Top 10 Apple Watch Series 3 – Chytré hodinky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Apple

#ad

Apple Watch řady 6 GPS, 44 mm hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey, sportovní řemínek černý

#ad
Apple #ad - Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. Design odolný proti plavání. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu.

S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí. Zachyťte tréninky jako běh, jóga, jízda na kole, chůze, plavání a tanec. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM00H3FD/A
ModelkaM00H3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

2. Apple

#ad

44 mm hliníkové pouzdro modré, Apple Watch řady 6 GPS + funkce telefonu, sportovní řemínek tmavě modrý

#ad
Apple #ad - Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Apple watch a iphone potřebují stejného mobilního operátora. Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jóga, jízda na kole, plavání a tanec.

Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG. S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. Design odolný proti plavání. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom and Vodafone. S gps + cellular modelem můžete volat, textovat a dostávat pokyny – zcela bez telefonu. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM09A3FD/A
ModelkaM09A3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

3. Apple

#ad

Apple Watch řady 6 GPS + funkce telefonu, 44 mm hliníkové pouzdro červené ProductRED, sportovní řemínek červený

#ad
Apple #ad - S6 sip je až o 20 % rychlejší než řada 5. Zkontrolujte svůj srdeční rytmus pomocí aplikace EKG. Synchronizujte svou hudbu, podcasty a audioknihy. Zachyťte tréninky jako běh, chůze, jóga, jízda na kole, plavání a tanec.

S gps + cellular modelem můžete volat, textovat a dostávat pokyny – zcela bez telefonu. Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí nového senzoru a aplikace. Apple watch a iphone potřebují stejného mobilního operátora. Displej always-on retina je venku 2, 5krát jasnější, když je vaše zápěstí dole. Podporovaní poskytovatelé: O2, Telekom and Vodafone. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Design odolný proti plavání.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.42
Délka11.65
Hmotnost0
Šířka2.99
Číslo díluM09C3FD/A
ModelkaM09C3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

4. Donerton

#ad

Pánské, dámské s funkcí telefonu/upozornění na zprávy, fitness hodinky pánské, 112+ sportovních režimů, sportovní hodinky s monitorem pulzního, vodotěsné IP68, 1,85" chytré hodinky, Chytré hodinky

#ad
Donerton #ad - Podporuje také synchronizaci mobilních kontaktů a připomenutí informací ze sociálních médií WhatsApp, Instagram, Twitter atd. 2. Sledování dat v reálném čase vám pomůže přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro optimální výsledky. Sportovní hodinky pánské jsou kompatibilní s Android 5.

0 / ios 9. 0 nebo vyšším. Všechna oznámení se zobrazují na Vašich pánských fitness hodinkách a upozorní je vibracemi. Kromě toho mohou tyto pánské chytré hodinky měřit záznamy o spánku, lehký spánek, aby vám pomohla přizpůsobit váš životní styl. Nastavitelný 4stupňový jas obrazovky, můžete si také vybrat libovolný obrázek na svém telefonu jako obrázek pozadí, bez problémů zobrazuje data i přes den. 1, 85" plně dotykový displej a personalizovaný ciferník: chytré hodinky t50 dámské a pánské s hd barevným displejem a kovovým pouzdrem vám nabízejí vynikající kvalitu obrazu a vizuální zážitek.

Nepoužívejte tyto chytré hodinky pro lékařské účely. Vezměte prosím na vědomí: 1. Aplikace nabízí zprávu o analýze zdraví z minulého týdne, 24 hodin denně nepřetržitě monitorovat srdeční frekvenci. 112+ sportovních režimů a vodotěsnost ip68: tento fitness tracker podporuje 112+ sportovních režimů: chůzi, běh, švihadlo, jógu, horolezectví atd. Sledování zdraví v reálném čase: dámské hodinky používají vysoce přesný senzor pohybu, včetně hluboký spánek, bdění, aby vám pomohly lépe porozumět kvalitě vašeho spánku.
ZnačkaDonerton #ad
VýrobceDonerton #ad
ModelkaT50HX
Záruka2

5. Apple

#ad

Apple Watch SE 2021 GPS, sportovní řemínek temně inkoustový midnight – standardní, 44 mm – hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey

#ad
Apple #ad - Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec. A stojí méně, zdraví a v bezpečí, aktivní, abyste zůstali ve spojení, než byste čekali.

Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc. Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí.

Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m. Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. S výkonnými vlastnostmi, které vám pomohou, pro vás toho mohou apple watch SE hodně udělat. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška0.5
Délka6.2
Hmotnost0.08
Šířka3.1
Číslo díluMKQ63FD/A
ModelkaMKQ63FD/A
Záruka1 rok

6. Apple

#ad

45 mm – hliníkové pouzdro temně inkoustové midnight, Apple Watch řady 7 GPS, sportovní řemínek temně inkoustový midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat.

Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své pokroky ve fitness aplikaci na iPhonu. Zaplaťte přímo a bezpečně ze zápěstí pomocí Apple Pay. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec.

Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Vždy a všude. Udělejte si ekg.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.09
Číslo díluMKN53FD/A
ModelkaMKN53FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

7. Apple

#ad

Apple Watch SE 2021 GPS, 40 mm – hliníkové pouzdro zlaté, sportovní řemínek hvězdně bílý starlight – standardní

#ad
Apple #ad - Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. S výkonnými vlastnostmi, aktivní, které vám pomohou, abyste zůstali ve spojení, pro vás toho mohou Apple Watch SE hodně udělat.

Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, jóga, plavání a tanec. A stojí méně, zdraví a v bezpečí, než byste čekali.

S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc. Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška6.3
Délka0.35
Hmotnost0.07
Šířka0.35
Číslo díluMKQ03FD/A
ModelkaMKQ03FD/A
Záruka1 year

8. Apple

#ad

Sportovní řemínek hvězdně bílý starlight – standardní, 41 mm – hliníkové pouzdro hvězdně bílé starlight, Apple Watch řady 7 GPS

#ad
Apple #ad - Zaplaťte přímo a bezpečně ze zápěstí pomocí Apple Pay. Dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci a při nepravidelném srdečním rytmu. Apple watch řady 7 vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 15 nebo novějším.

Stále zapnutý retina displej je o téměř 20 % větší než u řady 6, abyste mohli vše lépe vidět a snadněji obsluhovat. Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své pokroky ve fitness aplikaci na iPhonu. Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec.

Měřte obsah kyslíku v krvi pomocí výkonného senzoru a aplikace. Udělejte si ekg. Vždy a všude. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy přímo ze zápěstí. Nejodolnější přední sklo, které apple watch kdy měly, chráněné proti prachu podle IP6X a voděodolné na plavání.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluMKMY3FD/A
ModelkaMKMY3FD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok – (Německo)

9. Apple

#ad

Apple Watch série 3, GPS, 38 mm, stříbrné hliníkové pouzdro s bílým sportovním náramkem

#ad
Apple #ad - Design odolný proti plavání. Nouzové volání SOS. Daj o výškovém metru. Optický senzor srdce. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na textové zprávy ze zápěstí. Apple watch vyžadují iphone 6s nebo novější s iOS 14 nebo novějším. Ip s3 s dvoujádrovým procesorem. Ukládejte hudbu, podcasty a audioknihy. Retina displej.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Výška1.34
Délka12.44
Hmotnost0.62
Šířka2.72
Číslo díluMTF02ZD/A
ModelkaMTF02ZD/A
ZárukaZáruka Apple omezená na jeden (1) rok

10. Apple

#ad

Apple Watch SE 2021 GPS, 40 mm – hliníkové pouzdro vesmírně šedé space grey, sportovní řemínek temně inkoustový midnight – standardní

#ad
Apple #ad - Sledujte své každodenní aktivity na Apple Watch a podívejte se na své trendy ve fitness aplikaci na iPhonu. Plaťte nákupy pomocí apple pay přímo a bezpečně ze zápěstí. Pouzdro, řemínek, usb-c magnetický nabíjecí kabel 1 m.

Sledujte nové cvičení tai chi a pilates, jóga, společně s vašimi oblíbenými cvičeními jako běh, plavání a tanec. Přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí. Mějte přehled o svém zdraví a dostávejte zprávy při vysoké a nízké srdeční frekvenci nebo při nepravidelném srdečním rytmu. Apple watch také rozpozná, že jste utrpěli silný náraz, a pak automaticky zavolá první pomoc.

S výkonnými vlastnostmi, které vám pomohou, aktivní, zdraví a v bezpečí, abyste zůstali ve spojení, pro vás toho mohou Apple Watch SE hodně udělat. A stojí méně, než byste čekali. S nouzovým voláním sos můžete zavolat pomoc, pokud ji potřebujete. S gps modelem můžete přijímat hovory a odpovídat na SMS přímo ze zápěstí.
ZnačkaApple #ad
VýrobceApple #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluMKQ13FD/A
ModelkaMKQ13FD/A
Záruka1 rok