Top 10 Bluetooth Kopfhörer mit App Steuerung – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. soundcore

#ad

Personalizace přes aplikaci, doba hraní 40 h v režimu ANC, soundcore Bezdrátová Bluetooth Over-Ear sluchátka Anker Q20i s hybridním aktivním potlačením hluku, audio s vysokým rozlišením, hluboké basy

#ad
soundcore #ad - Můžete přepínat mezi třemi režimy anc, normální a průhledností a relaxovat s bílým šumem. Profil zvuku v přesnosti výšky: sluchátka s potlačením hluku mají dynamické 40mm ovladače, které vytvářejí detailní zvuk a syté rytmy s technologií BassUp. Duální spojení: spojte se současně se dvěma zařízeními přes bt 5.

0 a snadno mezi nimi přepínejte sem a tam. Vnímat okolní zvuky: pokud chcete vědomě vnímat své okolí, při překročení silnice nebo pokud chcete zůstat ve spojení se světem kolem sebe, například při hlášeních ve veřejné dopravě, jednoduše přepněte do režimu průhlednosti sluchátek s potlačením hluku. Díky funkci rychlého nabíjení potřebuje q20i pouze 5 minut nabíjení, aby vám umožnil další 4 hodiny přehrávání. Audio výstup probíhá automaticky z potřebného zařízení, ať už pracujete na notebooku nebo chcete přijímat telefonní hovor. Doba hraní 40 hodin a rychlé nabíjení: s výdrží baterie 40 hodin v režimu anc a 60 hodinami v normálním režimu můžete nerušeně dojíždět bez přemýšlení o nabíjení.

Hybridní aktivní hluková zásuvka: díky kombinaci 2 interních a 2 externích mikrofonů rozpoznávají sluchátka externí zvuky, jako například hluk letadel a automobilů a snižují je mimořádně efektivně až o 90 %. Aplikace pro přizpůsobení ekvalizéru: stáhněte si aplikaci soundcore pro upřesnění zvuku pomocí nastavitelného ekvalizéru a 22 přednastavených možností. Jsou také kompatibilní s hi-res certifikovaným audiem přes AUX kabel, aby poskytly více detailů.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.15
Délka6.93
Hmotnost0.54
Šířka7.28
Číslo díluA3004Z11
ModelkaA3004G11
Záruka2 roky

2. SoundPEATS

#ad

Herní režim, rozpoznání uší, ovládání přes aplikaci, 14,2 mm velká sluchátka do uší 20H, Air3 Deluxe HS Semi In-Ear bezdrátová sluchátka s ENC Mic, SoundPEATS Bluetooth sluchátka s LDAC Hi-Res Audio

#ad
SoundPEATS #ad - Ergonomický design semi-in-ear a hmotnost 4 g zajišťují, že sluchátka netlačí a nevypadnou náhodně ani při běhání nebo skákání. Enc jasné volání a bezpečný střih technologie potlačení hluku s dvojitým mikrofonem efektivně snižuje 80 % vnějšího hluku při hovorech. Bluetooth 5. 2 a herní režim sluchátka mají technologii bluetooth 5. 2, stabilnější a odolnější vůči rušení.

Ovládání aplikací a ekvalizér aplikace soundpeats nabízí plnou kontrolu nad vaší hudbou, adaptivní ekvalizér, herní režim, přednastavený ekvalizér, jako je nastavení hlasitosti, rozpoznání uší a nastavení funkcí tlačítek. I v hlučném prostředí je zaručena jasná kvalita hovoru a hovorů. Sluchátka jsou první hi-res certifikovaná semi-In-Ear sluchátka na světě. 5 hodin hraní na jedno nabití, celkem 20 hodin hraní s nabíjecím pouzdrem při 3násobném nabíjení. Nabíjecí kabel typu c je kompatibilní s většinou nabíječek mobilních telefonů. Uživatelsky definované – umožňuje uživatelům přizpůsobit svůj ekvalizér pro nejlepší zážitek z poslechu.

