Top 10 Anker soundcore Space Q45 – Sluchátka s potlačením šumu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. soundcore

#ad

Vysoké rozlišení LDAC bezdrátové audio, křišťálově čisté hovory, ovládání v aplikaci, Sluchátka soundcore Space Q45 Bluetooth od Anker, 50 hodin Přehrávání, adaptivní aktivní potlačení hluku až o 98 %, lehký design

#ad
soundcore #ad - Připraveno na každé dobrodružství: ať už doma, na cestě do práce nebo v letadle, adaptivní potlačení hluku automaticky zvolí vhodnou úroveň pro místo, kde aktuálně jste. Nebo si v aplikaci sami nastavte 1 z 5 stupňů.

Doba hraní v režimu potlačení hluku vystačí pro jeden let kolem světa. Zvukový filtr ostrý jako břitva: 40 mm široké audioovladače disponují dvojitou membránou z hedvábných a keramických materiálů, a produkují tak zvuk s intenzivními basy a křišťálově jasnými výškami. Soukromí rozšířené o 98 %: vylepšený systém potlačení hluku cíleně snižuje širší spektrum zvuků – od leteckých motorů až po plačící miminka.

Cestovní partner: 50 hod. V normálním režimu si užijete až 65 hodin hraní a když je baterie téměř vybitá, stačí 5 minut nabíjení na 4 hodiny hudby. Pohodlné a lehké jako pírko: space q45 spojují rafinovaný design, ergonomickou konstrukci a měkké křivky do harmonického zážitku při nošení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.44
Délka6.34
Hmotnost0.62
Šířka3.46
Číslo díluA3040011
ModelkaA3040
Záruka12 měsíců

2. soundcore

#ad

35 hodin Baterie modrá, pohodlné držení, 4 mikrofony pro křišťálově jasnou kvalitu hovoru, bezdrátové nabíjení, Bezdrátové sluchátka Soundcore Anker Life Note 3S True Wireless, silný zvukový profil

#ad
soundcore #ad - Nebo si v aplikaci sami nastavte 1 z 5 stupňů. Soukromí rozšířené o 98 %: vylepšený systém potlačení hluku cíleně snižuje širší spektrum zvuků – od leteckých motorů až po plačící miminka.

Cestovní partner: 50 hod. Pohodlné a lehké jako pírko: space q45 spojují rafinovaný design, ergonomickou konstrukci a měkké křivky do harmonického zážitku při nošení. Doba hraní v režimu potlačení hluku vystačí pro jeden let kolem světa. Zvukový filtr ostrý jako břitva: 40 mm široké audioovladače disponují dvojitou membránou z hedvábných a keramických materiálů, a produkují tak zvuk s intenzivními basy a křišťálově jasnými výškami.

Připraveno na každé dobrodružství: ať už doma, na cestě do práce nebo v letadle, adaptivní potlačení hluku automaticky zvolí vhodnou úroveň pro místo, kde aktuálně jste. V normálním režimu si užijete až 65 hodin hraní a když je baterie téměř vybitá, stačí 5 minut nabíjení na 4 hodiny hudby.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.44
Délka6.34
Hmotnost0.65
Šířka3.46
Číslo díluA3040G31
ModelkaA3040

3. soundcore

#ad

50 Std. Wiedergabe, LDAC Hi-Res Wireless Audio,Kristallklare AnrufeGeneralüberholt, Adaptive aktive Geräuschunterdrückung bis zu 98%, Soundcore by Anker Space Q45 Bluetooth Kopfhörer

#ad
soundcore #ad - Bequem & federleicht: space q45 vereinen ein raffiniertes Design, eine ergonomische Bauweise und weiche Kurven für ein harmonisches Trageerlebnis. PrivatsphÄre um 98% erweitert: das verbesserte Geräuschunterdrückungssystem reduziert gezielt ein breiteres Spektrum an Geräuschen – von Flugzeugmotoren bis hin zu weinenden Babys.

Der reisepartner: 50 std. Oder in der app selbst 1 von 5 Stufen festlegen. Spielzeit im geräuschunterdrückungsmodus reichen für einen Weltumrundungsflug. Bereit fÜr jedes abenteuer: egal, auf dem weg zur arbeit oder im Flugzeug, ob zuhause, die adaptive Geräuschunterdrückung wählt automatisch einen geeigneten Pegel für den aktuellen Standort aus.

Messerscharfes klangprofil: die 40mm weiten audiotreiber verfügen über eine Doppelschichtmembran aus Seiden- und Keramikmaterialien, um einen Klang mit intensiven Bässen und kristallklaren Höhen zu erzeugen. Im normalen modus genießt du bis zu 65 stunden Spielzeit und wenn der Akku fast leer ist, reichen 5 Minuten aufladen für 4 Stunden Musik.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.44
Délka6.34
Hmotnost0.65
Šířka3.46
Číslo díluA3040
ModelkaA3040
Záruka1 Jahr beschränkte Garantie

4. soundcore

#ad

Bluetooth 5.3, ovládání v aplikaci, ideální pro cestování, Sluchátka Space Q45 od Anker, adaptivní tlumení zvuku, snižuje šum až o 98 %, zvuk s vysokým rozlišením a detaily, ultra dlouhé přehrávání 50 hodin

#ad
soundcore #ad - Připraveno na každé dobrodružství: ať už doma, na cestě do práce nebo v letadle, adaptivní potlačení hluku automaticky zvolí vhodnou úroveň pro aktuální polohu. V normálním režimu si užijete až 65 hodin přehrávání a když je baterie téměř vybitá, stačí 5 minut nabíjení na 4 hodiny hudby.

Nebo v aplikaci sami nastavte 1 z 5 stupňů. Pohodlný a lehký jako pírko: space q45 spojuje rafinovaný design, ergonomickou konstrukci a měkké křivky pro harmonický zážitek z nošení. Ostrý zvukový profil nože: 40 mm široké audio ovladače mají dvojitou membránu z hedvábných a keramických materiálů pro vytvoření zvuku s intenzivními basy a křišťálově čistými výškami.

Doba hraní v režimu potlačení hluku stačí pro let po celém světě. Soukromá sféra rozšířena o 98 %: vylepšený systém potlačení hluku cíleně snižuje širší spektrum hluku – od leteckých motorů až po plačící miminka. Cestovní partner: 50 hod.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.44
Délka6.34
Hmotnost0.65
Šířka3.46
Číslo díluA3040G21
ModelkaA3040

5. soundcore

#ad

50 Std. Wiedergabe, LDAC Hi-Res Wireless Audio,Kristallklare AnrufeGeneralüberholt, Soundcore by Anker Space Q45 Bluetooth Kopfhörer

#ad
soundcore #ad - Der reisepartner: 50 std. PrivatsphÄre um 98% erweitert: das verbesserte Geräuschunterdrückungssystem reduziert gezielt ein breiteres Spektrum an Geräuschen – von Flugzeugmotoren bis hin zu weinenden Babys.

Bequem & federleicht: space q45 vereinen ein raffiniertes Design, eine ergonomische Bauweise und weiche Kurven für ein harmonisches Trageerlebnis. Bereit fÜr jedes abenteuer: egal, auf dem weg zur arbeit oder im Flugzeug, ob zuhause, die adaptive Geräuschunterdrückung wählt automatisch einen geeigneten Pegel für den aktuellen Standort aus. Spielzeit im geräuschunterdrückungsmodus reichen für einen Weltumrundungsflug.

Oder in der app selbst 1 von 5 Stufen festlegen. Im normalen modus genießt du bis zu 65 stunden Spielzeit und wenn der Akku fast leer ist, reichen 5 Minuten aufladen für 4 Stunden Musik. Messerscharfes klangprofil: die 40mm weiten audiotreiber verfügen über eine Doppelschichtmembran aus Seiden- und Keramikmaterialien, um einen Klang mit intensiven Bässen und kristallklaren Höhen zu erzeugen.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.44
Délka6.34
Hmotnost0.65
Šířka3.46
Číslo díluA3040G31-cr
Záruka1 Jahr beschränkte Garantie

6. soundcore

#ad

Space One, audio s vysokým rozlišením, výkon baterie 40 h ANC, 2× silnější potlačení hlasu, soundcore Bezdrátová sluchátka od Anker, adaptivní aktivní potlačení hluku, ovládání aplikací, lehký design,

#ad
soundcore #ad - Testováno firmou soundcore v laboratorních podmínkách. Tíhlý, delší nošení, stylový design: elegantní o 8° otočné náušníky se snadno přizpůsobí konturám každé hlavy a měkký hlavový třmen rovnoměrně rozděluje tlak a zajišťuje tak přirozené, zcela bez pocitu tlaku.

