E Scooter s homologací pro silniční provoz ABE – vyjímatelná lithium-iontová baterie 15 – dosah 20 km 20 km/h

#ad
Scoot One #ad - Selný zámek je součástí dodávky. U našich koleček klademe největší důraz na použitelnost a kvalitu zpracování pro vždy bezpečný a příjemný zážitek z jízdy – zažijte to sami. Prémiový elektrický skútr je schválen pro použití na silnici.

Očko na ochranu proti krádeži – očko v řídící tyči umožňuje upevnit běžné zámky na kolo na elektrokoloběžku a zcela jednoduše je připojit. Začněte stiskem tlačítka – stiskněte tlačítko na hlavě řídítek a hotovo. Scoot one – v našich produktech spojujeme inovace a kvalitu. Skládací funkce – díky skládacímu mechanismu easy-fold můžete svůj elektrický skútr zcela pohodlně složit – tak se snadno přepravuje nebo rychle uloží.

Lithium-iontový akumulátor – výkonný akumulátor lze snadno vyjmout a lze jej plně nabít mimo elektrický skútr během 3–4 hodin. Ve složeném stavu má elektrická koloběžka následující rozměry: 110 × 44 × 43 cm. Integrovaný displej vám kdykoli ukazuje rychlost a stav baterie. Přední pohon 350 wattů, 8, 5" pneumatika s ventilem automobilu, světlé LED přední světlomety jako připojitelné zadní světlo zajišťují pohodlnou a bezpečnou jízdu.
ZnačkaScoot One #ad
VýrobceScoot One #ad
Výška45.67
Délka42.91
Hmotnost30.2
Šířka16.93

10. NAVEE

#ad

Aplikace, LED displej, 350 W, V40/V50 ABE elektrická koloběžka zatížení do 120 kg, duální brzdový, plástvové pneumatiky 10 palců, NAVEE Elektrická koloběžka se silniční homologací, dosah 40-50 km

#ad
NAVEE #ad - Za škody, si vyhrazujeme právo vrátit kupní cenu podle závažnosti poškození. Ztrojnásobte dosah – elektrický skútr navee v40 má působivý dosah 40 km – téměř trojnásobek dosahu běžných elektrických skútrů. Pokročilé brzdění a bezpečnost v noci – jeho duální brzdový systém spolu se dvěma robustními pneumatikami vám nabízí stabilní, rychlý a bezpečný brzdný výkon.

Záruka nákupu po zakoupení elektrického skútru navee máte právo skútr vyzkoušet po dobu 30 dnů nebo jezdit maximálně 50 km. Pokud se vám nelíbí, které nebyly způsobeny běžným používáním, máte právo jej vrátit. Měkká jízda i na hrbolatých silnicích – díky svému výkonnému motoru dosahuje rychlé rychlosti 20 km/h a zvládne bez námahy 20 % strmé stoupání, což umožňuje mimořádně jemnou jízdu. Na míru pro jízdní komfort – s prostornou ložnou plochou až 163 mm a ergonomickými rozměry je vhodný i pro větší jezdce, takže můžete pohodlně a stabilně stát, ať už jedete rovně nebo máte ostré zatáčky.

Led světlomet – elektrická koloběžka navee v40 má světlý LED světlomet, který zajišťuje dodatečnou bezpečnost v noci. Díky 300w motoru a systému energetické recyklace, který nejen poskytuje dostatek proudu, ale také výrazně zvyšuje energetickou účinnost díky recyklaci energie z vašich jízd. Tato elektrokoloběžka vybavená 10palcovými pneumatikami na přední a zadní nápravě, dokáže překonat překážky a snadno zvládnout kolísání rychlosti. Elektrokoloběžka navee v40 se silniční homologací ABE pro použití na veřejných komunikacích.
ZnačkaNAVEE #ad
VýrobceNAVEE #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky