Top 10 Blumentopf Schwarz 28 cm Durchmesser – Květináče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Premium LS 28 bílá vysoký lesk 16040

#ad
Lechuza #ad - Materiál: plast rozměry: Ø 28, 5 x 26 cm zásobník vody: 2 l Objem rostlin: 7 l Vsadba pro rostliny: Ø 24 cm. Prémiový povrch: kvalitně lakovaný povrch s vysokým leskem vyzařuje eleganci a exkluzivitu.

K dostání v různých barvách a velikostech. Vhodné do interiéru: kvalitně lakované povrchy a čisté tvary se stylově hodí do každého stylu bydlení. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny lechuza classic ls, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Ideální pro všechny pokojové rostliny. Zavlažovacího systému, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny s ukazatelem hladiny vody a zapuštěným rámem rukojeti v barvě nádoby.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost4.63
Šířka11.02
Číslo dílu16040
Modelka16040

2. Lechuza

#ad

LECHUZA CUBE Cottage 30 žula 15372

#ad
Lechuza #ad - Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody.

Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok. Robustní flechtový vzhled: povrch je klamně pravý vzhled pletiva přináší rustikální, šarmantní venkovskou atmosféru na zahradu, terasu a balkon. 25, rostlinného substrátu lechuza-pon jako drenážní vrstva a vyměnitelná vložka na rostliny se zapuštěnými rukojeťmi a ukazatelem hladiny vody. S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání.

Materiál: plast rozměry: 29, 5 x 25, 5 x 29, 5 cm. Robustní, snadná údržba a dlouhá životnost. Zavlažovacího systému, 5 x 30 cm zásobník vody: 3 l objem rostliny: 12 l rostlinná vložka:. Vše v jednom: 1 × nádoba na rostliny cubecottage, vč. Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. K dostání v různých barvách a velikostech.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost7.8
Šířka11.81
Číslo dílu15372
Modelka15372

3. Fox & Fern

#ad

Květináč Fox&Fern S – květináč vč. odtoku vody – květináč vysoký 18 cm – květináče pro pokojové rostliny – průměr květináče 21 cm – květináče – květináče – květináč – černý

#ad
Fox & Fern #ad - Doživotní záruka: díky vysoké kvalitě našich výrobků je zaručena nekonečná životnost. Příroda pro doma: dejte svým rostlinám vylepšený s tímto květináčem. Ušetřete nyní při nákupu své moderní sady z květináče a stojanu na rostliny.

Optimální kombinace: tento květináč / květináč se perfektně hodí k našim stojanům na rostliny Fox & Fern velikost S, které jsou vyrobeny z trvale udržitelného dřeva. Navíc může u tohoto květináče jednoduše odtékat přebytečná voda díky drenážní zátce v zemi. Ručně vyrobeno z vláknitého kamene: opticky identické, avšak o 70 % lehčí než keramika, jsou tyto květináče vhodné pro pokojové rostliny stejně jako jako květináče pro venkovní použití. Jednoduše vyhledejte amazon "stojan na květiny fox&fern" a u pokladny použijte slevový kód "AGOODFIT10" pro 10% slevu na vaši individuální sadu rostlin.

Potah v mini vzhledu: tento květináč o průměru 21 cm zaujme svým vysoce kvalitním designem a matným povrchem. Díly této sady květináčů se perfektně hodí k sobě s minimálními nároky na instalaci, zcela bez lepidla nebo šroubování. Tento květináč v černé barvě je navíc odolný vůči UV záření a mrazu.
ZnačkaFox & Fern #ad
VýrobceFox & Fern #ad
Výška8.27
Délka8.27
Hmotnost2.2
Šířka8.27
Číslo dílu8719689959029
Modelka8719689959029

4. Lechuza

#ad

LECHUZA CLASSICO Color 28 břidlicově šedá 13204

#ad
Lechuza #ad - Vše v jednom: 1x květináč classico color, vč. Se zavlažovacím systémem: originální zavlažovací systém lechuza integrovaný v květináči dodává rostlinám spolehlivé množství vody. Materiál: plast rozměry: 28, 5 x 28, 5 x 26 cm objem rostliny: 9, 0 l Zásobník vody: 2, 0 l.

Vyrobeno v německu: vysoce kvalitní plast odolný vůči uv záření a povětrnostním vlivům, 100% recyklovatelný, s dlouhou životností a nerozbitný. K dostání v různých barvách a velikostech. Matný barevný povrch: hedvábně matný povrch je nenáročný na údržbu a stylově vystavuje rostlinám.

S praktickým ukazatelem hladiny vody pro plnou kontrolu zalévání. Nádoba na rostliny se zavlažovacím systémem a zemním šroubem pro odtok přebytečné dešťové vody. Zavlažovacího systému a ukazatele hladiny vody, substrát pro rostliny Lechuza-PON jako drenážní vrstva. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití: nekomplikovaná péče o rostliny po celý rok.
ZnačkaLechuza #ad
Výrobcegeobra Brandstätter Stiftung & Co. KG - LECHUZA #ad
Výška10.24
Délka11.02
Hmotnost3.97
Šířka11.02
Číslo dílu13204
Modelka13204

5. Warmplus

#ad

Warmplus 8er-Pack Blumentopf für Indoor, Schwarz, 19/17,5/16,5/16/14/13/11,5/10cm gestreifte Rillen-Pflanztöpfe aus Kunststoff mit Abflusslöchern und Untersetzer, Übertopf für alle Zimmerpflanzen

#ad
Warmplus #ad - Die hervorragende luftdurchlässigkeit und Wasserableitung verlängern die Lebensdauer Ihrer sorgfältig kultivierten Pflanzen. Warmplus-kundendienst 365 tage service + e-mail-antwort innerhalb 12 stunden + 365 Tage Umtauschrecht + 90 Tage Geld-zurück-Versprechen = perfekte Kauferfahrung. Neues einzigartiges design! das warmplus blumentopf für den innenbereich zeichnet sich durch eine klassische, Tischplatte, Regal, matte Oberfläche in abgerundeten Form oder schönen gestreiften Rillen aus.

Extra dickes und robustes material hochwertige blumentöpfe! ich meine hohe qualität! im gegensatz zu gewöhnlichen Kunststoff-Blumentöpfe sind unsere Warmplus Blumentopf aus 3 bis 5 mm dickem Polypropylen gefertigt, sind aber stabiler und leichter als Keramiktöpfe. 8 verschiedene größen von pflanzgefäßen diese kunststoff-pflanzentopf für den innenbereich sind in 8 verschiedenen größen erhältlich 19/17, Gerbera, Koriander, Orchideen, 5/16, Pastinaken, Aloe-Kaktus, Minze Narzissen, 5/16/14/13/11, geranie, Feigenbaum, Lobelien, fenchel, Hyazinthe, Dill, Lavendel, 5/10cm.

Außerdem hilft das untersetzer, überschüssiges Wasser zurückzuhalten und den Tisch oder den Boden sauber zu halten. Unsere kunststoff-pflanztopf eignen sich für den Anbau der meisten kleinen bis mittelgroßen Zimmerpflanzen wie Sukkulenten, usw. Ausgezeichnete entwässerung die zahlreichen abflusslöcher im boden dieser schwarzen blumentöpfe sorgen für einen ausgezeichneten Luft- und Wasserfluss für Pflanzen, die stark bewässert werden müssen oder eine erweiterte Wasserableitung benötigen. Bitte beachten Sie: Pflanzen sind nicht enthalten! Ideal für jede heimdekoration, Schlafzimmer, Küche, Fensterbank, Wohnzimmer, Garten oder Büro.
ZnačkaWarmplus #ad
VýrobceWarmplus #ad
Výška7.48
Délka7.87
Hmotnost2.84
Šířka7.87
Číslo díluEMMEXX

6. Plastard

#ad

Kulatá nádoba na květiny s podložkou, velký květináč, Plastard 5dílná sada květináčů o průměru 27 cm, odolný proti povětrnostním vlivům, z plastu, antracitová

#ad
Plastard #ad - Nabízíme naše květináče / květináče v různých barvách a velikostech. Dále je tento materiál odolnější vůči praskání než srovnatelné materiály. Tak byste měli být vybaveni pro každý druh rostlin a příslušné místo použití.

Naše tácky / květináče jsou vyrobeny z kvalitního polypropylenu, který je z velké části vyroben z recyklovaného materiálu. Květináč je odolný vůči povětrnostním vlivům, současně velmi robustní a ve srovnání s jinými květináči má dlouhou životnost. Tím vzniká u nás téměř 0 % odpadu. Květináče / květináče jsou vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Drobné kosmetické vady, jako jsou otřepy, odstraní naši spolehliví zaměstnanci.

Zvláštností tohoto materiálu je, že je odolný vůči povětrnostním vlivům a má vysokou barevnou stálost. Pro odvodnění květináčů / okrasných květináčů jsou již k dispozici prohlubně, které lze jednoduše otevřít pomocí řezacího nože nebo vrtáku. Díky tomu budou naše květináče středem pozornosti ve vašich 4 stěnách nebo na terase. Máte tak možnost rozhodnout o tom, zda a kolik odvodňovacích otvorů chcete mít.
ZnačkaPlastard #ad
VýrobcePlastard #ad
Výška9.45
Délka10.63
Hmotnost0.4
Šířka10.63

7. Scheurich

#ad

Scheurich Keramický květináč Solido Linea, průměr 28 cm, objem 12,9 l., barva: Ebano, výška 25,3 cm

#ad
Scheurich #ad - Perfect fit: všechny květináče scheurich jsou perfektně přizpůsobeny běžným velikostem kontejnerů na rostliny a jsou obzvláště odolné proti prasknutí hran. Made in germany - vyrobeno v Německu. Keramický květináč s řemeslně jednoduchou a současně krásnou elegancí a cenností – s efektním reliéfem. Scheurich záruka: 100% vodotěsné. Rozměry: průměr nahoře vnitřní: 25, nahoře vnější: 28 cm, výška: 25, 3 cm, 6 cm, hmotnost: cca 2680 g.
ZnačkaScheurich #ad
VýrobceScheurich #ad
Výška9.96
Délka11.02
Hmotnost5.91
Šířka11.02
Číslo dílu66917
Modelka909

8. Happy Flower

#ad

Květináče 250, hnědá, 4 velikosti, Happy Flower MultiProject Květináč Květináč Květináč včetně kulatého ratanového vzhledu, 4 barvy

#ad
Happy Flower #ad - Barvy a vzor ratanu jsou stejné jako u našich čtvercových květináčů. Vyrobeno v EU. Květináče v ratanovém vzhledu z plastu s vyjímatelnou vložkou, usnadňuje výměnu rostlin. 7, 5l | 300 = 15 l | 400 = 35 l. Rozměry: 200 = ø 200 mm x 190 mm výška | 250 = ø 250 mm x 224 mm výška | 300 = ø 300 mm x 270 mm výška | 400 = ø 400 mm x 375 mm výška objem zemní nádoby: 200 = 4 l | 250 Hledání amazon: b07SG57HR3. Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, zkrášlí vaši zahradu, obývací pokoj nebo terasu. 4 barvy: antracitová, béžová, bílá, tmavě hnědá.
ZnačkaHappy Flower #ad
VýrobceP.H.U.OSZKINS ADRIAN OSZKINIS #ad
Výška8.86
Délka9.84
Hmotnost1.54
Šířka9.84

9. T4U

#ad

Kulatý květináč pro vnitřní a balkon, T4U 16 cm plastový květináč s podtáckem, bílý, 6dílná sada plastových květináčů na bylinky s několika odtokovými otvory, kaktus, sukulenty

#ad
T4U #ad - Perfektní dárek jednoduchý a stylový vzhled, k narozeninám, je to skvělý dárek pro vaše rostliny při práci na zahradě, vysoce kvalitní materiály a funkčnost, Velikonocům, Vánocům, spárovaný, ideální dárek. Propustnost vzduchu a odvod vody mohou prodloužit životnost vašich rostlin.

I venku vydrží čas a počasí a vydrží roky na slunci, aniž by byly křupavé. Diy pro vytvoření jedinečného květináče. Super kvalitní a praktické 6dílná sada květináčů s podnosem. Můžete pěstovat celou řadu rostlin nebo květin současně, bylinky, jako jsou sukulenty, aloe, orchideje, kaktusy, máta. Moderní minimalistické květináče navrženo s matným, ložnici, plastové květináče t4u se hodí ke všem moderním nábytku nebo bytovým kulturám ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo dokonce na zahradě, kuchyni, jednoduchým exteriérem v kulatém tvaru, verandě a terase.

Lehké a s dlouhou životností malé květináče t4u jsou vyrobeny z lehkého, ale velmi odolného prémiového plastu a lépe odolávají zlomení a pádům. Vynikající odvodňovací systém několik síťových drenážních otvorů na dně těchto květináčů zajišťuje vynikající průtok vzduchu a vody, který chrání zdraví kořenů.
ZnačkaT4U #ad
VýrobceT4U #ad
Výška8.31
Délka6.54
Hmotnost1
Šířka6.54
Číslo díluVC-DSHE-110

10. elho

#ad

Elho, Antracitová, obal na květináč s kolečky, 47 cm., Indoor M.Kolečka, 35cm, Brüssel

#ad
elho #ad - Kdekoliv a kdykoli chcete. Příroda v domě | s produktem elho si do domu přinesete přírodu. K tomu nepotřebujete žádnou další substrát na květiny a můžete přebytečnou vodu.

Barva zůstává krásná a také něco snese. 3letou záruku vám neposkytujeme nadarmo, to vám slibujeme. To je skvělý pocit! věděli jste, že rostliny dělají radost, že se cítíte zdravěji a že vám dodají energii? Hodně zábavy s tím! Neviditelné role | máte chuť na něco jiného? nechte ho svléknout. Díky neviditelným kolečkům lze květináč snadno pohybovat.

Dlouhá životnost | květináč je vyroben tak, že z něj budete mít radost obzvlášť dlouho. Vysoce kvalitní plast | vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu – s větrnou energií a navíc 100% recyklovatelný. Rostlinu přímo do květináče | praktický tvar a velikost vám umožní obratem ruky umístit pokojovou rostlinu s květináčem.
Značkaelho #ad
VýrobceElho #ad
Výška12.99
Délka13.78
Hmotnost3.11
Šířka13.78
Číslo dílu5643123542500
Modelka5643123542500
Záruka3 roky záruka výrobce.