2× silnější redukce hovoru: abychom zajistili absolutní koncentraci na rušných silnicích, máme pro vás nyní perfektní bezdrátová sluchátka: Space One se vyznačuje potlačením středních a vysokofrekvenčních tónů s dvakrát vyšším* potlačením hlasu. Utečte nežádoucímu rozptýlení, v kavárně nebo v kanceláři. Ve srovnání se sluchátky soundcore Q30 Audio hi-res: dynamické 40mm audio ovladače na míru od space one podporují ldac pro bezdrátové audio s vysokým rozlišením a poskytují třikrát větší přesnost ve srovnání se standardními Bluetooth kodeky pro poslech bohatých detailů – zcela bez změti kabelů.

Noise cancelling s až 98%*: adaptivní potlačení hluku vašich bezdrátových sluchátek rozpozná externí zvuky a provede automatickou kalibraci, ať už ve vlaku, aby bylo zajištěno optimální potlačení okolního hluku. 40 hodin přehrávání anc: vychutnejte si 40 hodin hraní s anc a 55 hodin nepřetržitého přehrávání hudby bez ANC – perfektní na dlouhé cesty a na cesty.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.32
Délka6.38
Hmotnost0.57
Šířka3.62
Číslo díluA3035Z11
ModelkaA3035G11
Záruka2 roky

7. soundcore

#ad

Spojení 2 zařízení černá, Bluetooth sluchátka Soundcore od Anker Life Q30, individuální režimy, pohodlné držení, hybridní aktivní izolace hluku, Hi-Res Sound, 40 h baterie, EQ v aplikaci

#ad
soundcore #ad - Jsou pokryty dokonce i frekvence až 40 kHz. Komfort je důležitý: sametově měkké náušníky z paměťové pěny sluchátek Life Q30, integrované do měkké kůže, poskytují flexibilní komfort při práci nebo poslechu hudby.

Nepřetržitá hudba: vychutnejte si 40 hodin bezdrátového přehrávání v režimu izolace hluku nebo dokonce 60 hodin hraní ve standardním režimu A pokud někdy spěcháte, jsou vaše sluchátka nabita během 5 minut na další 4 hodiny hudby. Aktivní potlačení hluku: efektivně snižuje až 95 % veškerého rušivého hluku zvenku, jako například auta a letadla – ideální pro hudbu na cestách nebo ve hlučném prostředí.

Audio hi-res: vyvážené středy tónů, křišťálově čisté výšky s 40mm audio ovladači pro hluboký, intenzivní zvukový profil Hi-Res. Individuální režimy: "transport" pro hluk v letadle, "outdoor" pro silniční provoz a vítr, jakož i "Indoor" pro kancelářské zvuky a hovory v pozadí – perfektní řešení pro každou situaci.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3028011
ModelkaA3028
Záruka12 měsíců

8. soundcore

#ad

2× silnější potlačení hlasu, Space One, přehrávání 40 h, aktivní potlačení hluku, audio s vysokým rozlišením, aplikace, Bluetooth 5.3, soundcore Bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši od Anker

#ad
soundcore #ad - Přehrávání, křišťálově čisté hovory. Soundcore bluetooth sluchátka anker space q45, adaptivní aktivní potlačení hluku až 98 %, lehký design, ovládání aplikací, LDAC Hi-Res bezdrátové audio, 50 hod.
Značkasoundcore #ad
Výrobceanker #ad
Výška7.32
Délka6.38
Hmotnost0.57
Šířka3.62
Číslo díluA3035G31
ModelkaA3035
Záruka2 roky

9. soundcore

#ad

Soundcore Bluetooth sluchátka Anker Over-Ear, vícerežimové potlačení hluku, Q35 bezdrátová, LDAC Hi-Res Audio, ideální pro domácí kancelář, cestování –, měkké polstrování sluchátek, výdrž baterie 40 h

#ad
soundcore #ad - Telefonování s k. I. Jemný a lehký jako pírko: lehký, nenápadně přilnou k vašim uším a rozhodně netlačí. Multi režim potlačení zvuku: náušníky jsou vždy vybaveny 2 integrovanými mikrofony, které efektivně filtrují a odstraňují vnější zvuky. Vyberte si vhodný režim z dopravy, exteriéru i interiéru a ponořte se do ultimativního zvukového zážitku.

Integrované mikrofony tvých sluchátek q35 jsme umístili do radiovitého směru a tisíckrát jsme testovali, abychom zajistili, že váš nahraný hlas bude při telefonování slyšet tak ostře jako břitva. ZlatÝ standard: uživatelsky definované měniče hedvábné membrány reprodukují hudbu přesně v širším frekvenčním rozsahu a minimalizují zkreslení, aby zaručily křišťálově čistý zvuk, který je vynikající jak Hi-Res Audio, tak Hi-Res Audio Wireless.

Kromě toho integrovaný senzor pohybu rozpozná, že vaše sluchátka pohodlně sedí, praktický design Q35 v kombinaci s čelenkou a náušníky ze sametově měkké zadní pěny zajišťuje, kdy sluchátka sundáte a znovu nasadíte a pozastavíte hudbu ve správný okamžik. Technologie ldac: q35 přenáší přes ldac trojnásobné množství dat ve srovnání s běžnými sluchátky přes Bluetooth kodeky, abyste si mohli vychutnat svou oblíbenou hudbu v originální verzi a absolutně bez ztráty a bez zkreslení.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška3.07
Délka7.68
Hmotnost0.6
Šířka7.09
Číslo díluA3027031
ModelkaA3027
Záruka12 měsíců

10. soundcore

#ad

Space One, Bluetooth 5.3 Cafe, aktivní potlačení hluku, 2× silnější potlačení hlasu, přehrávání 40 h, soundcore Bezdrátová Bluetooth sluchátka přes uši od Anker, audio s vysokým rozlišením, aplikace

#ad
soundcore #ad - Audio hi-res: dynamické 40mm audio ovladače na míru od space one podporují ldac pro bezdrátové audio s vysokým rozlišením a poskytují třikrát větší přesnost ve srovnání se standardními Bluetooth kodeky pro poslech bohatých detailů – zcela bez změti kabelů.

2× silnější redukce hovoru: abychom zajistili absolutní koncentraci na rušných silnicích, máme pro vás nyní perfektní bezdrátová sluchátka: Space One se vyznačuje potlačením středních a vysokofrekvenčních tónů s dvakrát vyšším* potlačením hlasu. 40 hodin přehrávání anc: vychutnejte si 40 hodin hraní s anc a 55 hodin nepřetržitého přehrávání hudby bez ANC – perfektní na dlouhé cesty a na cesty. Tíhlý, stylový design: elegantní o 8° otočné náušníky se snadno přizpůsobí konturám každé hlavy a měkký hlavový třmen rovnoměrně rozděluje tlak a zajišťuje tak přirozené, delší nošení, zcela bez pocitu tlaku.

Utečte nežádoucímu rozptýlení, v kavárně nebo v kanceláři. Ve srovnání se sluchátky soundcore Q30 Noise cancelling s až 98%*: adaptivní potlačení hluku vašich bezdrátových sluchátek rozpozná externí zvuky a provede automatickou kalibraci, ať už ve vlaku, aby bylo zajištěno optimální potlačení okolního hluku. Testováno firmou soundcore v laboratorních podmínkách.
Značkasoundcore #ad
VýrobceAnker #ad
Výška7.32
Délka6.38
Hmotnost0.57
Šířka3.62
Číslo díluA3035
ModelkaA3035