Audio s vysokým rozlišením v kombinaci s certifikací hi-res – technologií ldac a 14, bitovou hloubku a rychlost snímání 24 bitů/96 khz, přenosovou rychlost 9 900kbps, podporuje ultra široký frekvenční rozsah 20 hz-40 kHz, 2mm bio membránovým ovladačem pro velkou dynamiku poskytuje Air3 Deluxe HS pohlcující hudbu s bohatšími detaily, Potápěčská sluchátka HiFI hudební zážitky s bezztrátovou kvalitou zvuku. Pokud třikrát klepnete na levá sluchátka pro přepnutí do herního režimu, je latence pouze 60 ms a celková latence spojení pouze 80 ms, díky čemuž je spojení rychlejší, což je velmi nízké a ideální pro některé hry v závislosti na poslechu a poloze a sledování filmů.
ZnačkaSoundPEATS #ad
VýrobceSoundPEATS #ad
Výška1.89
Délka2.36
Hmotnost0.08
Šířka0.89
Číslo díluSoundPEATS Air3 Deluxe HS
ModelkaSoundPEATS Air3 Deluxe HS
Záruka12 měsíců

3. DUSONLAP

#ad

Bluetooth 5.3 s HD mikrofonem, DUSONLAP Bluetooth sluchátka, lehký design,, bezdrátová mini sluchátka, bezdrátová sluchátka s duálním LED displejem, 47 hodin prémiová sluchátka s hlubokým basem

#ad
DUSONLAP #ad - Jsou perfektně vhodné pro aktivity jako trénink, fitness, aby bylo zajištěno bezpečné padnutí a současně je zajištěno, běh a dokonce i v deštivých dnech. Jakmile se nabíjecí pouzdro otevře, nízkou latenci a nízkou spotřebu energie. Intuitivní ovládání a široká kompatibilita: bezdrátová sluchátka bluetooth mají intuitivní design tlačítek, volat nebo volat svého hlasového asistenta, umožňuje snadnou správu hudby nebo telefonních hovorů.

Ochrana proti vodě ipx7 účinně chrání sluchátka do uší před poškozením potem a dešťovými kapkami. Pohodlný komfort při nošení a ochrana proti vodě ip7: bluetooth sluchátka sport používají design poloviny v uších se sklonem 45°, že uši neunaví a zajistí trvalý komfort při nošení. Technologie mikrofonu enc efektivně filtruje rušivé zvuky pozadí, můžete si užívat vysoce kvalitní hovory. I v oblastech se složitými signály metro, autobusy atd. Pokud jde o kvalitu zvuku, sluchátka se automaticky spojí all-technologie a spojí se s naposledy připojeným zařízením.

Kompatibilní s většinou Bluetooth zařízení jako iOS, Android. Hd kvalita zvuku a hd mikrofony: tato bezdrátová sluchátka jsou vybavena přesnou 13mm dynamickou jednotkou, která nabízí dynamické výšky a hluboké, ať už jste na rušné ulici nebo v kavárně, syté basy a nabízí pečlivě vyladěné zvukové vlastnosti pro realistický zvukový zážitek, jako byste byli na jevišti. Nabíjení na cestách: bluetooth sluchátka do uší jsou vybavena výkonnou lithium-iontovou baterií 400 mah, která umožňuje až 7 hodin nepřetržitého přehrávání hudby a s nabíjecím pouzdrem navíc 40 h proudu.
ZnačkaDUSONLAP #ad
VýrobceDUSONLAP #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluJ97-1
ModelkaJ97
ZárukaDUSONLAP podporuje 30 dní plné vrácení peněz, 24měsíční opravy. Můžete nakupovat s lehkostí!

4. Eissix

#ad

Schwarz, Kopfhörer Kabellos Bluetooth 5.3 mit Mikrofon, Eissix Bluetooth Kopfhörer, Geräuschunterdrückung Mic, 30 Stunden Spielzeit mit Ladehülle, LED-Anzeige für iOS Android Sports

#ad
Eissix #ad - Reduzieren. 500-mah-ladekofferausgestattet mit einem 500-mah-akku ist die ladebox bequem zu transportieren. Digitale led-leistungsanzeigedie led-leistungsanzeige zeigt den ladezustand der kopfhörer kabellos bluetooth und des Ladeetuis an. Ein-knopf-steuerungmit der physischen taste an den bluetooth kopfhörer können sie ganz einfach telefonanrufe annehmen/ablehnen/beenden, selbst für Bluetooth Kopfhörer-Anfänger, einfach und unkompliziert.

Außerdem sind unsere Ohrhörer einfach zu koppeln. Die ohrhörer sind so konzipiert, video-Chats, dass sie Ihre Stimme präzise erfassen und Hintergrundgeräusche bei Echtzeitanrufen, Online-Meetings usw. Hi-fi-stereoklang und kristallklare anrufe die kabellosen ohrhörer sind mit einem 13-mm-titanmembran-Lautsprechertreiber ausgestattet, der einen hochwertigen Stereoklang mit tiefen Bässen und kristallklaren Höhen gewährleistet.

Leicht und one-step-pairingjeder bluetooth-kopfhörer wiegt nur 3 g. Alle vorgänge stehen Ihnen zur Verfügung, sondern auch einzeln verwendet werden. Selbst längeres Tragen schadet Ihren Ohren nicht. Nehmen sie sie einfach aus dem Ladeetui und es stellt eine Verbindung zu Ihrem Telefon her, sobald Bluetooth aktiviert ist. Perfekt für sicheres Fahren/Arbeit/Dating usw. Mit einer einzigen ladung erhalten Sie 6 Stunden Hörzeit und bis zu 30 Stunden, wenn Sie das Ladeetui zum Aufladen verwenden.
ZnačkaEissix #ad
VýrobceEissix #ad
Výška1.97
Délka2.17
Hmotnost0.01
Šířka0.91
Číslo díluE1
ModelkaE1
Záruka2 Jahre Garantie

5. EarFun

#ad

HiFi Sound Qualcomm aptX adaptivní, multipoint, bezdrátová, ovládání, EarFun Air Pro 3 Bluetooth sluchátka In Ear, 43dB hybrid aktivní potlačení okolního hluku, 6 mikrofonů cVc 8.0 hovorů, 45H baterie

#ad
EarFun #ad - Až 45 hodin nepřerušeného zážitku z hudby: bluetooth sluchátka nabízejí výdrž baterie 9 hodin na jedno nabití. Komfortní pocit při nošení: Čtyři páry ergonomicky tvarovaných špuntů do uší v různých velikostech zajišťují optimální komfort a bezpečné usazení.

Podporuje se také bezdrátové nabíjení. Qualcomm aptx adaptive bez ztrÁty audio kvalita: s 11mm vlnovým spojovacím ovladačem a technologií JumboBass je nabízen působivý a vyvážený zvukový zážitek se silnými basy. Pouze 10 minut nabíjení umožňuje 2 hodiny přehrávání. Multifunkční propojení: pohodlně spojte dvě zařízení současně a jednoduše mezi nimi přepínejte, aniž byste museli složitě přepínat s novým zařízením. 43db pokročilé hybridní aktivní potlačení hluku: snižuje až 98 % okolního hluku, jako je dopravní hluk nebo hlasy.

Křišťálově čisté hd hovory: s 6 vysoce citlivými mikrofony a technologií Qualcomm cVc 8. 0 si užijete jasnou hlasovou a video komunikaci s rodinou a kolegy, bez rušivých zvuků pozadí. Podporuje audio s vysokým rozlišením až 24 bitů/96 kHz. Podpora audioaplikace earfun: vychutnejte si personalizované ekvalizéry a přizpůsobitelné dotykové funkce s možností udržovat vaše sluchátka vždy aktuální díky upgradům firmwaru. S technologií QuietSmart 2.
ZnačkaEarFun #ad
VýrobceEarFun #ad
Výška1.22
Délka2.36
Hmotnost0.11
Šířka1.97
Číslo díluEarFun Air Pro 3
ModelkaEarFun Air Pro 3
Záruka2 roky

6. soundcore

#ad

Přehrávání 70 h, soundcore Bezdrátová sluchátka na uši H30i, ovládání přes aplikaci, skládací design, vícebodové spojení, čisté basy, lehká a pohodlná, Bluetooth 5.3

#ad
soundcore #ad - Individuální ovládání aplikací: vytvořte si zcela personalizovaný zážitek z poslechu pomocí aplikace soundcore. Stabilní spojení: s bluetooth 5. 3 zažijete výhody obou světů. Nabíjení pro 4hodinový požitek z hudby – hudba se nikdy nezastaví.

Isté basy: bezdrátová sluchátka soundcore h30i přes uši mají pokročilé 40mm ovladače, které nepřetržitě poskytují silný zvuk a vylepšené basy a probudí vaši hudbu k životu. Dlouhá životnost: s působivou výdrží baterie 70 h na jedno nabití a ultra rychlým nabíjením – již 5 min. Ať už hudba nebo film, plynule přepínejte mezi zařízeními a můžete přijímat hovory nebo streamovat videa.

Přizpůsobte si vlastní nastavení ekvalizéru, vyberte si z předem připravených možností, užívejte si uklidňující bílý šum a mnoho dalšího. Lehká a pohodlná: soundcore h30i on-ear sluchátka – ideální pro delší požitek z hudby. Díky měkkému, odnímatelnému polstrování uší, nízké hmotnosti 183 g a ergonomickému designu patří projevy únavy minulostí.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška2.99
Délka7.09
Hmotnost0.4
Šířka9.06
Číslo díluA3012
ModelkaA3012
Záruka2 roky

7. Glangeh

#ad

Bezdrátová sluchátka do uší Bluetooth 5.3 s LED displejem, hluboké basy, sluchátka do uší s potlačením hluku hovorů, doba, dotykové ovládání, Glangeh Bluetooth sluchátka, prostorová sluchátka

#ad
Glangeh #ad - To zajišťuje křišťálově čistý zvuk a nepřerušované hovory. Dotykové ovládání a kompatibilita se všemi zařízeními s inteligentním dotykovým ovládáním našich sluchátek bluetooth můžete bez námahy spravovat přehrávání hudby a hlasitost a přijímat hovory, vychutnejte si rozsáhlou kompatibilitu sluchátek s vašimi oblíbenými zařízeními, aniž byste se dotkli svého telefonu.

Perfektně kompatibilní se zařízeními Android a iOS, od telefonů přes tablety až po počítače. Jednoduchá funkce párování v jednom kroku umožňuje rychlé a snadné připojení, takže si můžete hudbu užívat bez přerušení. Náš design semi-in-ear zajišťuje pohodlné a bezpečné sezení, který se perfektně hodí pro každou příležitost. Nejnovější bluetooth 5. 3 a párování jedním krokem naše sluchátka bluetooth používají nejnovější technologii bluetooth 5. 3 a nabízejí rychlejší a stabilnější přenos signálu s 0 zpožděním a nízkou spotřebou proudu. Ultralehká výdrž baterie a led displej s až 50 provozními hodinami nabízejí bezdrátová sluchátka ultra dlouhou výdrž baterie, která je vydrží celé dny.

Patentovaný vzhled a design semi-in-ear naše sluchátka mají patentovaný vzhled s elegantním a rafinovaným designem, cestování nebo sport. S touto funkcí můžete nepřetržitě poslouchat hudbu, aniž byste si museli dělat starosti, že se baterie na cestách vybije. Vysoce kvalitní zvuk a jasné hovory naše sluchátka jsou vybavena pokročilou audiotechnologií, včetně hi-fi stereozvuku, 0mm propojovacích ovladačů a potlačení hluku hovorů, nabízejí naše sluchátka přirozené basy, dynamických 13, střední a vysoké frekvence a efektivně oddělují váš hlas od okolního hluku pro pohlcující a nepřerušovaný zážitek z poslechu.
ZnačkaGlangeh #ad
VýrobceGlangeh #ad
Hmotnost0.01
Číslo díluS42
ModelkaS42
ZárukaJednoroční zákaznický servis

8. soundcore

#ad

Bluetooth 5.3, od Anker A20i, voděodolná, přizpůsobitelné EQ, sluchátka použitelná jednotlivě černá, soundcore Bezdrátová Bluetooth sluchátka, 2 mikrofony s AI, doba hraní 28 hodin

#ad
soundcore #ad - Příjemný zvuk: vyberte si z 22 přednastavených ekvalizérů v aplikaci soundcore a upravte ovládání individuálně. Ideální na cesty: soundcore a20i bezdrátová bluetooth sluchátka do uší jsou malá a lehká a dodávají se v kompaktním nabíjecím pouzdře.

Lehká a pohodlná: díky ergonomickému a lehkému designu bezdrátových Bluetooth sluchátek soundcore A20i si vychutnáte hudbu hodinu po hodině při vysokém komfortu. Rychlé nabíjení, dlouhé poslechy: 9 hodin hraní na jedno nabití, které lze pomocí nabíjecího pouzdra prodloužit na 28 hodin. Jasná kvalita volání: algoritmus ai a 2 integrované mikrofony zajišťují, že váš hlas bude při volání vždy jasně a zřetelně slyšet, bez ohledu na to, jak hlasité je prostředí.

S pouhými 10 minutami nabíjení se doba hraní bezdrátových Bluetooth sluchátek soundcore A20i prodlouží o 2 hodiny, takže je můžete hned znovu používat. S přednastavením bassup vlastním soundcore tak správně zvýrazníte basy. Kromě toho je k dispozici poutko na nošení, takže v případě pochybností najdou místo i venku na tašce.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.57
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka0.98
Číslo díluA3948
ModelkaA3948
Záruka18 měsíců

9. soundcore

#ad

Lehká a pohodlná, soundcore Bezdrátová sluchátka na uši H30i, Bluetooth 5.3, čisté basy, přehrávání 70 h, skládací design, ovládání přes aplikaci, vícebodové spojení

#ad
soundcore #ad - Ať už hudba nebo film, plynule přepínejte mezi zařízeními a můžete přijímat hovory nebo streamovat videa. Dlouhá životnost: s působivou výdrží baterie 70 h na jedno nabití a ultra rychlým nabíjením – již 5 min.

Isté basy: bezdrátová sluchátka soundcore h30i přes uši mají pokročilé 40mm ovladače, které nepřetržitě poskytují silný zvuk a vylepšené basy a probudí vaši hudbu k životu. Díky měkkému, odnímatelnému polstrování uší, nízké hmotnosti 183 g a ergonomickému designu patří projevy únavy minulostí. Nabíjení pro 4hodinový požitek z hudby – hudba se nikdy nezastaví. Přizpůsobte si vlastní nastavení ekvalizéru, vyberte si z předem připravených možností, užívejte si uklidňující bílý šum a mnoho dalšího.

Stabilní spojení: s bluetooth 5. 3 zažijete výhody obou světů. Lehká a pohodlná: soundcore h30i on-ear sluchátka – ideální pro delší požitek z hudby. Individuální ovládání aplikací: vytvořte si zcela personalizovaný zážitek z poslechu pomocí aplikace soundcore.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.97
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka9.06
Číslo díluA3012G21
ModelkaA3012

10. SoundPEATS

#ad

SoundPEATS Free2 Classic Wireless Earbuds s 30Hrs Playtime IPX5 vodotěsná sluchátka pro sportovní stereo Bluetooth 5.1 sluchátka do uší, zabudovaný mikrofon pro jasné hovory, dotykové ovládání

#ad
SoundPEATS #ad - Vynikající zvuk a spolehlivý přenos dynamický 6mm ovladač nabízí silné basy, měkké středy a jasné vokály, abyste si mohli užívat pohlcující rány. Smooth calls & easy touch control mikrofony jsou vybaveny prachotěsnou kovovou mřížkou, přepínání skladeb, aby se snížilo přerušení hluku větru a hovory byly jasné a hladké.

Bluetooth 5. 1 zajišťuje stabilní spojení a přispívá ke zpříjemnění zvuku pro váš týdenní trénink a volný čas. S krytím ipx5 jsou klasická sluchátka Free2 perfektní pro každodenní lehký trénink. Ergonomický design s hmotností pouhých 0, 14 uncí na jedno sluchátko nabízí perfektní zážitek z nošení s celodenním komfortem. Klasická bezdrátová sluchátka Free2 prodlouží váš požitek na celkem 30 hodin. Inovativní design a pohodlný střih laserem gravírovaná struktura kůže v kombinaci s kovovými prvky dosahuje rovnováhy mezi exkluzivním a komfortem.

Snadné ovládání on-ear touch vám umožňuje přístup k ovládání hlasitosti, pozastavení/přijímání hovorů a aktivaci hlasového asistenta. Single/twin & ipx5 rated okamžité spárování ihned po vyjmutí nabíjecího pouzdra a bezproblémové spojení mezi jedním a dvěma režimy, abyste mohli jednoduše používat pouze jedno sluchátko nebo obě sluchátka společně. Dlouhá výdrž baterie a nabíjení usb-c 8 hodin hraní na jedno nabití a dalších 2, 8 nabití díky nabíjecímu pouzdru. Nabíjení sluchátek a nabíjecího pouzdra přes praktické nabíjení USB-C trvá pouze 1 – 2 hodiny.
ZnačkaSoundPEATS #ad
VýrobceSoundPEATS #ad
Výška0.63
Délka0.94
Hmotnost0.08
Šířka0.83
Číslo díluSoundPEATS Free2 classic
ModelkaSoundPEATS Free2 classic
Záruka1YEAR